Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, eloszki said:

Dziękuje, natomiast obejrzałem kawałek na yt gościa który dopiero zaczyna i u niego ta sama misja ma poziom 4, u mnie 9. Aż zrobie sobie zdjęcia jakiejś misji pobocznej która z premedytacja pominę i zobaczę. Dodam, że jest to moje pierwsze przejście gry.

Gra dostała masę patchy balansujących grę. Jeśli filmik ma ponad miesiąc, to rzeczy mogą się różnić

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym się jeszcze dopytać co warto robić ze sprzętem, który wypada w strasznych ilościach? Czy jak go przekazuje jako chyba „ofiara kodam” za co dostaje jakieś eliksiry i amritę to jest ok czy warto jakoś inaczej go się pozbywać? A może potem przyda mi się do jakichś innych materiałów ten stuff. Chodzi zarówno o bronie i stroje, amulety.

Dzięki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Zamiast craftingu lepiej co jakiś czas po prostu farmić czerwone groby (chyba, że masz możliwosć robienia jakiegoś seta z którym się lubisz, to wtedy można go sobie co jakis updejtować), ja z automatu wszystko co białe i żółte oddawałem w ofierze, a od niebieskiego wzwyż szło na materiały, choć ostatecznie niespecjalnie mi one przydąły do czegokolwiek.

Edytowane przez mugen
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 minutes ago, MLeKSk said:

Zamówiłem sobie "NiOh Collection" na PS5 i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem? :-D Zawsze mnie do tego tytułu jakoś ciągnęło, ale nigdy nie grałem w gry soulslike i nie wiem czy ten tytuł będzie dobry na początek? Jedynie kiedyś liznąłem "Demon's Souls" na PS3 jak był w Plusie, ale po pierwszym bossie skończył mi się wtedy abonament i dalej już nie grałem :-P

 

Dla mnie gra rewelacyjna, ale moim zdaniem ma mało wspólnego z soul-like. Dosłownie kilka elementów jak system check-pointów i odzyskiwania exp po śmierci.

Bardziej jest to Ninja Gaiden RPG Co-op moim zdaniem. Jedna z moich ulubionych gier ever :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

kilka pytań o dlc....

 

1. kiedy uzyskujemy dostęp do poszczególnych DLC ? w trakcie kampanii ? na koniec ?

2. czy dlc dodają nowe klasy broni jak w jedynce ?

3. wiem, że dodają nowe skille ale czy są one dostępne od początku czy odblokowujemy je wraz z misjami z DLC ?

4. które DLC dodają poziomy trudności ?

5. czy podobnie jak w jedynce, któreś DLC wprowadza randomowe labirynty ?

 

podsumowując, chodzi mi o to, czy (teoretycznie) chce mieć DLC od początku new game czy mogę po nie sięgnąć po ukończeniu new game bo nie wpłyną one na ogólny odbiór ?     

 

oraz

 

czy ekwipunek z preordera jest jeszcze jakoś zdobywalny ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@kazub dopiero dodałem season pass, więc odpowiadam tyle co wiem z doświadczenia plus co wyczytałem wcześniej 

Ad 1. Odblokowują się po przejściu podstawki (jestem na 3 epizodzie i jeszcze nie mam dostępu do epizodów z DLC)

Ad 2. Tak, dwa nowe rodzaje, dostępne od razu po dodaniu DLC nawet w podstawce

Ad 3. nie wiem o jakich skillach mowa, na drzewku pojawiają się nowe bronie od razu

Ad 4. Nie wiem

Ad 5. Tak, ale chyyyba dostępne są dopiero po przejściu wszystkiego 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 4/16/2021 at 10:47 PM, Kazub said:

oraz

 

czy ekwipunek z preordera jest jeszcze jakoś zdobywalny ?

Jest szansa na znalezienie kodu za preorder na ebayu. Sam tak kupiłem, ale za 8 funtów wyszło to dość drogo. Bonusy są dość słabe i raczej bezużyteczne. Chociaż gra mi tak się podobała, że musiałem to mieć. 

Odnośnik do komentarza

Witam jak w temacie Czy ktoś może podpowiedzieć jak rozłożyć punkty by chociaż po 1000 wchodziło dmg bo cały czas bije tylko 300/500 800 moze gdzieś popełniłem błąd  z góry bardzo dziękuje  bronie kostur łamany i glewia 

[URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/9965fc13aff72df7][IMG]https://images92.fotosik.pl/504/9965fc13aff72df7med.jpg[/IMG][/URL]

 

bardzo dziękuje za chęć pomocy 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się ze pójście tak oporowo w magię trochę jest słaba opcja w tej części. Testowaliśmy ze znajomym i dużo bardziej efektywnie/mocniej zadawało się obrażenia ninjutsu + chyba kusarigama (tj zręczność) niż glewia + magia. Jakaś ta magia wyjątkowo powolna w tej gierce się wydawała oczywiscie w stosunku do całej prędkości gry. Pamietam ze tam gdzie wojny klanowe tez można było dobrać jeszcze jakieś boosty do konkretnych statystyk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...