Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Banan91PL said:


To prawie jak nintendo switch emoji1787.png ta generacja mnie zaskakuje wydaje się niedopracowana totalnie bez pomylu

Na PS5 nie ma i nie bedzie motywow bo tlo zmienia sie dynamicznie w zaleznosci od podswietlonej opcji w menu, jak wybierasz gre to masz od razu tapete z tej gry na calym ekranie itd.

Odnośnik do komentarza

Mi tam nie przeszkadzają te ładujące się tła z danej gry. Wcześniej miałem na ps4 tapetę ustawioną, ale jakoś nie robi to dla mnie jakiejś mega roboty.

Co do kabla hdmi sam miałem za krótki do ps5 i kupowałem 2,5mb tutaj polecane i wymieniałem też w dekoderze tv i widać zmianę na lepsze w obrazie po zamianie samego kabla, nie kupowałem takiego na wypasie raczej średnia półka.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, oFi napisał:

 

ale wywalenie awatarów ze stora to jest dla mnie nieporozumienie.

Idiotyczny jest w ogóle ten podział na awatar i "zdjęcie profilowe". Te drugie z poziomu apki można sobie załadować wg uznania z własnego pliku, awatar tylko z wybranej puli obrazów. Niepotrzebnie przekombinowane.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dee napisał:

"zdjęcie profilowe"

to jest widoczne tylko da bliskich znajomych, co jest głupotą zdecydowanie bym wolał rozwiązanie z Xboxa że ustawiasz swój wedle uznania avatar nie musząc ograniczać się do tych z puli.

 

rozchodzi sie pewnie o cenzurę, zamiast dodatkowo to moderować wolą wyeliminować problem w przedbiegach

 

a bana można szybciutko wyłapać za nie odpowiedni obrazek na sonce

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się nad tym co Sony może mieć w zanadrzu na 2023, jeśli w tym roku oprócz TLOU Part 1 wyjdzie jeszcze Ragnarok i myślę, że oprócz gier na VR, GAAS i Spidermana jest chyba tylko szansa na nowe tytuły od Bluepoint i Pixelopus (były plotki o Sly Cooper). Jeżeli chodzi o Bluepoint to jestem ciekaw czy będzie to nowe IP czy znowu remake. Akurat oni mogą zrobić kolejny remake i nie będę narzekać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...