Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

kilka przykladow z brzegu

-pierwszy dzien tam jestem, pierwszy raz wszedlem na bazar, a tam chlopaczek mi mowi, ajden you are already the legend
- ill give half a crystall for a gallon
i inne glupoty, reszta to lekkie spoilery, ale niech bedzie to 
 

Spoiler

akcja z psem, po tym jak sie ta matka zachowala to mialem ja ochote, ja jako gracz, zajebac
a quest pozniej mnie podrywa, a ajden jej odbija pileczke z infantylnoscia 12 latka xd jakby to byla ostatnia laska na swiecie

 

plus ten synek co sie zrzucil z wierzy - to wszystko bylo takie slabe, tak bardzo mialem w to wyyebane ze pierwsze co potem zrobilem to sprawdzilem teren przez lornetke bo bylo wysoko zeby odkryc jakis poi, nawet za chu jkiem nie popatrzylem w dol za to nasz charakter plakal po nim jak po bracie, a typa poznalem 20 minut wczesniej


no i tak w ogole nowy jestes, ktos cie ledwo nie zabil, cuz yo a stranger, ale jak mu przyniesiesz puszke po konserwach z dark roomu na drugim koncu miasta to ci opowie historie zycia

plus ten caly hermann xdddd 
niedawno wyrazilem tutaj swoje nadzieje, ze scenariusz juz nie bedzie pisany przez siedmiolatkow, no ale sie mylilem
 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

No niestety dialogi, dubbing to porazka. W jedynce wydaje mi sie ze bardziej bylismy my, zombie i miasto. Tutaj moze za duzo ludzi... ale cos musieli wymyslic zeby gra nie wygladala na DLC. Mam wrazenie jednak ze Techland mial jakis problem - kadrowy ? Mimo przeciagania premiery gra ma sporo bugow, linia fabularna zrobiona na odpierdol, a optymalizacji na nowych konsolach nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Andżej napisał:

kilka przykladow z brzegu

-pierwszy dzien tam jestem, pierwszy raz wszedlem na bazar, a tam chlopaczek mi mowi, ajden you are already the legend
- ill give half a crystall for a gallon
i inne glupoty, reszta to lekkie spoilery, ale niech bedzie to 
 

  Ukryj zawartość

akcja z psem, po tym jak sie ta matka zachowala to mialem ja ochote, ja jako gracz, zajebac
a quest pozniej mnie podrywa, a ajden jej odbija pileczke z infantylnoscia 12 latka xd jakby to byla ostatnia laska na swiecie

 

plus ten synek co sie zrzucil z wierzy - to wszystko bylo takie slabe, tak bardzo mialem w to wyyebane ze pierwsze co potem zrobilem to sprawdzilem teren przez lornetke bo bylo wysoko zeby odkryc jakis poi, nawet za chu jkiem nie popatrzylem w dol za to nasz charakter plakal po nim jak po bracie, a typa poznalem 20 minut wczesniej


no i tak w ogole nowy jestes, ktos cie ledwo nie zabil, cuz yo a stranger, ale jak mu przyniesiesz puszke po konserwach z dark roomu na drugim koncu miasta to ci opowie historie zycia

plus ten caly hermann xdddd 
niedawno wyrazilem tutaj swoje nadzieje, ze scenariusz juz nie bedzie pisany przez siedmiolatkow, no ale sie mylilem
 

Przebija TLOU 2?

Odnośnik do komentarza

Próbowaliśmy pograć w cztery osoby i póki co nie da się. Co chwila kogoś wywalało, później nie można było się połączyć, a jak już połączyło to znowu wywalało. Trochę pograłem sam i dla fanów jedynki obowiązkowe. Czujemy się jak w domu, parkur, walka, drętwe npc, dialogi no wszystko się zgadza jak w jedynce.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, creatinfreak napisał:

Próbowaliśmy pograć w cztery osoby i póki co nie da się. Co chwila kogoś wywalało, później nie można było się połączyć, a jak już połączyło to znowu wywalało. Trochę pograłem sam i dla fanów jedynki obowiązkowe. Czujemy się jak w domu, parkur, walka, drętwe npc, dialogi no wszystko się zgadza jak w jedynce.

No a ja przez to miedzy innymi zrobiłem refunda. Jestem fanem jedynki, ale skoro przez 7 lat projektowali miasto i lekko usprawniali to co zostalo pokazane w 1 czesci, to gra dla mnei nie jest warta 200 zł...

Może kiedyś na mocnej przecenie jak się zachce open world zombie. Przy okazji napisze tylko, że optymalizacja na PC tez jest gówniana, ale gra wygląda ładnie. Do zobaczenia na wyprzedaży :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja giercuje juz od czwartku solo i jest mega. Tryb wydajnosciowy i lece z fabula. Mega mi sie podoba miasto i zadania poboczne. Nawet 2K mi nie przeszkadza. Mam duzo lepsze pierwsze wrazenia niz przy jedynce. Jako konsolomaniak specjalnie nie narzekam - nie mam tez na to czasu. Moge grac w DL2 albo FC6. Wybor jest prosty.

 

P.S

Bylo gdzies oficjalne info ze pracuja na wyzsza rozdzialka dla aktualnej generacji konsol?

 

Odnośnik do komentarza

Wszystko cacy ale od czasu zapowiedzi, przesunięć premiery trochę minęło a tu migotanie obrazu. 

Detale no ale nikt przez tyle czasu z beta testerów tego nie widział?

Przecież to jest pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy. Gra wytłoczona, day 1 patch ale i tak musi się człowiek upyerdalać z takimi bzdetami. Czemu ciągle zawsze są jakieś kfiatki? 

 

No ale chuy i tak jestem content. 

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po jedynce z dodatkiem (który preferowalem względem podstawki).

 

Co mogę powiedzieć po 3h gry w Dying Light 2?

 

Fabularnie to raczej nie będzie Cyberpunk czy Wiedzmin :). Za to wszystko inne to taka jedyneczka do kwadratu.

 

Duzo lepszy system walki i jeszcze lepszy parkour (to chyba top 1 gier w ogóle pod tym względem).

 

Wybrałem wersje PC, znając niechlubne CV naszych developerów pod względem optymalizacji wersji konsolowych i oczywiście nie pomyliłem się.

 

Gra jest fenomenalnie zooptymalizowana na PC i wyglada to niesamowicie dobrze. To jest najlepiej zrobione wsparcie RT (5 opcji) i jednak z najlepiej wyglądających gier pecetowych obok RDR2, Metro Exodus i CP2077. 

 

Gram w 1440p (rtx 3080 + R5 3600) z dlss quality + rt 3/5 opcji (bez latarki i cieni RT).  70+ FPS leciutko. Gralem tez chwilę bez RT I dlss, wtedy troche mniejszy wypas graficzny, ale za to 100 fps osiaga i troszkę ostrzejszy obraz niz z dlss. 

 

Stan techniczny naprawdę na wysokim poziomie, natknąłem się na 1 pomniejszy bug w jednej cutscence (problem z kamerą i detekcją kolizji, nic groźnego:). 

 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ładnie te postacie wyglądają w rozmowach, to jest akurat fajne.

Było kilka pojawiających się znikąd zombie, jeden wystrzelił w górę po śmierci. Dwie zwiechy gry. Chwilowe problemy z dźwiękiem, sporadycznie ale się zdarzyły.

Motyw z przekradaniem się pomiędzy ''śpiącymi królewnami" mocno inspirowany TLoU. Trochę to straszne pomiędzy nimi w ciemnościach łazić.

Bieganie i zwiedzanie miasta daje radę i zamierzony cel mało kiedy jest od razu realizowany, bo cały czas trzeba gdzieś zajrzeć, coś się dzieje itd. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w 1.

Zakupiłem na premierę i z jednej strony wciąga mnie świat gry. Jest fajny, lubię te widoki, lubię być raz tu, raz tam. Gram na razie może ze 2,3 godziny (PS4PRO),  ale grafika z jednej strony śliczna, by za chwilę poczuć smak PS2 (pixele, płaskie liście - szok).

 

Na razie nie oceniam, pogram kilka dni i zobaczę, czy warto było kupić grę na premierę czy nie.

 

PS:
Stara konsola nie przeszkadza w grafice, gdyż zwykłe FAR CRY nowy czy FC New Dawn oferuje nieporównywalnie lepszą grafikę, jak dla mnie :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...