Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, smallv86 napisał:

Dzięki za link. Słabo to wygląda. 

10 godzin temu, Figuś napisał:

Widzę że istnieje szansa na to że wcześniej będę chciał sprzedać Prosiaka niż przewidywałem. Jak się to potwierdzi to ogram dopiero na PS5

Ja mam 500 million edition to nie sprzedam. :) Zbyt fajna a jej cena dziś to jakieś 2000 realnie można by dostać 1800. 

Odnośnik do komentarza

No, wtedy chodziło mi o FFVII, Cyberpunka i Dying Light 2. Nie myślałem wtedy o globalnej pandemii oczywiście. TLoU II raczej nie potrzebuje więcej czasu na skończenie - jeśli będzie obsuwa, to tylko i wyłącznie ze względu na obecną sytuację. To nie koniec zresztą - przełożonych gier będzie dużo, dużo więcej (głównie przełożonych wewnętrznie), szczególnie tych obecnie powstających, bo cały łańcuch produkcyjny został obrócony w pył. Firmy z Chin i reszty Azji robiących assety zostały dosłownie zamknięte na długie tygodnie, devsi przechodzą na home office, skracane są wszystkie godziny pracowników, którzy zostali w biurach etc.  

Btw.
Sam Amazon skraca czas godzin pracy, wprowadza politykę najważniejszych rzeczy (rzeczy najpotrzebniejsze mają priorytet dostaw). Przynajmniej na pewno w USA, ludzie raczej nie dostaną od nich zamówionych gier (już dostają maile z obsuwą dostawy o 3-4 tyg.)

Odnośnik do komentarza

Nie, gry skończone nie będą przesuwane, stąd FFVII, Animal Crossing, Doom i Nioh 2 w terminie. Wiecie, jeśli sytuacja się nie zmieni znacząco, to tych premier konsol w tym roku też bym się nie spodziewał, chyba że symbolicznie.

edit: oczywiście na razie nie powinniśmy zakładać czarnego scenariusza, ale nie zdziwiłaby mnie jeszcze mniejsza dostępność konsol niż na zwykłe premiery, do tego dochodzą też problemy, na które na pewno natkną/natknęły się firmy robiące gry na launch PS5/XsX

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kuuuuuuuuuuuuu.rwa, ale sztryms, która to już obsuwa? 

 

To można praktycznie też myśleć o tym, że PS5 też w tym roku się nie pojawi. A było nie ruchać nietoperzy jak to Yaczes napisał.

 

Tak samo Ghost of Tsushima też jest zagrożone.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, II KoBik II napisał:

A mnie trochę dziwi obsuwa bo idealny moment żeby nawet teraz ją wydać. I tak gada się tylko o jednym a ludzie siedzą w domach. 

 

Ale ok. Mnie to w ogóle nie grzeje aby grać w to na suszarce. 

 

 

 

A materiały na przygotowanie pudeł czy marketing to przygotują Kaz z Kutaragim i na swoich magicznych Sonysaniach rozwiozą kopię na cały świat dla grzecznie siedzących graczy w domu? :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...