Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek wydawał mi się doklejony na siłę. Gdyby to się skończyło przed tym wątkiem wcale by mi niczego nie brakowało. To już prędzej samiutki koniec i nowy początek Abby z Lewem. Ale serio co by nie zrobili ja biorę w ciemno, a wielu będzie marudzić. To, że nie poszli na łatwiznę aby każdego zadowolić i dali niektóre wątki kontrowersyjne jest całym pięknem tej gry. A nie wszystko pod linijkę i aby nikt się nie obraził czy to kulturowo, religijnie czy etnicznie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

I co powiedział dla graczy?

Wiecie co jest dla mnie największym problemem przy tej grze? Że ludzie którym się podobało wmawiają mi, że mi też ma się podobać bo dali kontrowersyjne poprowadzenie fabuły. Doceniam to ale jeszcze lubię jak jest to dobrze zrobione A W tej grze nie jest  :) jest przeciągnięta, ma mnóstwo słabych postaci ( ja po roku już tylko z pobocznych pamiętam nosacza i małego chinola) jej głęboki przekaz to "zemsta jest zła" A wspomniałem że wycieli mi multi? Ależ mnie wkurwiła ta gra 7/10

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ta najlepsze jest to wmawianie że jak Ci się nie podoba to A nie grałeś XD B jesteś homofobem XD 

 

Jedynka robiła fabularnie, pięknie budowała relację miedzy bohaterami przez całą grę. Dwójka to fabularny rynsztok z postaciami które nikogo no ale napiszmy że tak jest kontrowersyjnie :) 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wychodzę z założenia, że każdemu może się podobać coś innego i ma do tego prawo, dla mnie ta gra jest genialna i uwielbią ją tak samo jak pierwszą część, można by rzec, że jestem trochę funboyem tej gry, ale generalnie czy komuś się podoba czy nie nic mi do tego. Ja uwielbiam obie części za super historię i cudowny gameplay. Cała historia z 2 części jest dla mnie spójna z pierwszą, ale wątki lgbt ani mnie grzeją, ani chłodzą są dla mnie tłem całej historii, a że jakoś specjalnie mnie nie uwierają to dla mnie jest w porządku.
Cała gra jest dla mnie świetną i jest w top moich growych doświadczeń :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Ta najlepsze jest to wmawianie że jak Ci się nie podoba to A nie grałeś XD B jesteś homofobem XD 

 

Jedynka robiła fabularnie, pięknie budowała relację miedzy bohaterami przez całą grę. Dwójka to fabularny rynsztok z postaciami które nikogo no ale napiszmy że tak jest kontrowersyjnie :) 

 

No nie wiem, to na tym forum była ciągle beka i minusy jak ktoś chwalił grę po premierze xD

Odnośnik do komentarza

Wiem, że wyrwane z kontekstu, ale

 

38 minut temu, Pupcio napisał:

Mnie gra zmęczyła

 

7 minut temu, GSPdibbler napisał:

Ja tam wymieklem

 

Godzinę temu, Square napisał:

gra jest za długa moim zdaniem

 

Godzinę temu, messer88 napisał:

zaczęła męczyć

 

ja tam nie miałem żadnych słabych momentów. Grało się zajebiście od pierwszej linijki kodu do napisów końcowych. Nie zaczęła męczyć, była pięknym doświadczeniem zarówno scenariuszowo, jak i technicznie. 

 

Godzinę temu, mario10 napisał:

Cała gra jest dla mnie świetną i jest w top moich growych doświadczeń

 

Podpisuję się pod tym stwierdzeniem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Mnie tam gameplay na tyle trzymał, że nawet jak kręciłem nosem na różne rozwiązania fabularne, to o zmęczeniu samym graniem nie było mowy. Co najwyżej byłem zmęczony tonem tej gry, i tym, że niekoniecznie była to tradycyjna zabawa w grę telewizyjną. Bywało ciężko i nieprzyjemnie, ale tak też miało być. 

Oczywiście za całokształt wyżej stawiam jedynkę, bo tam nie było fałszywych nut, ale jednak takich gier, jakby nie było, nie ma dzisiaj zbyt wiele.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak może ta gra kogoś zmęczyć? Co chwile nowe miejscówki, co chwile inny klimat, zmiana natężenia napierdalanki - Ellie spokojniej, Abby ostrzej. To że jakieś rozwiązania fabularne mogły kogoś odepchnąć od gry bo fabularnie nie podpasowała to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale żeby mówić o zamułce?

 

No i zabawne że mówią to gracze którzy z reguły grają w bardziej rozwleczone gierki i o wiele bardziej zamulające. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

To chyba bardziej narzekanie dla zasady. Od samego Jackson gra uderza różnorodnością miejscówek. Sekcje korytarzowe pięknie się mieszają z szerszymi lokacjami. Do tego każde pomieszczenie opowiada jakąś historię. I czytanie tych notatek każdorazowo wkręca. Scenariusz nie musi wszystkim pasować ale gameplay, świat i wykonanie to zjawisko. 

Odnośnik do komentarza

No i się zaczyna ze narzekanie dla narzekania :pawel: o tym mówiłem 

Dla mnie ostatnia sekcja gru jest tak niepotrzebna i tak źle to zapodali 

Spoiler

Mamy etap na farmie wygląda to na koniec gry, ellie pogodziła się z tym że dostała wpierdol, jest git bo gra już swoje trwała ale jeb dajemy jeszcze Kalifornie, serio Mi się odechciało grać, nie miałem autentycznie ochoty dalej dotykać tej gry

Dla niektórych takim samym przypadkiem był przeciągnięty epilog w rdr2. 

I tu jest wasz problem, ktoś wam napisze że według niego gra jest za długa i męczył się pod koniec, wy napiszcie nie no co ty pierdolisz, to się nie może nudzić bo są różne miejscówki i notatki w pomieszczeniach xD no nie, to tak nie działa chłopaki

Odnośnik do komentarza

Epilog w RDR2 też nie wiem jak może się komukolwiek dłużyć. Tam było natężenie doznań w zimowej otoczce godne Nienawistnej Ósemki. 

 

Co do ostatniej sekcji w TLOU2 to coś wspaniałego. Bo gra tak buduje scenariusz obydwu postaci przez te kilkanaście godzin, że taka końcówka - ostatni etap był potrzebny i bez niego gra by sporo straciła. Zwłaszcza że był bardzo intensywny, krótki i szybko doprowadził do finału. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...