Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy

Featured Replies

Opublikowano
2 godziny temu, Plugawy napisał(a):

Tak chodzi o ten widget.

A w profilu widać?

  • Odpowiedzi 27,1 tys.
  • Wyświetleń 2,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • O wlasnie, niektórzy zmieniają telefon co roku na kolejny klon Samsung Galaxy za 4 klocki, a ja będę się zastanawiał kiedy będzie ten najlepszy moment, by kupić konsolę, która wychodzi raz na 7 lat.

  • Przejebane będą teraz te rozprawki niektórych czy i za ile warto brać Pro konsolę, a za ile nie warto, a czy będą gry i czy ładna czy brzydka, a w ogóle jaka będzie stopa zwrotu z zainwestowanej złotó

  • Piękny jest, nie wiem o co chodzi   

Opublikowano
13 minut temu, Square napisał(a):

A w profilu widać?

Nie widać. Robiłem już czyszczenie pamięci podręcznej i odbudowę bazy danych i nic. Poprzestawiało mi tylko ikony w menu, więc nie polecam tego robić. Błąd jest po ich stronie na 100%.

Opublikowano

Ale globalne liczenie tez jest zepsute albo bylo zepsute, w finalu ktorego teraz gram mam 15h a expo pokazuje 2h

Opublikowano
Godzinę temu, wojtas011 napisał(a):

Ale globalne liczenie tez jest zepsute albo bylo zepsute, w finalu ktorego teraz gram mam 15h a expo pokazuje 2h

U mnie pokazuje ok, na Exophase też.

Naprawią pewnie.

Opublikowano
W dniu 19.06.2026 o 12:23, Krzysztof93 napisał(a):

Nie uwierzę, że są osoby, którym zawsze wszystko działa.

Oto zgłaszam się ja. Odkąd kupiłem pierwszego lepszego pcta w 2022 roku, aż do kupna drugiego pcta w 2025 roku nie miałem ż a d n y c h problemów. Miałem sporo błędów jak byłem 10 lat młodszy i pcta traktowałem jak śmietnik, a same komponenty nie były już najmłodsze. Odkąd zacząłem dbać o system to zero jakichkolwiek problemów, sypania się sterowników, bluescreenów itd.

Opublikowano

Ja od 2019 miałem problem z tym nowym battlefrontem i przez krótki czas był problem z warzone na kartach zielonych. Za to na PS5 Robocop wywalał do menu albo zawieszał konsolę i w Elden Ring miałem mikroprzycięcia ale wyłączenie VRR pomogło. I tak od razu kupiłem wersję na PC. Dlatego grałem dopiero 3 dni po premierze. I jakoś już tak zostałem z nowościami na PC i odzwyczaiłem się od pudełek a te kilkadziesiąt gier na PS4 i PS5 mam spakowane w pudle xd a konsole pogoniłem na forum bez pada.

Opublikowano

Mi się tylko okazyjnie coś wysypie jak się bawię w mody, tak to jeszcze nie miałem problemów. No, może poza momentem jak mi się spaliła karta graficzna xd

Opublikowano

Wg przecieków ps6 w przyszłym roku. Podzespoły, kontrakty dawno ustalone i odkładanie na później (jak np Valve) nie ma najmniejszego sensu

Insider Gaming
No image preview

PS6 Won't be Delayed to 2028 or 2029, It's Claimed

Contrary to reports that the PlayStation 6 is going to be delayed, an insider claims that this is false and won't happen.

Opublikowano

Wy czujecie jakąś potrzebę zmiany generacji? Ja mam wrażenie że ta generacja się jeszcze nie rozkręciła. Druga sprawa że wiele starych gier wygląda lepiej niż to co teraz wychodzi, więc to nie sprzęt jest najwidoczniej blockerem. Oczywiście kupi się, ale to bardziej jak wymiana telefonu na nowszy, a nie jakiś przeskok generacyjny.

Opublikowano

Pomału się przeskoczy. Nadal sporo gier wychodzi też na PS4 czy słabszego Xboxa one.

Opublikowano

Byłoby fajnie jakby nowa generacja przyniosła jakieś prawdziwe innowacje niż tylko trochę ładniejsza grafikę dostrzegalną na 300% zbliżeniach. Wtedy byłaby większa motywacja do przesiadki.

Opublikowano

Ciekawe czym teraz będą mydlić oczy zagrajmerom. Teraz na forum nie ma hendrixa i jego autostrady ssd która zmieni projektowanie gier (xDD) a wybitne opierające sie spusty dualsensa drugi raz nie zrobią szumu u jimmsówobama

Opublikowano

Ray tracingiem itp efektami, które to i tak będą biedniejsze niż na pc

Opublikowano

Ciekawe tylko czy znowu zaczna wierzyc w generacje zeby jakos namowic ludzi na przesiadke.

Opublikowano

Dualsense najwięcej robi przy ostatniej zmianie generacji.

Wszystkie gry to dodatkowe oświetlenie, płynność, widoczność ziaren piasku w dalszym planie.

Kuzynowi kupiłem miesiąc temu używane COD:MW2 (2022) w wersji jak sądziłęm międzygeneracyjnej, po godzinie spytałem się go czy wybrał wersję ps5, okazało się że ps4(właściwie ps4pro), nie było od razu widać by coś z grą było "nie tak". Inna sprawa że nasz "oszukano" ;] wersja ps5 była na jednorazowy kod, niezłe skurvysyństwo.

Opublikowano
1 minutę temu, Pupcio napisał(a):

Ciekawe czym teraz będą mydlić oczy zagrajmerom. Teraz na forum nie ma hendrixa i jego autostrady ssd która zmieni projektowanie gier (xDD) a wybitne opierające sie spusty dualsensa drugi raz nie zrobią szumu u jimmsówobama

Nie wiem, ale na szczęście 8K w telewizorach upadło więc gonitwa za rozdzielczością odpada.

Opublikowano
12 minut temu, Pupcio napisał(a):

Ciekawe czym teraz będą mydlić oczy zagrajmerom. Teraz na forum nie ma hendrixa i jego autostrady ssd która zmieni projektowanie gier (xDD) a wybitne opierające sie spusty dualsensa drugi raz nie zrobią szumu u jimmsówobama

Sony ma patent na twardość guzików w padzie, może tym spróbują zadziałać na wyobraźnie zagrajmerów?

Opublikowano
20 minut temu, Observer napisał(a):

Wy czujecie jakąś potrzebę zmiany generacji? Ja mam wrażenie że ta generacja się jeszcze nie rozkręciła. Druga sprawa że wiele starych gier wygląda lepiej niż to co teraz wychodzi, więc to nie sprzęt jest najwidoczniej blockerem. Oczywiście kupi się, ale to bardziej jak wymiana telefonu na nowszy, a nie jakiś przeskok generacyjny.

Jedyne na co liczę to przejście studiów na korzystanie z RT a co za tym idzie skrócenie czasu potrzebnego na robienie gier. Nawet kosztem tego że crossgeny w wersjach PS5 będą działały w 30 FPSach. Czekanie 4+ lat na grę od jakiegoś developera to stanowczo za długo.

13 minut temu, Pupcio napisał(a):

Ciekawe czym teraz będą mydlić oczy zagrajmerom. Teraz na forum nie ma hendrixa i jego autostrady ssd która zmieni projektowanie gier (xDD) a wybitne opierające sie spusty dualsensa drugi raz nie zrobią szumu u jimmsówobama

A to bardziej wina developerów. RE Village czy Spidery pokazały że faktycznie można wyeliminować loadingi i tak szczerze te konsole z ~13 GB pamięci dla gier faktycznie pod tym względem działają inaczej niż poprzednia generacja tylko żeby zmieniło to też "sposób projektowania gier" to trzeba też się odciąć od sprzętów z wolniejszą pamięcią czyli PS4, Switch 1 i jakieś 60% użytkowników PC.

Opublikowano

Wydaje mi się, że nextgeny szału nie zrobią pewnie poprawią co nieco. Dla mnie ta generacja może jeszcze trwać bo da się zrobić piękne gry tylko trzeba chcieć.

Na opowiastki o fajerwerkach raczej przeciętny gracz już się nie da nabrać. Ale mam nadzieję, że jak już ta generacja się pojawi to realnie coś poprawią, choć teraz te ceny podzespołów mogę wymusić kompromisy.

Opublikowano
2 godziny temu, mario10 napisał(a):

Wydaje mi się, że nextgeny szału nie zrobią pewnie poprawią co nieco. Dla mnie ta generacja może jeszcze trwać bo da się zrobić piękne gry tylko trzeba chcieć.

Na opowiastki o fajerwerkach raczej przeciętny gracz już się nie da nabrać. Ale mam nadzieję, że jak już ta generacja się pojawi to realnie coś poprawią, choć teraz te ceny podzespołów mogę wymusić kompromisy.

Zrobią. Namieszają na pewno ceną, że spadniemy z krzesła :D

Opublikowano
8 godzin temu, ASX napisał(a):

Byłoby fajnie jakby nowa generacja przyniosła jakieś prawdziwe innowacje niż tylko trochę ładniejsza grafikę dostrzegalną na 300% zbliżeniach. Wtedy byłaby większa motywacja do przesiadki.

Już mieliśmy zapowiedź zmian jakich nikt nie przeoczy nawet bez zbliżeń:

maxresdefault.jpg

rayos

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.