Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, C1REX said:

@SunaGuidesPL

 

Ja hayabuse za drugim razem wziąłem. Nie lubię sobie pod górkę robić i przyzwałem sobie 3 grube koty. To jest gra RPG i znając sposób gra jest jak samograj. 

 

Oczywiście szacun za Twojego skilla. Fajnie się ogląda taki gameplay. 

 

Dzięki! Szacun też, za szybkie pokonanie Hayabusy!

 

Koty bardzo pomagają, fakt. Dobrze jest je mieć w pogotowiu; przydadzą się w Otchłani (zwłaszcza jak dojdzie do podwójnych walk).

Odnośnik do komentarza

Skonczylem podstawke NIOH 2. Wspanialy tytuł, na pewno przejde drugi raz, jak juz kupie dodatki. Zaluje ze zaczalem ogarniac ten wysmienity system walki na koniec gry. Tyle miodu ile on dawal to przy zadnej innej grze tak nie mialem. Dla mnie tworcy action rpg spokojnie mogliby sie wzorować na systemie Nioh2, nie lepszego chyba nie powstalo. Bawilem sie swietnie przez te 90 godzin. Byly moze dwa 3 momenty znużenia ale przy takiej ilosci spedzonego czasu moze sie przeciez to zdarzyc. Od razu pojawilo sie ze moge zaczac grac od nowa i zdobywac "zielone" bronie ale narazie sobie podziekuje. Poczekam az zostana wydane wszystkie dlc i wtedy to ogarne

 

Mam pytanie odnosni "encyklopedii" niektore postacie maja u mjie nadal niedokonczone historie, tj nadal sa te 3 czerwone kropki we wpisie. Rozumiem ze odlryje je przechodzac ponownie gre?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zajrzałem do sklepu z zamiarem zakupu gierki natomiast widzę pare wersji. Chciałem kupić wersje z zamysłem ze kupię teraz przejdę ja w całości a w lutym dostanę darmowego patcha i ogram raz jeszcze, ale już na wersji specjalnie przygotowanej dla ps5. Kliknąłem opcje remastered, a tam napisane ze premiera dopiero w lutym - niby logiczne ale czy jak kupię wersje na ps4 czyli obecna to dostanę darmowy upgrade czy znowu coś będę musiał płacić ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
On 1/19/2021 at 4:31 PM, XM. said:

 

Spokojnie - wszyscy czekają na Ninja Gaiden 4 - na pewno będzie, tylko później.

 

Przesyłam mój kolejny filmik z Nioh 2. Nowy przeciwnik z DLC #3 (Pierwszy Samuraj) - Tate Eboshi. Bez obrażeń, bez przedmiotów, bez mocy Yokai. Kolejnym będzie Zwiastun Koszmaru, właśnie go edytuję, super walka.

 

Zawsze załączam opisówkę z poradami w języku polskim (w deskrypcji), jeśli ktoś byłby zainteresowany. Niezbyt popularne są te podejścia-wyzwania na wyższych poziomach trudności, ale wierzę, że pomogą tym bardziej hardcore(owym) graczom.

 

Fajnie, że dodali nowe poziomy do Głębin (po Podziemiu, nowa łatka) - wreszcie jakieś wyzwanie - boss(owie) potrafią wykończyć jednym machnięciem - tak powinno być! Boss to ma być boss ^0^

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, C1REX napisał:

 

Mi obie te gry dały po 500h świetnej zabawy.

Obok EDF5 w coop to są moje ulubione gry z tej generacji.

W dwójce nabilem 88h, dlc jeszcze mam przed sobą, ale z tym poczekam jak już kupię PS5. 200h to tak liczę bez dodatków, z tymi wszystkimi dlc to tak jak piszesz, znacznie więcej. 

Odnośnik do komentarza

Tylko szkoda, ze cena typowo nextgenowa. Na PC gra kosztuje 170 zl, w key shopach 130, jeszcze rozumiem jakby naprawdę mocno popracowali nad trybem 120 fps, a oni po prostu obnizyli rozdzielczosc do 720p.

 

Na pewno nadrobie, bo czekałem na tą grę na PC od dłuższego czasu, ale ze trafiła się ps5tka, to niestety musi poczekać aż scalakuje Czuczime i ogram Demon Soulsy. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Nie jest potrzebna konsola ps4 aby przeniesć save. Na ps5 instalujecie / pobieracie Nioh 2 we wstecznej kompatybilności. Aby to zrobić klikacie na kafelek i opcja "wybierz wersje" (czy jakoś tak). Wybieracie wersję ps4 instalujecie, z pnedrive/chmury przerzucacie save do systemu (zakładka ps4 w ustawieniach). Włączacie grę w wersji ps4 w ustawieniach wysyłacie save do chmury. Odpalacie grę w wersji ps5 i w ustawieniach pobieracie save. Po tym zabiegu wersję ps4 można usunąć.

Edytowane przez szyna100
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, mam pytanie dotyczące skalowania misji. Gierkę dopiero zaczynam ale po pierwszej głównej misji miałem do wyboru misje kolejna główna lub poboczna. Poboczna była na zalecany level 4. Wybrałem misje główna ukończyłem ja i chcąc odpalić misje poboczna nagle jej poziom wzrósł do 9.

Jak działa to skalowanie, do czego to się skaluje i czy jest opcja aby to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...