Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, hudiny napisał:

Kacapska gra finansowana z pieniędzy Putina. Nikt nie twierdzi, że drewno i crap. Ludzie nie grają w to z przyczyn ideologicznych, bo maja poczucie, w obliczu wojny, że wspierają w ten sposób firmę powiązana z Carem. 

 

Ta wypowiedź trochę mi się kojarzy z tymi bezrefleksyjnie powtarzanymi bzdurami o JK Rowling i bojkotowaniem HP.

Masz jakieś wiarygodne nateriały? Tweety Mundfish, w których liżą jajka fiutinowi i piszą "yebać Ukrainę"?

Zdjęcia z "carem"?

Jakieś numery kont, na które idą pieniądze ze sprzedaży gry?

 

Bo "ze względów ideologicznych" to ja mogę nie zagrać w Skull & Bones od UBIsoftu, gdyż nie chciałbym wspierać takich mobilnych f2p gówien, które ktoś sprzedaje za pełną cenę, a nie zajebistego szpila w gatunku który uwielbiam tylko dlatego, bo narodowość developerów jest rosyjska.

  • beka z typa 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Wredny said:

Nawet jeśli to moje 130zł, przelane jakiemuś sprzedawcy na allegro, raczej nie zasili kasy cara.

Spencer zapłacił im za day-one w gamepass, więc wszyscy opłacający abonament mają krew na rękach :reggie:

 

No jasne. To jest najlepsze wytłumaczenie wszystkich. Mój głos nic nie znaczy. Moje pieniądze nic nie zmienią. wszyscy to robią, więc nic nie zmieni jak ja też. I tak dalej. Rób chłopie co chcesz, Twoja decyzja. Tylko:

a) bądź świadomy tego co robisz

b) nie pierdol głupot jak te powyższe

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

O tej grze przypominam sobie co ranek, gdy robię jajecznicę. Czasami też zaczynam się trząść, bo tytułów do wyboru tak mało, gierki są najważniejsze w życiu, a zakazany owoc kusi najbardziej, ale wtedy przypominam sobie, że nawet taki ekspert od nieociosanych średniako-crapów jak boomcio się tym przesadnie nie jarał i zaraz mi przechodzi. A jakby nie przeszło, to zamiast racjonalizować po prostu bym zajebał, albo wziął używkę, a nie udawał, że nie przyłożyłem do tego ręki.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Co do propagandy w samej grze (nie mówię o finansowaniu itp. bo to prawda, ale tak jest z wieloma produktami) oczywiście temat był MOCNO rozdmuchany przez recenzentów i konflikty zbrojne na świecie, warto zagrać, żeby się przekonać (możecie na piracie :D). 

 

W dalszym ciągu uważam, że nie warto było tego kupować na PSN/Steam/Xbox Store czy ciul wie gdzie za pełną cenę ani w promocji, to ten jeden raz, kiedy gamepass mi się na coś przydał i jako gracz nie muszę się tego wstydzić. 

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

 

Z cyklu "cytaty, które się źle zestarzały" :reggie:

 

 

Wiadomo, że "tylko świnia nie zmienia poglądów", ale przemiana z jednego z najbardziej aktywnych hejterów AH w tym temacie w stan obecny jest dość zaskakująca.
@Szermac też ładnie wojował na wczesnych stronach tegoż tematu, ale drugiej składanki nie chce mi się robić (zresztą aż tak pikantnych wypowiedzi nie miał).

Mignął mi też post (już nie pamiętam czyj) po przejściu gry, że fajny klimat i taki swojski, bo jak ktoś się urodził za komuny to będzie miał masę skojarzeń (meble, sprzęty, tapety itp), a chwilę później jakiś jaśnie oświecony go rugał, że to właśnie ta propaganda, że u mateczki rassiji zajebiście itp.
Cóż... Wolę 100% taką propagandę niż te wszystkie silne lesbijki w co drugiej grze zachodnich developerów - w AH przynajmniej ktoś dopisał do tego fabułę, by cały ten świat miał jakieś sensowne fundamenty, a nie na zasadzie "ma być i ch#j".

Bez kitu, mnie też męczą te na siłę wrzucane gówniane wątki lbgt i silne kobiety w KAZDEJ grze teraz wychodzącej. Jak wychodzi coś na starych zasadach to jestem w siódmym niebie. Teraz znowu ogrywam forbidden west i no nie mogę wsiąknąć przez te głupoty o silnych kobietach. Niby lore zajebiste, graficzka, design, ale jak to wybija z immersji. 

 

No i bym zapomniał, atomic heart to zajebista giereczka w stylu BioShocka. Jako gracz doceniam gry robione z pasją, tutaj jest naprawdę dobrze. 

Edytowane przez GSPdibbler
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:

Mignął mi też post (już nie pamiętam czyj) po przejściu gry, że fajny klimat i taki swojski, bo jak ktoś się urodził za komuny to będzie miał masę skojarzeń (meble, sprzęty, tapety itp), a chwilę później jakiś jaśnie oświecony go rugał, że to właśnie ta propaganda, że u mateczki rassiji zajebiście itp.
Cóż... Wolę 100% taką propagandę niż te wszystkie silne lesbijki w co drugiej grze zachodnich developerów - w AH przynajmniej ktoś dopisał do tego fabułę, by cały ten świat miał jakieś sensowne fundamenty, a nie na zasadzie "ma być i ch#j".

 

Nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji. :laugh: Najpierw powiedziałeś, że w grze nie ma w ogóle, żadnych, jakichkolwiek kontrowersji. Teraz twierdzisz, nie wiem czy dobre wyciągam wnioski, bo cytuję Ciebie, że w grze jest zawarta sowiecka propaganda i tak w rzeczywistości to nawet ją wolisz w  aż w 100 %, ponieważ w zachodniej to tylko jakieś mniejszości i silne kobiety są. Ja jednak wolę być tym śmiesznym jaśnie oświeconym jak to nazwałeś, co nie wierzy w te bzdury i kłamstwa. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

Ale to nie jest żadna "propaganda", tylko jeden z użytkowników tak to nazwał w odpowiedzi na posta innego użytkownika, który wymienił rzeczy, które mu się podobały i fajnie kojarzą.

Złe wnioski wyciągasz.

 

Ok załapałem. :D  Na szybko przeczytałem i złe wnioski wyciągnąłem. 

 

Wiesz gdyby tylko o klimat, wystrój wnętrz chodziło to by mi ta gra była obojętna. Ale nawet ten samolot co wrzuciłeś...no to jest dla mnie za dużo, mi się to nie podoba po prostu. Zaraz ktoś powie, że to przypadek ...nawet mi się nie chce zastanawiać. Jest sto innych gier, w które można zagrać, więc nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Były wklejane wiele razy w tym temacie powiązania developera i wydawcy z rosyjskimi władzami. Podoba wam się gierka? Proszę bardzo, grajcie. Nabijacie kabzę przyjacielom Putina i to jest fakt. Choćbyście nie wiem co pisali i co mówili. A porównywanie finansowego wspierania reżimu, który wywołał wojnę do jakiś wyrwanych z kontekstu słowach o transach czy lgbt to idiotyzm wyższego rzędu. Nie róbcie (pipi)y z logiki. Jeszcze raz: to decyzja każdego indywidualna. Fakty są powszechnie znane. Kończę pisanie w tym temacie, bo to żenujące co się w nim odpierdala

  • Plusik 1
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...