Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby twórcy tej gry w jakikolwiek sposób by się sprzeciwili wojnie, temu co rosja robi, np w formie oświadczenia w samej grze, potępiliby to, cokolwiek, wtedy mógłbym rozważyć zakup tego a tak to ch im w dupę i niech się bujają. A jeśli faktycznie mają jeszcze powiązania z władzami rosji i przemycają w grze ich propagandę to nawet nie ma o czym mówić.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Just now, Qbon said:

Gdyby twórcy tej gry w jakikolwiek sposób by się sprzeciwili wojnie, temu co rosja robi, np w formie oświadczenia w samej grze, potępiliby to, cokolwiek, wtedy mógłbym rozważyć zakup tego a tak to ch im w dupę i niech się bujają. A jeśli faktycznie mają jeszcze powiązania z władzami rosji i przemycają w grze ich propagandę to nawet nie ma o czym mówić.

 

Dokładnie tak jak to zrobił twórca Metra

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Temat był dmuchany przed premierą, a ostatecznie poszlo po kościach, a developer pośrednio to zdementował, oczywiście nie ma pewności, ale nie ma też potwierdzenia, gra jest w gamepassie i nikt jej nie zbanował. Ci co zagrali, zagrali świadomie, w samej grze kontrowersji niewiele, są właściwie opisane dwie strony komunizmu itp. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, KrYcHu_89 said:

Temat był dmuchany przed premierą, a ostatecznie poszlo po kościach, a developer pośrednio to zdementował, oczywiście nie ma pewności, ale nie ma też potwierdzenia, gra jest w gamepassie i nikt jej nie zbanował. Ci co zagrali, zagrali świadomie, w samej grze kontrowersji niewiele, są właściwie opisane dwie strony komunizmu itp. 

 

Nic się po kościach nie rozeszło. Było wszystko wyjaśnione, powiązania udowodnione i na tej podstawie każdy sobie decyzje podejmuje. Jeżeli dla giereczki 7/10 ktoś jest gotowy na bycie ruską onucą to jego sprawa. Cieszę się, że Ci się gra podobała

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nic nie było wyjaśnione. Grę robili rosjanie, w rosji, więc to chyba normalne, że mieli jakichś udziałowców z miejscowych firm - np Gazprom.
A że w takich firmach zasiadają jakieś podejrzane typy z rządowymi powiązaniami? No patrz - to zupełnie jak u nas, tylko, że Kaczafi nikomu kraju nie bombarduje.
Udziałowcy firmy robiącej grę to nie jej developerzy, a ci z kolei wypuścili bardzo PR-owego tweeta o tym, jak bardzo są za nie krzywdzeniem ludzi, nie używając słowa "wojna" i już straszny problem - tak jakby w kacapii tak łatwo było się normalnie wypowiedzieć (może nie chcieli spier#alać z kraju jak Glukhovskyi, bo nie każdemu to tak łatwo przychodzi, żeby wszystko i wszystkich zostawić).
Piszesz o "byciu ruską onucą", a pewnie opłacasz Gamepassa, z którego pieniążki poszły na ten tytuł, więc masz więcej ukraińców na sumieniu, aniżeli ja, kupujący z "second handu" na allegro.
We wszystkim jesteś taki stanowczy, czy jednak wybiórczo?
Przypuszczam też że klepiesz te nadpobudliwe posty z telefonu, który składały jakieś małe rączki chińskiego dzieciaka, który nie wie, co to zabawa, bo od rana do wieczora musi zapier#alać, ale tu jest już OK, no bo przecież tego nie ma na codzień w wiadomościach.
Nie masz nic ciekawego do napisania o grze to wyjazd do tematu "Wojna - temat ogólny",  bo ch#j mnie obchodzą Twoje moralne rozterki i zgrywanie świętoszka.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Wredny said:

Nic nie było wyjaśnione. Grę robili rosjanie, w rosji, więc to chyba normalne, że mieli jakichś udziałowców z miejscowych firm - np Gazprom.
A że w takich firmach zasiadają jakieś podejrzane typy z rządowymi powiązaniami? No patrz - to zupełnie jak u nas, tylko, że Kaczafi nikomu kraju nie bombarduje.
Udziałowcy firmy robiącej grę to nie jej developerzy, a ci z kolei wypuścili bardzo PR-owego tweeta o tym, jak bardzo są za nie krzywdzeniem ludzi, nie używając słowa "wojna" i już straszny problem - tak jakby w kacapii tak łatwo było się normalnie wypowiedzieć (może nie chcieli spier#alać z kraju jak Glukhovskyi, bo nie każdemu to tak łatwo przychodzi, żeby wszystko i wszystkich zostawić).
Piszesz o "byciu ruską onucą", a pewnie opłacasz Gamepassa, z którego pieniążki poszły na ten tytuł, więc masz więcej ukraińców na sumieniu, aniżeli ja, kupujący z "second handu" na allegro.
We wszystkim jesteś taki stanowczy, czy jednak wybiórczo?
Przypuszczam też że klepiesz te nadpobudliwe posty z telefonu, który składały jakieś małe rączki chińskiego dzieciaka, który nie wie, co to zabawa, bo od rana do wieczora musi zapier#alać, ale tu jest już OK, no bo przecież tego nie ma na codzień w wiadomościach.
Nie masz nic ciekawego do napisania o grze to wyjazd do tematu "Wojna - temat ogólny",  bo ch#j mnie obchodzą Twoje moralne rozterki i zgrywanie świętoszka.

 

Były w tym temacie wklejone filmy. Nie potrafisz ich zrozumieć? No przykro mi. Obejrzyj, może perspektywa Ci się odmieni. Gamepassa nie opłacam.

 

btw. widzę, że termin "pożyteczny idiota" ma się bardzo dobrze. 

Edytowane przez Homelander
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Homelander napisał:

 

Były w tym temacie wklejone filmy. Nie potrafisz ich zrozumieć? No przykro mi. Obejrzyj, może perspektywa Ci się odmieni. Gamepassa nie opłacam.

 

btw. widzę, że termin "pożyteczny idiota" ma się bardzo dobrze. 

Nie próbuj wojować. Świata nie zbawisz. Te rzeczy, które tłumaczysz nie nabywa się na forum o grach. Każdy postępuje według jakiś wartości, które były kształtowane przez lata. Lepiej skupić  się na grach. 

  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2024 o 03:05, Homelander napisał:

 

Były w tym temacie wklejone filmy. Nie potrafisz ich zrozumieć? No przykro mi. Obejrzyj, może perspektywa Ci się odmieni. Gamepassa nie opłacam.

To, że jakaś kontrowersyjna gra wleciała do gamepassa nie oznacza, żeby go przestać opłacać. Ja przeszedłem ok 3/4 i pewnie bym ją nawet skończył, ale w końcu zacząłem moją przygodę  z RDR2. Co do samej gry, to takie 8/10, chociaż chyba muszę zmienić skalę ocen, bo RDR2 to 12/10.

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, milupl said:

To, że jakaś kontrowersyjna gra wleciała do gamepassa nie oznacza, żeby go przestać opłacać. Ja przeszedłem ok 3/4 i pewnie bym ją nawet skończył, ale w końcu zacząłem moją przygodę  z RDR2. Co do samej gry, to takie 8/10, chociaż chyba muszę zmienić skalę ocen, bo RDR2 to 12/10.

 

Nie opłacam Gamepassa, bo ta usługa nic mi nie oferuje. 

Odnośnik do komentarza

Wygląda, jakbym sobie gierkę naprawił.
Oprócz wpadania pod mapę w różnych miejscach (widziałem gdybania, że może mieć to związek z dodanym suwakiem FOV), niedawno trafiłem na bardziej wk#rwiający błąd - Polygon 2, zjazd windą - brak detekcji kolizji, winda zjeżdża w dół a ja zostaję w miejscu:
 


Nie jest to może jeszcze game-breaking bug, ale już byłem wk#rwiony, bo w tych poligonach jest fajny loot i upgrade'y do broni, a poza tym jest trofeum za zaliczenie ich wszystkich.
No i pod tym filmikiem miałem kilka komentarzy - część mówiących o tym, że też to mają, a poza tym jeszcze w innych miejscach też jest podobnie, a także jeden, który napisał, że chyba to ogarnął i zaraz wrzuci filmik.
Pełen nadziei kliknąłem na ksywkę przekierowującą mnie na jego kanał i faktycznie - jemu się udało, więc i ja spróbowałem - po około dziesięciu podejściach wreszcie gierka się poddała i też udało mi się zjechać do podziemnego kompleksu.
Poniżej ten jego filmik:
 


Następnie grając kilka dodatkowych godzinek zauważyłem, że przestałem zapadać się pod ziemię i nawet odwiedziłem miejsca, w których działo się to za każdym razem - nic, ciągle biegam ^^
No i tak sobie dobiegłem do pierwszej walki z bossem, odbywającej się w akompaniamencie ostrych riffów Micka Gordona - aż nabrałem ochoty na DOOMa znowu :fsg:
 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...