Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wojtq napisał:

(może i do Vegas).

Spoiler

Ellie już odwiedziła Vegas w trakcie podróży do Santa Barbara. Jeden z dzienników opisuje jak chowała się w w piwnicy w Vegas przed zarażonymi. 


I jakoś pustynne tereny mi nie pasują do Tlou - wolę jednak szare i ponure miejscówki z dwóch pierwszych części.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wojtq napisał:

Ja tak samo wolę zieleń i deszczowe miejscówki, ale ciekawi mnie czy pójdą w tę stronę, bo to prosty trik, żeby wizualnie odgrodzić grę od poprzednich części (a zasypane piaskiem miasto też daje pole do manewru dla designu lokacji).

 

@Lukas_AT - dzięki, nawet nie wiedziałem. 

też wole zieleń i deszczówe lokacje, przecież kur.wa ta lokacja gdzie pierwszy raz spotykamy tych świrów kultystów to jest 10/10

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, standby napisał:

też wole zieleń i deszczówe lokacje, przecież kur.wa ta lokacja gdzie pierwszy raz spotykamy tych świrów kultystów to jest 10/10

O tak. Albo to przedzieranie się przez zalane miasto. Jaka to jest piękna gra :obama:

 

Mimo wszystko dla większego zróżnicowania nie miałbym nic przeciwko miejscówkom "zalanym" piaskiem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, standby napisał:
3 godziny temu, Wojtq napisał:

 

też wole zieleń i deszczówe lokacje, przecież kur.wa ta lokacja gdzie pierwszy raz spotykamy tych świrów kultystów to jest 10/10

Też mi się podobała - ale nadal odcień jest ponury, jest pochmurno i robi się ciemno. W jedynce w niektórych miejscówka ta zieleń rzeczywiście miała bardziej „zielona”, ale nadal było czuć klimat przygnębienia. Klimat w Santa Barbara nie do końca mi przypasował. No i rzeczywiście ten park to kolejna różnorodna miejscówka w samym Seattle.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wojtq napisał:

O tak. Albo to przedzieranie się przez zalane miasto. Jaka to jest piękna gra :obama:

 

Mimo wszystko dla większego zróżnicowania nie miałbym nic przeciwko miejscówkom "zalanym" piaskiem.

Dla mnie piasek, jakieś kaktusy i ogólnie jaśniejsze lokacje trochę nie pasują do koncepcji apokalipsy jaka ma miejsce w tlou i tlou2.  Jednak co roślinność, dzikie psy i inne zwierzęta czyvhajace na nas w buszu, rzęsisty deszcz i mrok najbardziej odpowiadają takiej tematyce gry. No i co z cover systemem?  jak Ellie mogłaby się chować w piasku przed bandytami i klikaczami :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.11.2021 o 06:59, Wojtq napisał:

Ja tak samo wolę zieleń i deszczowe miejscówki, ale ciekawi mnie czy pójdą w tę stronę, bo to prosty trik, żeby wizualnie odgrodzić grę od poprzednich części (a zasypane piaskiem miasto też daje pole do manewru dla designu 

@Lukas_AT 

 

W dniu 3.11.2021 o 17:27, standby napisał:

Dla mnie piasek, jakieś kaktusy i ogólnie jaśniejsze lokacje trochę nie pasują do koncepcji apokalipsy jaka ma miejsce w tlou i tlou2.  Jednak co roślinność, dzikie psy i inne zwierzęta czyvhajace na nas w buszu, rzęsisty deszcz i mrok najbardziej odpowiadają takiej tematyce gry. No i co z cover systemem?  jak Ellie mogłaby się chować w piasku przed bandytami i klikaczami :)

 

A o Spec Ops the Line zapomnieli?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę mi zeszło od premiery ale w końcu przysiadłem i dokończyłem. Nie wiem co się internety tak dowaliły moim zdaniem super produkcja. Lepsza jako całokształt od jedynki. Świetne prowadzenie fabuły i kreacja bohaterów.  Końcowa piosenka w creditsach wymiata. 

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mam takie wrażenie.
Jak coś pasi to przymyka się oko jak coś nie podeszło to meh ale to głupie szuka klucza do drzwi zamiast je rozwalić shotgunem.

Gra jak gra, na obecne standardy to nadal TOP .
Babochlop też był spoko.
Nie wiem czy chcę 3 część, choć podejrzewam że mogą chcieć zrobić 3 domknąć trylogię i zacząć nowy projekt.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dla mnie czepianie się takich akcji niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jeśli podejść w takich kategoriach do gier to całą branżę gier trzeba zaorać i zamknąć bo przecież w każdej grze zabijanie i ogólnie rozwałka, a zostałyby ścigałki i sportowe.
Każda zdroworozsądkowa osoba jest w stanie odróżnić grę, bez względu na to co się w niej wyprawia, od tego co dzieje się w realnym świecie, a jak komuś się nie podoba to co się w grach dzieje to po prostu nie grać albo zająć się golfem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gameplay i cała oprawa w TLOU2 są świetne tylko pod względem poprowadzenia fabuły i wydarzeń dla mnie to jest parę klas niżej niż jedynka. Nie ma moralnie szarych postaci i ich wyborów. W większości cutscenek zastanawiałem się co te postacie wyprawiają i czemu zachowują się jak banda psychopatów/idiotów. Tak jak ktoś napisał to wygląda trochę tak jak byś grał w Walking Dead/Heavy Rain itp. ale podejmował w każdym momencie najgorsze decyzje. Na pewno to wszystko jest szokujące ale jednak spodziewałem się mniej takich głupotek (szczególnie pamiętając genialną jedynkę).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie również OGÓLNIE rzecz biorąc - gra wybitna i OGÓLNIE nawet lepsza niż jedynka, co nie znaczy, że jest ideałem i nie mogę się przypyerdalać do nachalnej LPG-propagandy, czy tanich zagrywek psychologicznych (albo tej baby w ciąży), które są rysą na tym niewątpliwego blasku diamencie.
Najważniejsze jest, że wraz z zakończeniem i napisami końcowymi zapomniałem (na chwilę, ale jednak) o tych wadach, siedząc z rozdziawioną gębą, zastygnietą w tym wyrazie tuż po niemym "WOW" :obama:

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Wrednypisze jak jest. Cud tej gry jest niezaprzeczalny, ale slowo klucz tutaj to “nachalnosc” prezentowania pewnych rzeczy oraz glupotki jak wytrzymalosc i nadludzka zwinnosc ciezarnej. Wszystko to w ostatecznym rozrachunku jest rozmyte przez zajebistosc gierki lecz tylko slepi tlumacza ich poprawnosc.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2021 o 08:45, mario10 napisał:

Jak by ktoś chciał kupić to za 69 ziko jest teraz w Rtveuroagd :)

 

 

Ja skorzystałem. Ale jak poszedłem po odbiór, to takiej PRLowskiej obsługi to widziałem tylko na czarno białych zdjęciach. Stare baby za ladą, jak w warzywniaku do tego z bebechem położonym na ladzie.

 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...