Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Square napisał:

Niby beka, ale w sumie się nie dziwię.

czemu sie nie dziwisz? 

 

dla mnie jest to w ch,uj nielogiczne ze PS5 bedzie wspierac DS4 ale nie w grach PS5 xD i nie wierze ze to przez to ze DS5 bedzie miec  haptyczne wibracje i adaptacyjny trigger 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Teraz, kubson napisał:

mnie to juz troche wkur,wia tak szczerze powiedziawszy xD chce konkretow, a nie gierki 3rd party 


Wcale się Tobie nie dziwię, zresztą róźnica między generacjami nie jest aż tak widoczna niż kiedyś. Tylko tym razem będziemy mieć premierę nowych GPU na konsolę jako pierwsze gdzie zazwyczaj wszelkie nowinki były zawsze na PC pierwsze

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bluber napisał:

 

Przecież miałeś konkrety, dostałeś kontynuacje największych IP Sony, w zanadrzu Sony może mieć jeszcze sequel God of Wara i ewentualnie SH. 

dalej nie ma ceny, daty premiery i jakie gierki na start bo chyba nie zaczna nowej generacji tylko z wolnostojacym platnym DLC?

 

@Square ok, ciekawe czy przy pomocy DS5 bedzie mozna grac w gierki we wstecznej xd

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

Nie no, obsługa starych gier nowym padem to mus, tak jak na PS3. Brak tego przeczy idei wstecznej.

 

Nie no, jest jasno napisane, że nie będzie działać z grami na PS5 ale dla mnie to jest bez sens bo dajmy na to, że zaproszę znajomych na partyjkę FIFY 22, oni wezmą pady do PS4 ale już nie zagramy w wersje na PS5 bo każdy będzie musiał mieć Dual Sense 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, bluber napisał:

No ale nie pograsz sobie na starym padzie jak wpadną znajomi na chate w jakieś bitki czy fifę, dla mnie trochę 

 

4cacd03e19d8b8ab7b939462176f8355.png

 

No i to jest słabe, bo już rozumialbym, że ds4 nie byłby obsługiwany w grach, do których rzeczywiście wymagany jest dual sense, ale nie sądzę, że tego typu rozwiązania będą implementowane w każdej grze albo że to będzie naprawdę coś, co wyklucza korzystanie ze starych padow.

 

Lipa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...