Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, YETI napisał:

Mazzeo, całe szczęście pod koniec roku zagrasz w ósmą część Halo.

 

A za PO.

 

Odnosnie pewnych faktów, które teraz wiem i trailerów to 

 

Spoiler

no cóż wiedziałem, że tak bedzie od samego początku, ciekawe wyparcie tutaj ludzie stosowali, że wcale tak nie bedzie, że Joel nie żyje :)

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, YETI napisał:

Mazzeo, całe szczęście pod koniec roku zagrasz w ósmą część Halo. Może będzie nadal prezentowała ten sam poziom, to będą szanse na kolejne części. 

 

 

no już się nie triggeruj i nie rób tutaj CW. Wiem że po miesiącach szukania każdego pierdnięcia na Twitterze odnośnie tej gry może być dla ciebie dziwne że nie każdy wali konia i klaszcze uszami do wymuszonej lesbijskiej historii

 

TLOU1 to dla mnie top poprzedniej generacji wiec jestem mocno rozczarowany tym co Part 2 sobą przedstawia i jak została dowieziona gra. Hype jest u mnie zerowy w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mendrek napisał:

Niestety ja już się natknąłem na spoiler (razem ze screenem) na wykopie w temacie zupełnie mu nie poświęconym. Ponoć prawnie jest to czyn o charakterze chuligańskim, prawda to? Ch*jkom co prawda nogi należałoby łamać, ale w granicach prawa może uda się coś zdzialać...

 

Nieznajomość prawa szkodzi jednakże chcącemu nie dzieje się krzywda.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

to tzw sequel na siłę do gry która miała perfekcyjne zakończenie.

 

dla mnie wszystko od samego początku w tej grze jest wymuszone.

 

a po przeczytaniu fabuły tylko się utwierdziłem w tym.

 

Pierwszy trailer z gitarą był bardzo spoko, drugi moim zdaniem nie, ostatni trailer mocno mnie nakręcił. Czy sequel powinien powstać? To zależy, czy udźwignie ciężar jedynki, jeśli nie to nie powinien był powstać, jeśli tak to nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, areka napisał:

Poczekajcie poczekajcie. Czy ja dobrze czytam, że wyciek, pojawienie się spojlerów w sieci, obniża dla niektórych potencjalną wartość gry? xd

 

To nie kwestia tego, że pojawiły się spoilery, tylko tego, co te spoilery zawierają odnośnie fabuły gry i właśnie ta fabuła zniechęca.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Mnie te fragmenty akurat bardzo zachęcają, są świetnie zrobione scenki obyczajowe i jest orgia przemocy. Tak zresztą od początku zapowiadali tę grę, więc nic nowego. Mój hype zjechał do zera przez to ciągłe przesuwanie premiery. Zresztą Komodo o tym fajnie napisał w nowym PE. Może Perez mnie nie zabije jak wkleję :)

 

53q8hdl.jpg

 

40 minut temu, pattro napisał:

A może to będzie gra na start PS5? Chyba najlepsze rozwiązanie. :)

 

Tak będzie, jestem z tych którzy wietrzą tu chamskie działanie Sony, które się skapnęło że nie ma nic fajnego na start PS5 i zrobili to co zrobili.

No, teraz możecie minusować.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, aph napisał:

Nie będzie ani lepiej ani gorzej - będzie inaczej.

 

Musiało być inaczej. I nawet, jeśli ktoś zginie to może tak było lepiej dla twórców, może chcieli zakończyć dwójką tą "serię". Mi zależy na dobrym gameplayu, długim, soczystym, z klimatycznymi miejscówkami. A fabuła "wystarczy", że będzie trzymała wysoki poziom.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o fabułę to kontrowersje  i spazmy świadczą o tym, że jest bardzo mocna.I bardzo dobrze, mi pasuje. Nawet jeśli mnie odrzuci, co jest możliwe,to przykuje uwagę.

Poza tym, suchy scenariusz to jak cukierek przez papierek, nie ma pacingu, akompaniamentu muzycznego, pracy kamery,gry aktorskiej itp.

 

Gameplay i reszta to już trzeba ograć żeby się przekonać, dlatego obsuwy nie denerwują mnie, wolę bardziej dopracowana grę na premierę. 

Czekam od momentu ukończenia jedynki, wytrzymam.

Edytowane przez aph
Literówka
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shago napisał:

 

To nie kwestia tego, że pojawiły się spoilery, tylko tego, co te spoilery zawierają odnośnie fabuły gry i właśnie ta fabuła zniechęca.

Czyli są dzbany, którzy świadomie psują sobie zabawę czytajc to? Nawet mi ich nie żal. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, YETI napisał:

Czyli są dzbany, którzy świadomie psują sobie zabawę czytajc to? Nawet mi ich nie żal. 

Świadomie to raczej nikt kto chce zagrać nie czyta ale spoilery są w miniaturkach filmów na yt, czy w formie samych krótkich haseł z tego co ludzie piszą, nieraz przecież czytasz coś i tam też się można natknąć, bo jakaś gnida wrzuci spoiler. Nie sposób uniknąć chyba że się całkowicie ktos odetnie od internetu albo ma szczęście. Taki wyciek gdy gra nawet nie ma daty premiery to jest porażka, chyba jedna z największych wtop w historii branży. Nie wiem jak z tego wybrną ale jedynym rozwiązaniem sensownym w tej chwili jest wydanie gry jak najszybciej, nawet cyfrowo póki co, inaczej cała gra wycieknie i przez przypadek chociażby zobaczy to większość osób co jest nieuniknione przez dłuższy okres czasu a te wycieki są już poza jakakolwiek kontrola. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Qbon napisał:

Taki wyciek gdy gra nawet nie ma daty premiery to jest porażka, chyba jedna z największych wtop w historii branży. 

FF7R wyciekło i podbiło listy sprzedaży.

 

7 minut temu, Qbon napisał:

 Nie wiem jak z tego wybrną ale jedynym rozwiązaniem sensownym w tej chwili jest wydanie gry jak najszybciej, 

Pośpiech, a tym bardziej panika nie jest dobrym doradcą.

5 minut temu, pattro napisał:

Oczywiście gra w tym samym czasie na PS4 i PS5. :)

Wątpię, raczej HZD2 na start piątki a Sony nie wyda dwóch AAA obok siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...