Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź np. na Twittera, cokolwiek związanego z grami, rzuć okiem na komentarze - screeny, opisy z góry na dół. Ktoś nawet pisał, że czytał coś związanego z Covid-19, a tam spoiler z TLOU2. :reggie:

 

No chyba że każdy przez następne 2 miesiące ma unikać wszelkich mediów społecznościowych i forów. 

 

Mi tam koniec końców te spoilery aż tak nie przeszkadzają. Mówi się trudno. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No boro w sumie za wiele nie napisal. Przynajmniej na shoucie. Napewno nie tyle zebym zj,ebal sobie granie w gre na ktora czeka sie jak na podsumowanie generacji xd Ogolnie troche mam beke z tych co natkneli sie na jakis twiterach czy youtube na spoilery. Nie wiem w tytule filmiku nie pisalo moze dosc podejrzane "the last of us 2 leak" lub cos w tym stylu? A nawet jesli to nie mozna po paru sekundach wylaczyc filmiku wiedzac do czego zmierza zeby potem nie pisac "no natknalem sie przypadkiem na spoiler ktory ogladalem 6 minut".

 

Oczywiscie nie bronie boro bo zachowal sie jak zje,b. A teraz dowidzenia, ide mieszkac w dziurze w ziemii w bieszczadach do konca czerwca papa

Odnośnik do komentarza

Bardziej ciekawe jest to w jaki sposób Druckman podejdzie do ognia krytyki, która będzie w czerwcu. Metacritics zaleje się czerwienią po stronie użytkowników, posypią się konkretne zarzuty, itp. itd.

 

Branża growa staje się coraz bardziej poprawna politycznie i oby Neil nie okazał się takim drugim

3426008-9256276216-ea-im.jpg

 

Który gasił pożar benzyną i efekt był tragiczny.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Każda kreatywna praca - w tym gierki - jest w jakiś sposób polityczna (bo nie tworzy się w próżni, a czerpie z własnych doświadczeń, poglądów, obserwacji) - nie ma większego idiotyzmu niż pisanie, że coś jest apolityczne, nawet w przypadku Nintendo, chociażby nie wiem jak bardzo chcieliby nie być, biorąc pod uwagę marketing.

Hell, Zelda/Pokemony przesycone są ekologizmem, od zarania obu serii. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie widzę żeby przypisywali siłą TLoUII do kont, jeśli komuś przekaz (którego nie ukrywają od samego początku) gry przeszkadza, to gry nie kupi - to nie jest jest specjalna fizyka kwantowa, konsument ma prawo głosu, zależnie od swoich poglądów.

Tak było w przypadku Bioshocka, tak było w przypadku Disco Elysium, tak będzie w przypadku TLoU II.

Odnośnik do komentarza

tak tez chyba z grubsza druckman odpisal na swoim tweeterze podczas jaakis zbiorowyych pretensji o seksualnosc ellie - jak wam sie nie podoba, to nie grajcie. oczywiscie wszystko to bylo kolejnym rykoszetem medialnej ex machiny swiatopogladowej w internecie i tego jak bardzo to wszystko polaryzuje na mlodych gniewnych zwolennikow i przeciwnikow tego i owego. 

w 1999 wyszlo boys dont cry z hillary swank i na szczescie internet byl jeszcze na tyle maly, ze ludzie nie wyszli na ulice obrzucac sie kamieniami z tego powodu...

 

          

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia jak w dobie skutecznych systemów DLP (Data Leak Prevention), gdzie przepływ informacji jest śliśle kontrolowany i autoryzowany, ktoś z pracowników ma dostęp i możliwość do upublicznienia tak wrażliwych z perspektywy firmy danych. Trochę to abstrakcyjne. Zresztą kradzież takiego czegoś również, acz tutaj już haker przeważnie stara się system ominąć i np. wykorzystuje jakieś podatności w systemie, czego raczej szeregowy pracownik nie robi.

 

Generalnie ktokolwiek to zrobił, jest debilem. Nie ma znaczenia kim i skąd jest. Spoilery to broń obosieczna. W dobie powszechnego fanboizmu jest niemalże pewne, że w odwecie pojawią się frustraci co będą spoilerować gry konkurencyjnych obozów. Ta spirala prowadzi do wyniszczenia radości płynącej z grania w ogóle...

Odnośnik do komentarza

Tak myślę, może był potrzebny taki wstrząs i afera, ciśnienie uszło z wielu głów i znów można spokojnie czekać na gierkę :D Zaskoczyła mnie skala wściekłości na wątek lesbijski. Coś czego nie rozumiem. Oj to będzie dobra gra dla dziennikarzy growych (nie dla CDA kiełbasa). Już widzę te felietony w PE, hehe

 

A z wycieku najbardziej mi się podobał fragment (spojler miejscówkowy!)

Spoiler

na zarośniętej autostradzie. No coś pięknego! Ile tam można ukryć znajdziek w tej trawie, hehe. Level design w grach ND to jest mistrzostwo. Z przyjemnością będę zwiedzał te miejscówki lesbami.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...