Skocz do zawartości

Kontrowersyjny temat o grach wideo


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że chociaż tu napiszesz za co nie lubisz rdr mejm.Ehh  :frog:

Przeciez juz pisalem i wiem, ze masz to wszystko wydrukowane nad lozkiem i codziennie przed zasnieciem czytasz zeby nastepnego dnia mnie znow nienawidzic :lapka:

 

 

 

nie gralem ale

:rotfl: forum psx extreme w trzech słowach

 

No jak zagram to na bank mechanika w W3 bedzie goty. Na bank. 

Odnośnik do komentarza

 

No no 10 postow i jeszcze nikt nie probuje narzucic swojej racji, az dziwne

 

Juz nie dziwne. Niektorzy nie zrozumieli idei tematu motzno ;/

#nowaprawda

 

 

Myślę, że to nie jest kwestia narzucenia swojej racji jeśli pijesz do mojej wypowiedzi tylko chęć rzucenia innego światła na dane zagadnienie. Zresztą jak pisałem o tym temacie w statusach to raczej wyobrażałem sobie trochę bardziej dojrzałe wypowiedzi niż "nie grałem ale.." i "rdr/wiedzmin/wstaw swoją ulubioną grę to ch.uj i wozi gnój" 

Odnośnik do komentarza

2. ekran "GAME OVER" i powrót do checkpointa zastąpiono animacją ratowania księcia przez Elikę i natychmiastowy powrót do gry, przez co do dziś niektórzy mają ból dupy czego kompletnie nie rozumiem. Czy czulibyście się pełniejszymi graczami, gdybyście za każdym zgonem gapili się w ekran ładowania z bezużytecznym tipem przez kilka/kilkanaście sekund by powrócić do ostatniego checkpointa? A porównywanie lajtowego w założeniach PoPa do Soulsów to już w ogołe nieporozumienie, jabłka i pomarańcze. 

 

oczywiście to tylko moja opinia, nikomu niczego nie narzucam :lapka:

Chyba nie do końca rozumiesz, gdzie leży problem tego systemu, więc pozwól, że Ci uzmysłowię przykładem. Jakbyś się czuł, jakby w Mario checkpointy były przed KAŻDĄ dziurą/przeszkodą/przeciwnikiem?

Odnośnik do komentarza

 

 

 dzięki temu tematowi jest możliwe spojrzenie na ogólną kondycję graczy i niestety generalnie obraz ten jest dosyć smutny  :frog:

 

ale mnie triggerują niektóre "opinie"

 

Wlasnie dlatego obraz gracza jest smutny. Bo raz, ze najpierw z klapami na oczach pieje z powodu gierki po obejrzeniu 4121 trailera, a pozniej na forum jest gotowy zajadle bronic tytulu bo "trigeruje" go to, ze ktos ma inna opinie albo twierdzi, ze gierka to ch.uj i parujaca kupa.

 

celowo napisałem słowo "opinie" w cudzysłowie ponieważ niektóre posty tutaj to raczej coś w stylu - przekazu myśli ignoranta niż rzeczywista opinia poparta znajomością tematu. Nie triggeruje mnie więc odmienne zdanie na temat jakieś gierki, ale ignoractwo autorów (tak Yakubu o Tobie mówię) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@blaber

Myslalem, ze to jest temat gdzie piszemy co nas boli a co wg innych jest mesjaszem. Jakos nie widze tu miejsca na dyskusje ogolna bo przeciez zrobi sie z tego cw i przerzucanie na argumenty czemu gra x jest lepsza od y. Jak mi sie podoba co tobie sie nie podoba to sie tylko poklocimy. I po co? Chyba "dojrzalszym" zachowaniem byloby przejsc nad tym do porzadku dziennego, zwlaszcza, ze taka moim zdaniem byla idea tego tematu. Od rzucania sie go.wnem jest cw a ja zalozylem swiezy tshirt.

 

A odnosnie "nie gralem" i gta5 oraz w3 to odnioslem sie do faktu, ze to co bylo kiedys ojezusgoty dzisiaj jest mocno gnojone i ze to ciekawe zjawisko. Tylko tyle. Moglbym nawet wykreslic te sentecje i sens wypowiedzi by sie nie zmienil, bo nie o grze senu stricte pisalem, tylko o zmianie jej postrzegania. Ale wolalem dodac uczciwie, ze moja pozycja obserwatora jest umocowana w kontekscie osoby, ktora nie grala. Zreszta to ze mechanika walki jest kulawa oparlem akurat o twoja opinie. Chociaz teraz jak mysle, to moze niefortunnym bylo odnoszenie sie do tego w tym temacie bo kazdy odebral to jako braku zrozumienia fenomenu gry (gameplayu, fabuly itd). Coz, moj blad.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja się nie kłóce, rozumiem, że pewny aspekt w danej grze ci sie nie podoba z drugiej strony mi coś nie podchodzi i pewnie żadne argumenty z obu stron nas nie przekonają do zmiany stanowiska, ale nie zaszkodzi chwile o tym podyskutować. Zresztą wydaje mi sie, że mówiąc o grach i pewnych ich elementach nie skupiając się na konkretnych aspektach konsolowej wojny (bo przecież nie napisałem, że ło (pipi) jestes fanem sony i nie rozumiesz) 

 

Po prostu element, który twoim zdaniem jest bez sensu moim jest niezbędny aby te gry były tym czym są i chciałem przedstawić mój punkt widzenia. To tylko tyle, ale przechodzę z tym do porządku dziennego, że dla ciebie tak nie jest i ok. Życie :lapka:

Odnośnik do komentarza

Bethesda(developer) - Jadą tylko na markach. Ich gry sa czystymi piaskownicami . Ciekawej fabuły starcza im na parę zadań pobocznych. A z gry na grę  upraszczają mechanikę aby tylko ameba moga sobie zagrać (Skyrim smoki , F4 budowanie) Kłamią w żywe oczy o rozbudowaniu tytułu gdy tak naprawdę jest gorzej. Nie potrafię zrozumieć jak można ocenić premierową wersję ich gier na 9 czy 10 . Bethesda chce brać kasę za to ,że fani ulepszają ich gry. 

 

W Polsce nie ma dziennikarstwa growego jest tylko  w 95% nastawianie posładkownicy aby tylko nie zezłościć Sony Microsoftu czy Czechów aby  były reklamy.

Odnośnik do komentarza

Seria Diablo na PC.

 

Klikam na typków, gdy mało hp lub many klikam na podłoże by odbiec, leczonko i znowu klikam na potworki. I tak x10000000000. Taki w sumie bardziej rozbudowany kurs nauki obsługi myszki jaki miałem na infie w podstawówce. Ziewanko straszne. Na taktyki izometryczne złego słowa nie powiem. Ale takich beznamiętnych klikadełek to nie trawię. 

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Ale ja się nie kłóce, rozumiem, że pewny aspekt w danej grze ci sie nie podoba z drugiej strony mi coś nie podchodzi i pewnie żadne argumenty z obu stron nas nie przekonają do zmiany stanowiska, ale nie zaszkodzi chwile o tym podyskutować.

Ja zawsze chetnie podyskutuje. Po prostu nie uwazam zeby ten temat byl do tego odpowiedni :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Każdy kto nie lubi haloforzagearsów to ignorant, czy tylko ja? Powinienem się zgłębić w lore, jakieś książki przeczytać or sth?

Ogólnie to nieracjonalna niechęć do gier specyficznych na daną platformę ma swoją nazwę.

Odnośnik do komentarza

W sumie wiele jest serii, które uważam za totalne s(pipi)iny (ot, np. MGS, nie wiem jak w ogóle można w to grać), ale najbardziej przehypeowaną serią ever (i najnudniejszą zarazem) jest Zelda. Rany, ile ja podejść do tego robiłem, jeszcze na N64. Potem Gacek, Wii, 3DS i niestety... dla mnie (pipi) nie z tej ziemi.

 

Sporo jest pojedyńczych tytułów, niby hitów, ale mi kompletnie nie podeszły. Mario 64 (wolny, zero klimatu części 2D), Assassins Creed (Jezu, przed premierą jedynki miał być absolutny mesjasz, wyszło wiadomo jak), Tekken 4 (po genialnym Tagu, to był jakiś (pipi)a żart), Primal Rage (hype w SS-ie by Gulash był nieziemski, a sama gra okazała się zwykłym balasem). W sumie długo by wymieniać, więc dosyć na dzisiaj ;).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o mnie to

 

GTA V - przereklamowane ścierwo, to chyba najgorsze GTA ze wszystkich, płakałem jak grałem, starałem się pomiędzy dwoma ulicami latać samolotami bo na samą myśl o modelu jazdy w tej grze brało mnie na wymioty, brak 60fps na Pro czy nadchodzącym Xie to kolejny karny ku.tas dla tej firmy, oczywiście GTA IV > GTA V.

 

Uncharted 4 - rozkręci się po którymś chapterze mówili, ulżyło mi jak zobaczyłem końcowe napisy, gra na jeden raz, mógłbym kazać dziecku ją przejść trzy razy jako kara.

 

RDR - nie potrafiłem z tą grą spędzić więcej niż godzinę, tytul zaadresowany chyba dla fanatyków Chuck Norrisa, nudny.

 

cała seria Bioshock - strasznie podobał mi się art style, podchodziłem do tej gry przynajmniej 20x, no ale nie mogłem, za każdym razem drętwe sterowanie mnie pokonywało.

 

Jeśli chodzi natomiast o gatunek który odróżnia faceta od pisdeczki czyli wyścigówki.

 

Dirt Rally - można odłożyć Richard Burns Rally na półkę, to godny następca hardcorowych rajdów samochodowych.

 

wszystkie WRC na nowej generacji - zabić, zakopać, spalić.

 

Sebastieny Loeby i inne twory trzymać razem z WRC.

 

Need For Speed - oczywiście tylko Porsche, Underground, Most Wanted i od biedy Rivals, to jedyne na które warto zwrócić uwagę.

 

Forza Horizon - objawienie pańskie, narodziny Jezusa, 7 cud świata, natomiast FH2 nie powinno się pojawić a FH3 mimo że jest lepsza to jest w cieniu pierwszej części.

 

Forza Motorsport - praktycznie każda część była w cieniu Gran Turismo, i tak jest do teraz, warto jednak zaznaczyć że Forza z każdą częścią robi kroki do przodu tak duże jakie Gran Turismo robi w tył...

 

Gran Turismo - ostatnia część warta ogrania to część czwarta.

 

Wszystkie PGR-y to absolutne mesjasze, tu nie ma nad czym się zastanawiać.

 

Burnouty - wszystkie świetne do.... Paradise, w Paradise ten klimat uleciał, niby było spoko ale miałem wrażenie jazdy bez celu i na siłę szukania sobie zabawy.

 

Test Drive Unlimited - kto wie, może gdyby nie ta gra to nie zobaczylibyśmy Forzy Horizon, świetny tytuł, ogromny tytuł.

 

PCars, PCars 2 - gry które są lata świetlne przed konkurencją (mam na myśli Forza i Gran Turismo)

 

to tak z grubsza z pamięci.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Każde jeżdżenie w kółeczko, czyli wyścigi bym wrzucał do kibla. 5 minut trudno mi wytrzymać. Wolę w rzeczywistości samochodem pojeździć, niż tracić czas.

 

Z uwielbianych powszechnie gier, także na tym forum, nie rozumiem fenomenu RE 4. Tak, jak całą serię uwielbiam, tak czwórka to imo lekki kupsztal :)

Odnośnik do komentarza

 

rzygam jak widze donkey konga na snesa. to chyba najbrzydsza gra na te platforme

Dzisiaj tak. A wtedy? Paaanie, fotorealizm, malpa zywa jak od Gucwinskich.

 

urban legend jest taki, że gucwinscy to pierwsi narkomani w polsce

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...