Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Hendrix napisał:

Na poprzednim SoP pokazywali Ghost of Tsushima. Przed tym zapowiadali jak będzie wyglądał ten, jak ktoś czegoś innego się spodziewał, to chyba z własnej nieuwagi.

 

<defence mode activated>

 

Bardzo fajny pokaz Crasha, jeszcze tylko dwa miesiące. :fsg: 

Odnośnik do komentarza

A mi się podobało, zapowiadali mniejsze gierki i te prezentują się w większości ciekawe. DLC do Control to banderas, tego Godfalla mogli sobie darować, a Bugsnax skasować, poza tym nie oczekiwałem wiele. I w sumie to też dostałem - małe, niezależne produkcje, które na pierwszy rzut oka intrygują, a co z tego wyjdzie to zobaczymy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja właśnie w tego godfalla bym pograł. Rzadko gram w dlc, ale w Control chcę pograć. Crash wiadomo, trzeba będzie ograć. I aeon must Die wygląda ciekawie. Nie są to bomby, ale nie ma też całkowitej klapy. Na nic się nie nastawiałem, na myślałem, że (pipi) pokażą a nie było tak źle 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli to są te bomby których nie pokazywało Sony na poprzednim SoP to :pawel: . Indyczyna średnia, Godfall wygląda na drewno. No nie wiem co tak słabo.

No nie wiem, ja tam wolę gameplaye z bliskimi datami premier niż teasery CGI z samymi logami gierek :reggie:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

<defence mode activated>

 

Bardzo fajny pokaz Crasha, jeszcze tylko dwa miesiące. :fsg: 


??? Paolo, ja rozumiem, że jako jeden z tych co traktuje CW nazbyt poważnie oceniasz wszystkich taką samą miarą, ale no... pokazali to co zapowiadali, więc niespecjalnie muszę czegoś bronić, niespecjalnie też mam co, gdyż dzisiejszy SoP nie był kierowany do mnie jako klienta.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

@Hendrix może tak może nie, ale masz preferencyjne traktowanie co do Sony i dziwnym trafem ręką machasz na bardzo słaby pokaz. Brak jakichkolwiek informacji o Silent Hill to nóż w serce.

 

19 minut temu, MBeniek napisał:

No nie wiem, ja tam wolę gameplaye z bliskimi datami premier niż teasery CGI z samymi logami gierek :reggie:

 

Z tych CGI z logami mogą wyjść dobre gry, a z tego co pokazano dzisiaj to raczej nic dobrego nie będzie. Poza Crashem, bo wyglądał całkiem przyjemnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No grami indie są zainteresowani g

Teraz, Paolo de Vesir napisał:

@Hendrix może tak może nie, ale masz preferencyjne traktowanie co do Sony i dziwnym trafem ręką machasz na bardzo słaby pokaz. Brak jakichkolwiek informacji o Silent Hill to nóż w serce.


Preferencyjne traktowanie co do Sony xDDDD  A to preferencyjne traktowanie niby czym się objawia? Udzielam się zdecydowanie więcej w tematach związanych z PS, bo no, więcej gier mnie interesuje od nich w tej generacji niż u konkurencji. Nie biorę udziału w wojenkach konsolowych (i nic bardziej mnie nie irytuje niż one).

I nie macham ręką na słaby pokaz, bo ten był tym, czym miał być, tak samo jak nie byłem zawiedziony majowym pokazem MS, czy jakimkolwiek Xbox Inside, który oglądałem - najgorsze co robią ludzie (nie tylko na tym forum), to bezsensowne hype'owanie :|

Jeśli komukolwiek w branży naprawdę kibicuję, to jest to team SuperHota, bo znam ich od samego początku i widziałem jak startują od zera (a i do produkcji SH:MCD sam dołożyłem swoją cegiełkę).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, YETI napisał:

Widać, że niektórzy albo trollują, albo mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Sony ogłasza, że będą gry na PS4, VR i update jakiś, już zapowiedzianych gier na PS5, a Wezyrek dostał nożem w serce, bo nie było Silent Hill. 

:pawel:

 

Pokazali słabe gry, drętwy pokaz Godfalla, no nie wiem co tak słabo. Miała być kropka nad i od Sony, a wyszło najgorsze z 4 ostatnich eventów MSu i Niebieskich.

 

Wiesz, względem LIDERA można mieć przecież OCZEKIWANIA. :)

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Haha 2
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Może to nie do końca ten temat - ale Vadera to se chyba odpalę jak odkurzę VRa.

Tak to mało ciekawie - takie słabe Nintendo Direct. 

Podróba Pokemonów - była, podróba Zeldy też (to jest time ex? btw).

 

Brakowało tylko czegoś więcej - takiego i to już koniec, a nie jeszcze coś - i gameplay Spidera np.

A tu tym czymś więcej był Godfall...

Odnośnik do komentarza

Mimo, że konferencja skupiona była na ps4 i VR, to te gry pokazane na ps5 miały gameplay. Tak czy inaczej z tego co widziałem zaintrygowała mnie ta bohaterka z łukiem i skrzydlatym przyjacielem. Wyglądało to dość dynamicznie i pięknie. Dwie spoko pozycje pod VR, czuję że machanie różdżką w świecie Star Wars będzie przednie. Oczywiście Crash zrobił robotę, świetnie to wygląda. Godfall się sprawdzi, lubię siekanie, gra trzyma poziom. Plus, że bez mikrotranzakcji. Nie pamiętam tytułu, ale mocno zaciekawił mnie indyk w którym bohaterka biegnie w tych rozpuszczonych włosach, takie klimatyczne i ta muzyka. Ogólnie każdy coś dla siebie znajdzie, nie rozumiem czemu tak bobardujecie bug snack, przecież to gra dla dzieci. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej no, ale to nie mogę być rozczarowany konferencją która wg. plotek miała być dopełnieniem Future of Gaming? Jeez, ziomeczki, czy to że lubię Xboxa czyni moje oczekiwania co do PS5 nieważnymi? Z resztą, nawet jeśli miały być to gry na PS4/VR i troszkę z PS5 to nie mogli np. pokazać gameplayu ze Spidera a na PS4 Elder Ringa czy jakiegoś innego Residenta?

 

No był potencjał na dobrą konferencję, a wyszło Sony Direct. :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...