Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, XM. napisał:

Już pomijając te wszystkie opóźnienia to co raz bardziej się obawiam, że ta gra będzie po prostu średnia. 

Spokojnie, cały czas crunczują więc liczę na bardzo dobrą grę bo o jakości jedynki to raczej można pomarzyć. :) 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Brak nowej daty premiery i usunięcie gry z PS Store rodzi dużo podejrzeń. Jeśli oni chcą wykorzystać sytuację i skasować tę grę na PS4 po to żeby zrobić sobie startowy tytuł na PS5 to Sony będzie dla mnie skończone. Mogli spokojnie pójść śladem Capcomu i SE, nie wszyscy może by dostali fizyczne kopie na premierę tylko parę dni później ale każdy kto by chciał mógłby w każdej chwili kupić grę cyfrowo jeśli już by chciał grać. Naughty Dog już po ostatnim opóźnieniu przestali być dla mnie wiarygodni ale teraz to przegięcie. Zrozumiałbym gdyby gra nie była gotowa ale po co te wszystkie zapewnienia, odliczanie do premiery itd, śmiech. W tej chwili wydaje się jakby ta gra w ogóle już nie istniała, nie widać jej w PS Store, brak daty. Jeśli Ghost of Tshushima wyjdzie w terminie to mega podejrzane.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tej teorii o zrobieniu z tego tytułu ex na ps5 to nawet nie komentuję...

 

3 minuty temu, Qbon napisał:

Mogli spokojnie pójść śladem Capcomu i SE

Tylko akurat w obu tych przypadkach mówimy o remakach przynajmniej 20-letnich gier. Więc większość już w to i tak grała, a kto nie to pewnie i tak się natknął na spoilery (tak jak ja w przypadku ff7). A w przypadku tlou2, gdzie (liniowa) fabuła jest najważniejsza, to #teampudełkowcy i ci co kupili kolekcjonerki za pićset dolarów, byliby najbardziej pokrzywdzeni. No i wszystkie te wielkie sieci handlowe (typu gamestopy, walmarty czy mm), z którymi sony jednak musi się liczyć, też by pewnie nie były zadowolone z takiego obrotu spraw.

Odnośnik do komentarza

Premiera TLoU II odbędzie się na 100% na PS4, to jest największa premiera dla marki w całej generacji, logistyka obecnie leży. FFVII i RE3 wyszły z tłoczni i zostały rozesłane na długo przed eskalacją wszystkiego, dlatego nie ma względnie opóźnień. Dla przykładu: przy premierze Uncharted 4, Sony potrzebowało powyżej jednego miesiąca na przygotowanie premiery - a mówimy o sytuacji, gdy wszystko działało normalnie, na pełnych obrotach. Gra nie ma podanej daty, bo za dużo zew. czynników jest żeby to zrobić. GoT jeszcze nie jest przesunięty, bo jest nadzieja, że warunki ulegną zmianie, ale i to podejrzewam nie potrwa długo. To tyczy się też konsol (gdzie a) produkcja pewnie ruszy planowo b) może być problem z logistyką oraz rynkiem zbytu).

Szczyt zachorowań na świecie przed nami, gwarantuję, że opóźnień będzie więcej, niezależnie od woli wydawców, wszystkich wydawców.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A to że usunęli z PS Store nie jest związane z tym aby ludzie nie składali preorderów żeby potem uniknąć zwrotu kasy?

 

A odnośnie przesunięcia - porównujecie gry które (z tego co wiem) były już skończone - psiaki TLoU jeszcze nie skończyli. Wiecie że gospodarka leży na cycach, logistyka trzyma się ostatkiem sił. Absolutnie ich nie bronię ale rozumiem że są teraz trochę inne priorytety. Nie zdziwię się jak GoT też zaliczy poślizg. Ciekawe co z CP2077

 

Odnośnik do komentarza

Nie zrozumcie mnie źle, wiadomo, że są obecnie dużo ważniejsze sprawy niż to czy gra wyjdzie teraz czy później. Jedynie uważam, że gdy po tylu latach produkcji bądź co bądź liniowej gry dowiadujemy się o kolejnej obsuwie, tym razem do odwołania to już przestaje być śmieszne, a grę można wydać najpierw cyfrowo, można to zorganizować w tej sytuacji i każdy kto by chciał bardzo zagrać to by zagrał, zwłaszcza teraz gdy ludzie mają siedzieć w domu a sytuacja bardzo długo nie wróci do normy o ile w ogóle kiedykolwiek do stanu jaki znaliśmy wcześniej więc wydanie gry normalnie , tak jak zawsze się to robiło nie będzie możliwe do lata 2021 roku zapewne więc nie wiem czy lepiej dla nich wydać grę tak żeby każdy kto chce mógł grać czy czekać nie wiadomo jak długo z ukończonym tytułem i zamrożonymi pieniędzmi. Co do wydania na ps5 to nie moja teoria, pojawiają się takie głosy w sieci przez właśnie brak daty czy zniknięcie gry z ps store. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kyo napisał:

A to że usunęli z PS Store nie jest związane z tym aby ludzie nie składali preorderów żeby potem uniknąć zwrotu kasy?

 

A odnośnie przesunięcia - porównujecie gry które (z tego co wiem) były już skończone - psiaki TLoU jeszcze nie skończyli. Wiecie że gospodarka leży na cycach, logistyka trzyma się ostatkiem sił. Absolutnie ich nie bronię ale rozumiem że są teraz trochę inne priorytety. Nie zdziwię się jak GoT też zaliczy poślizg. Ciekawe co z CP2077

 

CD projekt Red mogliby zrobić czasowy ex na gog zanim logistyka wstanie z kolan :D. A co do got to wg mnie jest to już pewne.

 

Jedynie indyki które idą bezpośrednio w cyfrę a nie pudełka będą wychodzić.

 

Widzę wiele plusów tej sytuacji na rynku gier aaa. 

 

Może kilka osób na forum w końcu odkryje jak fajne małe gry potrafią wyjść. Kilka miesięcy bez aaa to nawet kanabis czy yeti ruszą na poszukiwania indyków. Za rok kto wie nie będzie może w ankiecie opcji nie gram w indyki. Istnieje też druga ewentualność że ludzie zabunkruja się w swoim ulubionym tytule. No ale nie każdy umie tak jak zdrowywariat (xxx h w celeste czy innym Mario) lub square (xxxx h w borderki czy horizon) grać w jedno i to samo kilka miesięcy:D

 

Ja od siebie polecam porozglądać się za dobrymi indykami takie gry jak night in the woods (narracja), Children of morta (gameplay loop) czy into the breach (top strategii) to przykłady małych perełek a jest ich więcej. Często są to lepsze gry od last of US 1 czy np RdR 2. Trzeba tylko wyjść poza schemat utraty przez większość gier aaa. 

 

 

Też może beton zerknie w stronę innych konsol. Sam nie spodziewałem się że kupię PS4 taki rozi kupuje switcha. Kto następny mendrek ze switchem czy pawcio z Xbox? 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Qbon napisał:

Co do wydania na ps5 to nie moja teoria, pojawiają się takie głosy w sieci przez właśnie brak daty czy zniknięcie gry z ps store. 

Ta gra byla tworzona z mysla i pod ps4. A to ze wyjdzie na ps4 i "podpakowana" wersja na ps5 to wogole ktos mial co do tego jakies watpliwosci?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kanabis napisał:

Ta gra byla tworzona z mysla i pod ps4. A to ze wyjdzie na ps4 i "podpakowana" wersja na ps5 to wogole ktos mial co do tego jakies watpliwosci?

 

To, że wyjdzie ewentualny remaster na ps5 to jest jasne ale tu chodzi o to czy nie zrobią sobie z tej gry tytułu tylko na ps5 z pominięciem ps4, w Sony w ostatnich miesiącach zapadają czasami tak dziwne i absurdalne decyzje, że nic mnie już nie zdziwi a wywalenie gry z ps store i brak nowej daty są co najmniej dziwne. Inne przełożone gry z powodu pandemii mają datę, nawet ostatnio wasteland 3 bodaj też przełożony z maja ale z nową, konkretną datą premiery. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, blantman napisał:

Gram w kompletne produkcję prędzej sięgnę z nudów po days gone:kaz: albo ponownie spróbuje horizon zero dawn może z hdr dam rade więcej niż 6h:pawel: 


FF7 ma platyne do zrobienia, uznajmy że gra jest częściowo skończona :)

No zobacz final trailer kolego, oh boy

 

Nie wytrzymie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hendrix napisał:

Coś mi mówi, że pan/pani udostępniająca stary materiał testowy nie popracuje długo w branży (albo już nie pracuje i dlatego wrzuca). Jeszcze ten nick na YT - Covid-19  :V

Ciekawe co jeszcze wrzuci, to są krótkie fragmenty, ale równie dobrze może wrzucić zakończenie. Pytanie jak mogło do tego dość. Pierwszy filmik wisi już 11h i zero rekacji Sony. Przecież jak go trafią, to będzie miał przechlapane. 

PS. Koleś pisze, że to stara, testowa wersja gry. Jakiś filmik musiał już być usunięty, bo napisał, że jeżeli yt usunie jeszcze raz, to już nic nie wrzuci. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...