Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, smallv86 napisał:

Nie wykluczam, ze wiele jest tam spranych mozgow ale mysle, ze to glownie klasa robotnicza/starzy ludzie. Mowienie w takich krajach co sie naprawde mysli a juz w szczegolnosci cos negatywnego o wladzy to nie jest najlepszy pomysl.

Trollowałem w ubiegłym roku ruskich na Instagramie. Sami młodzi ludzie - kobiety i mężczyźni, zarówno normalne szare Tatiany i Iwany, jak i bananowce w futerkach i fancy restauracjach. Nic do nich nie dociera. Przestałem też słuchać różnych wykonawców rosyjskich, bo też na swoich instagramach popierali inwazję. Tak samo młodzi ludzie, mają dostęp do internetu, mogą poznać drugą stronę barykady.

 

Teraz, PiPoLiNiO napisał:

Pozwolę sobie zadać jedno pytanie. Co Wy zrobiliście przeciw tej wojnie lub jak wspieracie Ukrainę, poza pluciem na producenta gierki? Wysłaliście jakiś transport potrzebnych rzeczy? Przyjęliście Ukraińską rodzinę? Włożyliście mundur i walczyliście ramię w ramię z Ukraińskimi braćmi? Cokolwiek kurwa? 

Owszem, w ubiegłym miesiącu z żoną dorzuciliśmy się do zbiórki w pracy. Na początku wojny zawiozłem do lokalnego OSP cały bagażnik rzeczy pierwszej potrzeby. Puszczam przelewy na wojsko. Jeśli będzie potrzeba, to będę wspierał kolejne zbiórki pieniężne na cel konkretnej jednostki, bo teść mojego szwagra jest na froncie i mają braki w sprzęcie. Odebrałem rodzinę spod granicy ukraińsko-słowackiej, co wiązało się z kilkunastogodzinną jazdą non stop. Nie jest to może zbyt wiele, ale pomagam na tyle, na ile mogę.

 

Co do studia, to być może nie wychylają się, bo im FSB zrobi seryjne samobójstwo. A być może wspierają agresję. Nie mam tej wiedzy, dlatego też wolę się nie dokładać do firmy, której część dochodów może trafić na kreml. Jeśli komuś to zwisa, to jego sprawa i niech sobie gra.

  • Plusik 7
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wystarczy, że państwo daje, a nie daje z magicznej portmonetki, tylko z pieniędzy podatników, więc czy komuś się to podoba, czy nie, to dokłada swoje trzy grosze.

Jeszcze trochę i dojdziemy do tego, że władek też miał swój powód, że NATO i w ogóle, więc co dopiero mowa o zwykłych żuczkach uwięzionych między kowadłem, a młotem, a później na wakacjach, czy jak już spierdolą  w siną dal do kraju Borata, to okazuje się, że w sumie to są za, ale nie chcą być osobiście zaangażowani, ale pewnie twórcy jakimś cudem należą do tego mikroskopijnego, małego procenta mimo oczywistych powiązań.

Przykład z innej beczki, jeśli ktoś ogląda horror(np. Cannibal Holocaust), w którym prawdziwe zwierzęta były torturowane i zabijane i ma tego świadomość, a mimo wszystko mu to nie przeszkadza(to była dawno, nie jego ręka itd.), to o empatię nie można go posądzać.

 

P.S. Yebać Myszaka za takie polecajki.

 

P.S. 2 Boomcio, ty akurat jesteś rozgrzeszony, bo lubisz grać w crapy, a poza tobą i Wrednym nie mamy na to więcej recenzentów, a ktoś te czerwonka i żółtka musi testować empirycznie. Jedyne co, to napisz do MS, że chcesz, żeby forsa z twojego abonamentu obejmowała wszystkie gry oprócz tej jednej.

Edytowane przez SlimShady
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Każdy szanujący się człowiek powinien robić co tylko może by izolować ruskich od ludzkości jak się da. Nie wspieranie ich gospodarki to bardzo dobry pomysł. Szkoda że pośrednio Microsoft już to zrobił na użytkowników GP. Zostaje nie ściągać, druga sprawa ze prawdopodobnie gra okaże się babolem i trochę to będzie za łatwe.

Odnośnik do komentarza

Obrońcy moralności się kurwa znaleźli i bronią devóv, bo ci MOŻE i chcieliby jawnie wypowiedzieć się przeciwko najazdu kacapskiego ścierwa, ale boją się aresztowania i ostracyzmu całej rodziny, psa i swojego chomika, a w ogóle to może pracują przywiązani do biurka z makarowem skierowanym w potylice :beka: 

Nikogo to nie interesuję klauny z różowymi okularami na nosie, bo business is business. Tworzą produkt niskiej potrzeby dla masowego odbiorcy w postaci gierki pif paf, więc bardzo łatwo jest ten produkt bojkotować. Nie ma znaczenia, że za tą grą stoją ludzie co mają marzenia, ambicje i chcą żyć w spokoju, by ktoś im podał szklankę wody na stare lata.

Nie zesrajcie się xD Studio zdecydowało się na ruski czek, więc typowo dla kacapskiego miru całkiem możliwe, że smutni panowie w szarych garniturach pomagają im przy jej promocji i tym co w gierce ma się znaleźć, bo mają w tym własne cele. W tym tkwi sedno problemu. Gdyby nie było wojny nie byłoby tematu to oczywiste, ale to żaden argument przeciwko nie chęci do zakupu produktu, który zasili rublami konta bankowe przeznaczone bezpośrednio czy pośrednio rosyjski budżet.

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze czytam, że spinacz Pippolino jest gadem w jakimś ZK na Ciupagi czy innym zadupiu?

Nie tłumaczcie ruskow niskim stanem społecznym lub niewiedzą bo jak jeżdżą na narty do Szwajcarii to wiedza jak pyskować Polakom i są bohaterscy a w domciu love Putin i orać Świat. Ta wojna byłaby możliwa tylko przy tak zjebanym społeczeństwie żyjącym w przeświadczeniu, że są potęgą i ich NATO prawie napadło. Mamy XXI wiek a oni dalej nie potrafią srać do kibla, uprawiać jabłek i hodować świń. To nie jest kwestia kochania Ukrainy tylko dla nas lepiej by ruski siedzieli najbliżej w Donbasie a nie w lesie pod Białymstokiem bo wówczas gierki byłyby naszym najmniejszym zmartwieniem. Ale to są banały i trzeba być ograniczonym  by tego nie rozumieć 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...