Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.de troche zamotane.

Dobra zalozmy wychodzi ten nowy asasin. Normalnie wypuszcza wersje drozsza na ps5 i tansza na ps4? I kupujac wersje na ps4 wkladajac do ps5 otrzymujemy gre 1:1 z ps4 tak? 

 

Jesli tak to jestem ciekaw jaka roznica bedzie pomiedzy wersja ps4 i ps5. Czy warta 100zl.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Starh napisał:

Jak już tak bardzo chcesz kupić nowość na xboxa to możesz kupić cyfre na np. Tureckim store za polowe ceny;)

A potem się czyta narzekania w internecie dlaczego nie ma lokalizacji w grach na Xboxa. 

Edytowane przez nikt
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, C1REX napisał:

Te śmieci są też na Xboksie i PC :( 
Koszt grania w wiele gier zaczyna drastycznie rosnąć. Ludzie zaczną grać w jakiejś duże RPG i inne gry online na 1000 godzin dla oszczędzania kasy. 
GamePass jest zaje/bi.sty, ale wiadomo, jakie M$ ma intencje.

jakie?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

Kur.de troche zamotane.

Dobra zalozmy wychodzi ten nowy asasin. Normalnie wypuszcza wersje drozsza na ps5 i tansza na ps4? I kupujac wersje na ps4 wkladajac do ps5 otrzymujemy gre 1:1 z ps4 tak? 

 

Jesli tak to jestem ciekaw jaka roznica bedzie pomiedzy wersja ps4 i ps5. Czy warta 100zl.

 

No właśnie, albo Far Cry 6. Można odpalić załóżmy wersję z PS4 i niech dzięki patchowi będzie wyższa rozdzielczość. To czym się będzie różnic dedykowane wydanie dla PS5 - wyższe ustawienia grafiki i tyle?

Odnośnik do komentarza

Czy Sony gdziekolwiek wspomniało o tym jak będzie tą wsteczną wyglądać? Coś mi się wydaje, że to nie będzie tak że wkładasz płytę i grasz tylko będą to specjalne cyfrowe wersje gier z PS4, które można odpalić na PS5. Coś za cicho u Sony w tym temacie. Przez stwierdzenie, że 99 procent gier działa rozumiem, że 99 procent gier z PS4 będzie miało swoje wersje w PS Collection. Cos czuję że Sony nas tu ładnie wydyma i dla nich wsteczna to właśnie PS Collection, a nie prawdziwa wsteczna, że wkładasz płytę z PS4 i grasz. Nic o tym nie mówią, a to niezła karta przetargowa dla posiadaczy PS4. Sam sprzedałbym PS4 i kupił PS5 tylko dla Demonów i FF16, a nadal grał w gry z PS4. Jeżeli jednak nie będzie fizycznej wstecznej to nie ma mowy o kupnie PS5 na premierę. Dla mnie brak żadnych informacji z ich strony na ten temat jest na prawdę niepokojący.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nero2082 napisał:

wersje z PS4 dajmy na to Ass Creed Valhalla będą miały opcję downloadu cyfrowej wersji PS5 za darmo

 

 

 

 

 

 

Hm a na przykład Cyberpunk. Biorę wersję box na PS4, wkładam do PS5. Redzi pisali, ze będzie upgrade do PS5 day 1, a później bardziej zaawansowany patch dostosowujacy lepiej do możliwości PS5. A finalnie wyjdzie dedykowane pudełkowe wydanie pod PS5. To pobiorę je z PSN za friko skoro mam zainstalowana wersje z PS4?

 

Zagmatwane to xD Niech current gen umrze i zaczna wychodzić tylko dedyki na nową generację.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, _Red_ said:

 

No właśnie, albo Far Cry 6. Można odpalić załóżmy wersję z PS4 i niech dzięki patchowi będzie wyższa rozdzielczość. To czym się będzie różnic dedykowane wydanie dla PS5 - wyższe ustawienia grafiki i tyle?


Jeśli będzie tylko podobita rozdziałka i kilka efektów, to różnica będzie znikoma.
Różnica może być większa, jeśli wersje na ps5 będą miały inne  tekstury w wyższej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, WisnieR said:

Czy Sony gdziekolwiek wspomniało o tym jak będzie tą wsteczną wyglądać? 

To prawda, że $ony operuje językiem korpo i nie wiadomo co dokładnie mają na myśli. Tak jak ich ps4 exclusivy, które wychodzą na PC.
Będziemy wiedzieć za półtora miesiąca, bo niektórym podobno udało się zrobić pre order.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, C1REX napisał:


Jeśli będzie tylko podobita rozdziałka i kilka efektów, to różnica będzie znikoma.
Różnica może być większa, jeśli wersje na ps5 będą miały inne  tekstury w wyższej rozdzielczości.

Far Cry to dobry przykład. Pamiętam jak Far Cry 4 zacząłem na PS3 a po kilku godzinach przesiadłem na PS4 i różnica była kolosalna. NAwet z ciekawości odpaliłem gre jednocześnie na dwóch konsolach i dwa telewizory postawiłem obok. To były dwie inne gry. Pewnie jeszcze w temacie o FC4 są te zdjęcia. Jak teraz też będzie róznica to będzie grane. 

Odnośnik do komentarza
To prawda, że $ony operuje językiem korpo i nie wiadomo co dokładnie mają na myśli. Tak jak ich ps4 exclusivy, które wychodzą na PC.
Będziemy wiedzieć za półtora miesiąca, bo niektórym podobno udało się zrobić pre order.
Czuję że stosują ten język specjalnie nie mówiąc nic o wstecznej by nabić frajerów na premierę, a potem będzie "no ale przecież nigdzie oficjalnie nie mówiliśmy, że włożycie płytę z PS4 i będziecie grać. PS collection to nasza wsteczna. Bawcie się dobrze."
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, ListuniO said:

Far Cry to dobry przykład. Pamiętam jak Far Cry 4 zacząłem na PS3 a po kilku godzinach przesiadłem na PS4 i różnica była kolosalna. NAwet z ciekawości odpaliłem gre jednocześnie na dwóch konsolach i dwa telewizory postawiłem obok. To były dwie inne gry. Pewnie jeszcze w temacie o FC4 są te zdjęcia. Jak teraz też będzie róznica to będzie grane. 

Gry na XSS mają podobno zajmować mniej miejsca, niż na XSX. Ilość miejsca to najprawpdopodbniej więlkość tekstur. Myślę, że na ps5 będzie podobnie, ale to zależy jak devy przygotują grę.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:
8 minut temu, C1REX napisał:
To prawda, że $ony operuje językiem korpo i nie wiadomo co dokładnie mają na myśli. Tak jak ich ps4 exclusivy, które wychodzą na PC.
Będziemy wiedzieć za półtora miesiąca, bo niektórym podobno udało się zrobić pre order.

Czuję że stosują ten język specjalnie nie mówiąc nic o wstecznej by nabić frajerów na premierę, a potem będzie "no ale przecież nigdzie oficjalnie nie mówiliśmy, że włożycie płytę z PS4 i będziecie grać. PS collection to nasza wsteczna. Bawcie się dobrze."

Napisli ostatnio że 99% gier z PS4 będzie działac na PS5. PSPlus Collection to nie 99% gier. 

Odnośnik do komentarza
Just now, ListuniO said:

Napisli ostatnio że 99% gier z PS4 będzie działac na PS5. PSPlus Collection to nie 99% gier. 

$ony pisało, że nie będzie robić gier cross-gen i jakoś nie mam już do nich zaufania. Mówiło też, że zapowiedzą pre ordery z dużym zapasem czasu.
Skąd mam wiedzieć, kiedy mówią prawdę?

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, nero2082 napisał:

https://store.ubi.com/eu/assassin-s-creed-valhalla-gold-edition/5e849e115cdf9a21c0b4e735.html

 

to samo będzie z Fifką itp itd. i to są jedyne opłacalne pozycje na launch xD ACV 239, Fifka też 239

 

tymczasem Sackboy 319zł, dziękuję postoję

 

 

To jaki jest dla nich sens wypuszczac wersje na ps5 skoro mozna kupic wersje ps4 duzo tansza i zaktualizowac za free?

Chyba ze valkahha jako tytul startowy na ps5 bedzie faktycznie wersja na ps4 w sklepach fizycznych xd 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Voytec napisał:

Bo na razie te gry Ubi nie bedą miały droższych wersji PS5. Zobaczymy za rok czy dwa czy ich gry na PS5 bedą dalej tyle kosztować. 

To po co tak pisza ze to beda tytuly startowe na x i ps5? Strasznie duzo cwaniactwa na poczatek tej nowej generacji. Tak to nie bylo nigdy. Chyba do polowy listopada to na nic nie bedzie 100% pewnosci co i jak

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ListuniO napisał:

Far Cry to dobry przykład. Pamiętam jak Far Cry 4 zacząłem na PS3 a po kilku godzinach przesiadłem na PS4 i różnica była kolosalna. NAwet z ciekawości odpaliłem gre jednocześnie na dwóch konsolach i dwa telewizory postawiłem obok. To były dwie inne gry. Pewnie jeszcze w temacie o FC4 są te zdjęcia. Jak teraz też będzie róznica to będzie grane. 

Nie tylko fc4, byly nawet bardziej spektakularne roznice jak np cien mordoru ktory na ps3 byl crapem. Fifa ktora byla zupelnie na innym silniku na ps3 i ps4. Cod advanced warfare. Zreszta wiekszosc gier ktore wychodzily na ps4 na ps3 bylo polproduktami. Dlatego mam beke z kumpla ktory ma ps4 amatour i mi podniecony pisze ze horizon 2 na nie wyjdzie xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.