Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Ludwes napisał:

 

No i to jest słabe, bo już rozumialbym, że ds4 nie byłby obsługiwany w grach, do których rzeczywiście wymagany jest dual sense, ale nie sądzę, że tego typu rozwiązania będą implementowane w każdej grze albo że to będzie naprawdę coś, co wyklucza korzystanie ze starych padow.

 

Lipa.

 

Zwłaszcza, że oba pady są praktycznie takie same oprócz dwóch ficzerów, które trochę ciężko mi uwierzyć, że będą jakoś gamechangerem aby nie można było zaimplementować korzystania z DS4 w gierkach na PS5. Kompletnie antykonsumenckie podejście. 

Edytowane przez bluber
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Basior napisał:

Kurde gdzie mój Silent Hill na premierę :(


XDDD obok Horizon 2 i GoW2 na premierę

 

Sony pięknie pompuje balonik, nic nie pokazuje a fani upajają się jakimiś wymysłami.

 

@Rozi no ale PS3 nie miało zapowiedzianej obsługi padów z PS2, za to PS2 i PS4 już tak. Na PS2 mogłeś używać DS1 w wielu grach, a na PS5 pomimo zapowiedzi kompatybilności z DS4 to w sumie słabiutko wspierają tę kompatybilność.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Żadna konsola Sony oprócz PS2 nie wspierała kontrolerów z poprzedniej generacji więc nie rozumiem zdziwienia brakiem kompatybilności.

 

(pipi)a, ale jak mówią, że jest kompatybilność, a potem = Ty no w sumie to jest ale tak nie dokońca. xdd

 

"No obiecali kompatybilność, nie powiedzieli że będzie w pełni sprawna, więc skąd to zaskoczenie?"

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Jeszcze wincyj walących się padów po mieszkaniu.

 

Zayebiście.

 

Wiem że to może zbyt rewolucyjne rozwiązanie, ale myślałeś o tym żeby nieużywany sprzęt schować gdzieś do szafki? Ja żadnej konsoli od początku lat 90 nie sprzedałem, a jakoś pady mi się po mieszkaniu nie walają.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rozi napisał:

No ale z grami na PS4 mają działać. Jaki byłby sens robić DualSense (#rap), ze specjalnymi ficzerami w grach w takim razie? 

Żaden z tych specjalnych ficzerów nie dyskwalifikuje moim zdaniem korzystania z Dualshocka 4 przy grach z PS5. Oczywiście mogą się pojawić jakieś rozwiązania przy exach, ale przy multiplatformach, gdzie gry będą tworzone także pod klawiszologię z One/Series X?

 

Sony wie, że na tym zarobi, bo ludzie nie będą mieć innego wyjścia, a trzeba z kimś móc pograć w FIFĘ czy innego Rocketa.

13 minut temu, Figuś napisał:

Nie przypominam sobie żeby Sony dawało info o tym że DS4 będzie w pełni kompatybilny z PS5. Mogłem przeoczyć takie info, ale to poprosiłbym źródło

 

Nie napisałem też, że Sony coś zapowiadało, bardziej pojawiały się jakieś newsy pochodzące od devów, które jak się okazuje minęły się z prawdą.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Observer napisał:

 

Wiem że to może zbyt rewolucyjne rozwiązanie, ale myślałeś o tym żeby nieużywany sprzęt schować gdzieś do szafki? Ja żadnej konsoli od początku lat 90 nie sprzedałem, a jakoś pady mi się po mieszkaniu nie walają.

Moje szafki zaczynają po mału pękać w szwach a Sony kolejny raz każe mi żonglować padami, bo hajs że sprzedaży musi się zgadzać. Prawda jest swoją drogą też taka, że i tak wyjdą gadżety 3rd party które na sparowanie DS4 pozwolą.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...