Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

To na (pipi) ja prosiaka kupowałem! (pipi)a wszystko przez pudelkowcow... Wyszła by w cyfrze i kto by chciał ten by kupił a reszta by czekała na pudełko. Ehhhh coś czuję że konsole też zagrożone w tym roku i inne premiery. Dobrze że mam w co grać trzeba powoli przechodzić gierki bo jeszcze mi zabraknie do wakacji. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mądra decyzja. To jest szczególny tytuł. Jeśli nie wszyscy dostaną go na premierę, to chyba pozostałym trzeba byłoby rządowym nakazem wyłączyć internet. Patrząc co działo się przy części pierwszej, gdzie trolle, fanboje xboxa, nahajpowani ludzie i janusze rzucały spoilerami na lewo i prawo (ba, z dwie osoby chyba wyłapały za to bana na tym forum). To teraz gdy wszyscy siedzą sfrustrowani w domach, byłoby chyba gorzej niż z koronawirusem i wybuchałyby zamieszki. Ten tytuł fabułą stoi, wszelkie spoilery to po prostu ostrza w serce tych, którzy nie zagrali jeszcze...

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, II KoBik II napisał:

A mnie trochę dziwi obsuwa bo idealny moment żeby nawet teraz ją wydać. I tak gada się tylko o jednym a ludzie siedzą w domach. 

 

No to ciekawe jakbyś chciał im dostarczyć te gry bo prawdopodobnie pod koniec maja w USA będziesz miał 0,5mln przypadków zarażonych wirusem w takiej sytuacji raczej ciężko będzie z dystrybucją gry w formie retailu. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, bluber napisał:

prawdopodobnie pod koniec maja w USA będziesz miał 0,5mln przypadków zarażonych wirusem

Przecież już teraz jest tam 0,25 mln. Te pół miliona to będzie u nich pewnie do połowy kwietnia.

 

A wracając do tematu to premiera pewnie najszybciej dopiero po wakacjach, bo wątpię, że będą chcieli wydać gierkę w środku sezonu ogórkowego, nawet gdyby z logistycznego punktu widzenia już wtedy mogli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...