Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh korva.

38 minut temu, Hendrix napisał:

Ostrzegam, po necie latają spoilery z TloUII, z wersji debuggowej gry, ktoś wrzucił to na YT (konto już usunięte, ale mirrory latają, a znając internet część ludzi będzie spoilować z czystej złośliwości - hell, przypomina mi się akcja z forum, gdzie po PM-ach ktoś wysyłał spoilery z MGSV :| ).

Z origami killerem też wysylaly hoie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś chciał to wypuścić do neta, to wypuściłby tym bardziej gdyby premiera miała być za miesiąc. TLoU II wyjątkowe pod tym względem nie jest, obecnie prawie każdy popularny, długo oczekiwany projekt ma podobne historie, czy to film, czy to gra, czy serial w TV.

Niestety w obecnych czasach, raczej ciężko uciec od podobnych akcji.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ma_niek napisał:

Odbije im się to przesunięcie premiery. Serio jakby mieli tego sprzedać z 10 mln panikuja.

Przecież to nie jest tak, że oni z własnego widzimisię przesunęli premierę. A te 10mln to z łatwością sprzedadzą. Przecież sam remaster jedynki osiągnął taką sprzedaż. Uncharted 4 to 17mln. Podejrzewam, że sony miało nadzieję pobić rekord spidermana - 3.3mln kopii w 3 dni. Chociaż teraz przy całej tej sytuacji (pandemia i wyciek) to nie wiem czy im się to uda.

Odnośnik do komentarza

Będzie wygrana w kategorii fakap/rozczarowanie roku. Pięknie zabili mi hype na ten tytuł. Teraz jest mi to wszystko obojętne, czy wyjdzie na jesieni czy za rok. A na spojlery niestety każdy się wcześniej czy później natknie. Będę się śmiał jak ogłoszą kolejne przesunięcie żeby pozmieniać fabułę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakoś szczególnie wrażliwy na spoilery fabularne (gram w gry raczej dla gameplayu nie dla historyjki) i nie mogłem się oprzeć sprawdzenia spoilerów.

 

Muszę powiedzieć że zarys fabuły wygląda naprawdę spoko, spodziewałem się raczej że rozgrają to dosyć bezpiecznie i standardowo, ale jest kilka odważnych decyzji i myśle że sporo osób się zaskoczy. To dobrze.

Odnośnik do komentarza

Niestety ja już się natknąłem na spoiler (razem ze screenem) na wykopie w temacie zupełnie mu nie poświęconym. Ponoć prawnie jest to czyn o charakterze chuligańskim, prawda to? Ch*jkom co prawda nogi należałoby łamać, ale w granicach prawa może uda się coś zdzialać...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie przesunie, żeby "pozmieniać fabułę",  przesunięcie jest związane z logistyką całej premiery, bo premiera tak dużej gry to nie tylko "pudełkowcy", tłoczenie płyt i transport, to akcje promocyjne przygotowywane przez kilka miesięcy, produkcja gadżetów reklamowych, fizyczne reklamy, kontrakty z dystrybutorami czy sieciami sklepów. Pandemia to wszystko rozwaliła, więc oczywistym jest to, że przesunięcie musiało nastąpić. Gry to biznes, kasa ma się zgadzać u wszystkich.

Leaki będą w branży już zawsze (przy Kingdom Hearts III na miesiąc przed premierą dosłownie wszystko wypłynęło, z Poksami co roku jest to samo, w przypadku FFVIIR od stycznia spoilery latały, Fallout 4 to bodajże prawie rok przed premierą, przykładów można mnożyć - szczególnie w obecnych czasach gdy produkcja gier to multinarodowa inicjatywa, z mnóstwem outsourcingu).

Edit: plus w przypadku tytułów "ekskluzywnych"  dochodzi oczywiście kwestia wojenek między obozami, więc trolling w sieci jest zwiększony. 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Zamiast korzystać z okazji i przenieść się na cyfrową dystrybucję w większym stopniu to martwią się pudełkami. Jak komuś zależy na płytce i ściąganiu łatki to może zawsze zamówić wysyłkowo. 

 

Mieć taki hicior i nie skorzystać do zachęcenia użytkowników do cyfrowej dystrybucji to trochę żal. Z tym przesunięciem premiery stracą jeszcze więcej niż jakby mieli to wydać w planowanym terminie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, aux napisał:

Będę się śmiał jak ogłoszą kolejne przesunięcie żeby pozmieniać fabułę :)

:pawel:

 

Reszta komentarzy to też dobry lol, ale jak się nie ma pojęcia o danej sprawie, to może napisać, a przecież mogli wydać na PSS, a w pudełkach później. 

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, aux napisał:

Będzie wygrana w kategorii fakap/rozczarowanie roku. Pięknie zabili mi hype na ten tytuł. Teraz jest mi to wszystko obojętne, czy wyjdzie na jesieni czy za rok.

Czyli, że jakby gra miała planowo wyjść za miesiąc, to spoilery by nie wyciekły i nadal miałbyś hype?

  • Plusik 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

miłego lurkowania internetu przez pół roku bez trafienia na spoiler z TLGBT 2, bo tyle jeszcze czekać będziecie.

 

najpierw lesbijski wątek, potem wyolbrzymiona przemoc, teraz fabuła i spoilery z niej tylko mnie utwierdziły w przekonaniu że ta gra nie powinna powstać.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Pierwotnie TLoU Part II miało ukazać się 21 lutego 2020. Potem dopiero przełożono na koniec Maja. Wycieki to rzecz normalna - tutaj jednak nie ma nawet daty premiery a spoilery już latają. No nie wygląda to dobrze.

3 minuty temu, MaZZeo napisał:

najpierw lesbijski wątek, potem wyolbrzymiona przemoc, teraz fabuła i spoilery z niej tylko mnie utwierdziły w przekonaniu że ta gra nie powinna powstać.

Czy to ten tak zwany "no fun allowed"?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kyo napisał:

Czy to ten tak zwany "no fun allowed"?

 

to tzw sequel na siłę do gry która miała perfekcyjne zakończenie.

 

dla mnie wszystko od samego początku w tej grze jest wymuszone.

 

a po przeczytaniu fabuły tylko się utwierdziłem w tym.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Faka napisał:

A było wypuścić grę przed pandemią, właśnie w lutym, a tak to się męczyć będą teraz. 

Co mieli wypuścić w lutym, jak gra nie była gotowa? 

 

Mazzeo, całe szczęście pod koniec roku zagrasz w ósmą część Halo. Może będzie nadal prezentowała ten sam poziom, to będą szanse na kolejne części. 

 

Edytowane przez YETI
  • Haha 3
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...