Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze co do prowadzenia fabuły, to podane zdarzenia są mocne, zaskakujące i dobrze umotywowane mogły by być naprawdę czymś ciekawym. 

Ale jeśli będzie to wszystko umoczone w wątkach seksualności, lgbt srete te, no to lipa. 

 

Oby się nie przerzuciło to na innych i w God Of War 2 dowiemy się że Kratos lubił czasem posiorbac jakiemuś satyrowi

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał:

Wbiłem się na spoiler w komentarzach na fb ultimy.

Ale był tak durny że mało wiarygodny. Nie ma (pipi)a żeby przez dwa miesiące sie nie wbić w spojlery, chyba ze sie zrezygnuje z neta.

Myśle, że jak się nie będzie wchodzić w komentarze na wszelkich portalach społecznościowych to się jest raczej bezpiecznym. Tam najwięcej jest tego ścierwa. 

Odnośnik do komentarza

 

Spoiler

Po przejrzeniu spoilerów - dla mnie seria nie żyje. 1 część przeszedłem jakieś łacznie ok. 10 razy, ale to jest jakiś żart i wcale nie chodzi tu o samą politykę i SJW.

Jako gracze spędziliśmy 15-20h z Joelem i Ellie. Teraz na samym początku gry jakiś no-name psychopata zabija jednego z głównych bohaterów i spędzamy kolejne pół gry próbując się zemścić i nagle w połowie gry mamy się przełączyć na w/w psychopatę, żeby ubić drugą główną bohaterkę? Jaka ma być motywacja ze strony gracza, żeby faktycznie pociągnąć to dalej? Pomijając już to, że nie widzę jak gracze mają się wcielić w postać psychopaty, dla którego zabicie niewinnej kobiety w ciąży nie stanowi żadnego problemu, cała fabuła jest mega płytka - "ty zabiłeś mojego człowieka to ja zabiję ciebie" i tak w kółko jakieś 3 razy. Fabuła 1. części była 10 razy ciekawsza.

Jeśli chodzi o samo politykowanie to też nie widzę tu za bardzo sensu. Sam nie zgadzam się z poglądami współczesnych ekstremalnych lewicowców, ale nie wydaje mi się, żeby spodobał im się pomysł pierwszej (IIRC) dużej roli postaci transseksualnej jako stereotypowego transa (absurdalnie napakowana kobieta z jednoznacznie męską budową ciała), który brutalnie zabija wszystkich, którzy nadepną mu na odcisk.

Najbardziej mi szkoda tych setek ludzi, którzy przez lata rujnowali sobie psychikę pracując w nieludzkich warunkach nad tym gunwem. Rockstarowi się upiekło, bo RDR2 było arcydziełem, ale mam nadzieję, że w ND za to odpowiedzą.

Kupiłbym chyba tylko po to, żeby dojść do 2. połówki i mieć rozrywkę z zabijania Abby.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Czyli ta cała Ellie ma

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ma fjuta w końcu czy nie ma? Czy chodzi o inna postać?

 

Już całkowicie zgłupiałem tym całym sjw w grze.

Spoiler

Nie wiem czy złapałem przynętę, ale nie, nie ma. Nowa postać przedstawiana jako kobieta może mieć, ale chyba też to nie jest w 100% potwierdzone.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...