Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Skończyłem TLoU2. Niesamowita bomba emocjonalna. Takie emocje podczas grania dało mi tylko RDR2 i właśnie obok RDR2, TLoU2 to dla mnie najlepsza gra poprzedniej generacji i zresztą jedna z najlepszych gier w ogóle. Kompletnie ale to kompletnie nie rozumiem tej gównoburzy tuż po premierze i review bombingu przez jakichś zyebow. Były momenty gdzie grałem serio z otwartą japą. Nie wiem koorwa, chata by mi się paliła a ja grałbym dalej. Był

taki moment kiedy trochę nie rozumiałem po co Druckman wplótł ten grywalny wątek Abby, bo przecież wszystko dałoby się wyjaśnić na jednym czy dwóch filmikach. Na początku wydawało mi się to takim sztucznym wyciąganiem czasu gry ale w pewnym momencie to zrozumiałem i w tym samym momencie poczułem na całym ciele ciary. Walka z ( wiecie kogo z kim) to chyba jeden z największych mindfaków jakie doświadczyłem w grach. Jedyny minus to w zasadzie brak nowości w gameplayu w stosunku do jedynki a że calakowałem (łącznie z grounded) jedyneczke w lipcu to dało się to odczuć i tutaj można note obniżyć do 9+/10 ale yebac to dla mnie to jest 10/10 i tyle w temacie!

 

giphy (20).gif

 

W dniu 4.02.2022 o 08:38, YETI napisał:
Ciekawe ile obecnie pracowników liczy ND. 

569

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 5
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
On 2/8/2022 at 2:00 PM, Ryo-San said:

Skończyłem TLoU2. Niesamowita bomba emocjonalna. Takie emocje podczas grania dało mi tylko RDR2 i właśnie obok RDR2, TLoU2 to dla mnie najlepsza gra poprzedniej generacji i zresztą jedna z najlepszych gier w ogóle. Kompletnie ale to kompletnie nie rozumiem tej (pipi)burzy tuż po premierze i review bombingu przez jakichś zyebow. Były momenty gdzie grałem serio z otwartą japą. Nie wiem koorwa, chata by mi się paliła a ja grałbym dalej. Był

taki moment kiedy trochę nie rozumiałem po co Druckman wplótł ten grywalny wątek Abby, bo przecież wszystko dałoby się wyjaśnić na jednym czy dwóch filmikach. Na początku wydawało mi się to takim sztucznym wyciąganiem czasu gry ale w pewnym momencie to zrozumiałem i w tym samym momencie poczułem na całym ciele ciary. Walka z ( wiecie kogo z kim) to chyba jeden z największych mindfaków jakie doświadczyłem w grach. Jedyny minus to w zasadzie brak nowości w gameplayu w stosunku do jedynki a że calakowałem (łącznie z grounded) jedyneczke w lipcu to dało się to odczuć i tutaj można note obniżyć do 9+/10 ale yebac to dla mnie to jest 10/10 i tyle w temacie!

 

giphy (20).gif

 

569

 

Mam identyczne odczucia wobec tej gry :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2022 o 20:00, Ryo-San napisał:

Skończyłem TLoU2. Niesamowita bomba emocjonalna. Takie emocje podczas grania dało mi tylko RDR2 i właśnie obok RDR2, TLoU2 to dla mnie najlepsza gra poprzedniej generacji i zresztą jedna z najlepszych gier w ogóle. Kompletnie ale to kompletnie nie rozumiem tej gównoburzy tuż po premierze i review bombingu przez jakichś zyebow. Były momenty gdzie grałem serio z otwartą japą. Nie wiem koorwa, chata by mi się paliła a ja grałbym dalej. Był

taki moment kiedy trochę nie rozumiałem po co Druckman wplótł ten grywalny wątek Abby, bo przecież wszystko dałoby się wyjaśnić na jednym czy dwóch filmikach. Na początku wydawało mi się to takim sztucznym wyciąganiem czasu gry ale w pewnym momencie to zrozumiałem i w tym samym momencie poczułem na całym ciele ciary. Walka z ( wiecie kogo z kim) to chyba jeden z największych mindfaków jakie doświadczyłem w grach. Jedyny minus to w zasadzie brak nowości w gameplayu w stosunku do jedynki a że calakowałem (łącznie z grounded) jedyneczke w lipcu to dało się to odczuć i tutaj można note obniżyć do 9+/10 ale yebac to dla mnie to jest 10/10 i tyle w temacie!

 

giphy (20).gif

 

569

 

W pełni się zgadzam. Ta gra to arcydzieło w każdym calu. Wadę ma taką, że po niej mam problem z innymi grami, które wydają się w większości takie miałkie. Dodam jeszcze, że dla mnie Tlou 1 i 2 to jedna, wielka, doskonała i nierozerwalna całość. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...