Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Pewnie to, że gra w 10.h wygląda jak końcówka jedynki, na długo przed drugą połową gry gdzie walki ma być do przesady to też nostalgia? :reggie:

 

Jak Cię zacznie nużyć ta druga połowa to polecam obniżyć poziom i sobie postrzelać bo to jest dobrze zrobione. 

Odnośnik do komentarza

Ta sekcja z drugiego filmu napsuła mi mnóstwo krwi, bo miałem życie na czerwono może z 4 kule łacznie. Jednak satysfakcja z zabicia kogoś po cichu (i ta piękna animacja!) robi niesamowitą robotę. Również czekam na to multi, opinie o jedynce są na forum jednogłośnie pozytywne i wierzę, że mają jak najbardziej odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Jak to nie będzie f2p to w sony serio pracują debile którzy myślą że jest 2010 rok

 

Moja teoria znając wyczyny tych klaunów z ostatnich miesięcy jest taka że za darmo będzie dla tych którzy mają tlou A reszta musi kupić za 3 i pół bomby :nosacz3:

Jeszcze niech wprowadzą online passa jak w grach na ps3  :pawel:

 

 

Odnośnik do komentarza

Gram w gierkę i tak widzę po trophy to męczyłem się z nia parę razy. To jest chyba czwarte podejście.

Tez mi ten nadmiar strzelania się nie podoba - ten schemat: wpadamy do zamkniętej planszy, jest kilku wrogów, mamy malo ammo, brakuje wszystkiego. Ale Ok, po ich pokonaniu, lecimy dalej, filmik, biegniemy dalej, znowu pomieszczenie z wrogami. Da się wyczuć taką schematyczność. Tak, to dobra gra, czuć tu zainwestowane miliony, ale gameplay robi się monotonny. Sterowanie, kamera to wszystko chodzi tiptop, strzelanie jest przyjemne, ale trochę jednak za często się pojawia. Nie ma tu żadnych zagadek, a mam jakieś fleszbeki z Uncharted i pamietam że trochę trza było się nagłowić. I to było urozmaiceniem od tego strzelanka.

PS Na dniach powinienem skończyć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...