Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nier Automata 2 i dmuchanie pod spódniczkę Pani Robot :fsg:

 

Żarty żartami, ale niektóre gry mogę opierać gameplay na głośniku. Jasne można np. to przenieść na przyciski, tak jak można grać w Guitar Hero na padzie, tylko po co, jak traci się cały fun z gry. 

Edytowane przez YETI
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kolejna bezsensowna drama - jeśli komuś nie pasuje, że pad z PS4 nie będzie działał z grami PS5, to ma pełne prawo jako konsument po prostu nie kupić konsoli, ale producent sprzętu też ma pełne prawo decydować jak jego produkt ma być wykorzystywany - bo to działa w obie strony.  Nie ma czego racjonalizować, nie ma czego bronić, ale i nie ma na co się oburzać. No, ale to internet, więc nie dziwią mnie reakcje.

Osobiście nie obchodzi mnie ta decyzja w ogóle - każdy starszy sprzęt sprzedaję w całości, nie zostawiam padów.

  • Plusik 2
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Ja tam uważam że decyzja o braku współpracy DS4 jest anty konsumencka i głupio robi Sony że się przy tym upiera, ale i tak uznaje tylko opcje kupna nowej konsoli z nowymi padami. Zrobić inaczej tak jakby kupować sobie nowego Touarega, ale wstawić sobie fotele i deske rozdzielczą ze swojego starego Passata.

 

Druga sprawa to wojownicy Console Wars którzy od lat (pipi)ią DS4 jako słabego i marnie wykonanego pada, a tu nagle udają jakie to za(pipi)iste pady i przekreślają kupno PS5 ze względu na to że nie będą mogli na nich grać, ale tych odklejeńców to już warto tylko wapnem przysypać. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...