Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, SlimShady napisał:

A cyfrowy sklepik ze starociami śmiga?

 

Skąd wiesz, że te nie wymagałyby przepisania na Switcha? Z tego co widzę to Wii U wspiera płyty z Wii, ale z Gacka już niekoniecznie, więc różnie to bywa z tą wsteczną. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Skąd wiesz, że te nie wymagałyby przepisania na Switcha?

Z tego co widzę to Wii U wspiera płyty z Wii, ale z Gacka już niekoniecznie, więc różnie to bywa z tą wsteczną. 

-Wcześniej było, teraz nie ma, tylko oto chodzi.

-A to nie wiem, nigdy nie odpalałem GC na WII U, skoro tak piszez, to w takim razie WII jest ostatnim kompatybilnie wstecznym prawilniakiem w branży.

Odnośnik do komentarza

Takie kity o trudności emulacji to niech Sony wciska tym zapaleńcom co to pichcą emulatory w domu. Oni mogą a Sony z zastępem skośnookich naukowców nie?Wolne żarty. 
Oni już tam kombinują jak na tym zarobić po raz pińcet czwarty co by dolar z talerza nie wypadł. Jak ktoś wczesniej trzeźwo zauważył tu o „dymanko” graczy chodzi a nie kwestie techniczne.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Microsoft gdyby chciał też nie robiłby wstecznej zgodności za darmo. A jednak dało się wrzucić do bc pierwsze Gearsy i jednocześnie wydać remaster. Sony jest po prostu na tym punkcie strasznie pazerne. Jak już pisałem wyżej, nie jest to dla mnie wyznacznik do zakupu konsoli ale jako dodatkowy ficzer jak najbardziej.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Nemesis napisał:

 nie jest to dla mnie wyznacznik do zakupu konsoli ale jako dodatkowy ficzer jak najbardziej.

 

 

A dla większości posiadaczy obecnych xboxów właśnie wsteczna jest jedynym powodem dlaczego kupili tą konsole. Często własnie słysze, że casual co na konsolach nigdy nie grał wybiera xboxa bo jest abonament i miliard gier w gejpasie. Jest to rozwiązanie jak najbardziej bezpieczne, bo jak casualowi gierki się nie spodobają to sprzedaje konsole i po problemie.

 

Sony mogło by to rozwiązać plusikiem, ale niestety niezrozumiałe jest dla mnie dalej to, że jak nie dodam gier do bilbioteki podczas trwania darmowego miesiąca to nigdy nie będę mógł w to zagrać gdy mam włączonego plusa. Te gry powinny być dodawane z automatu i jak zmieniłbym konto, dokupił plusa to wszystko co kiedykolwiek było w plusie powinno być dostępne

Odnośnik do komentarza

Pokaż logo identyczne jak z poprzednich generacji, pobij rekord instagrama. Ponad 5mln w dobę. 

 

Less than 48 hours after it was posted, the PS5 logo image has amassed almost five million likes and 136,000 comments, easily surpassing the second-placed image post, Fortnite’s Avengers Endgame crossover announcement from April 2019 (2.7 million likes).

 

 

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, YETI napisał:

Pokaż logo identyczne jak z poprzednich generacji, pobij rekord instagrama. Ponad 5mln w dobę. 

 

Less than 48 hours after it was posted, the PS5 logo image has amassed almost five million likes and 136,000 comments, easily surpassing the second-placed image post, Fortnite’s Avengers Endgame crossover announcement from April 2019 (2.7 million likes).

 

 

Jak podadzą specyfikację, to chyba internet wypyerdoli:kaz:

  • Plusik 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Nowe wieści od Jasona Schreiera (Kotaku)

 

- Sony will have PS5 only titles at launch

- Jason wants to do (later) raport on PS5 line up
- most third party stuff should be cross gen (AssCreed etc)
- MS is going for "titles on as many devices as possible" approach

https://www.resetera.com/threads/jason-schreier-kotaku-splitscreen-sony-will-have-ps5-only-titles-at-launch.164238/

Odnośnik do komentarza

obie firmy mają po prostu inne podejście do biznesu, żadna nie popełnia błędu. 

 

Sony podążą klasyczną ścieżką, zachęcając tradycyjnymi exclusiveami do kupienia nowej konsoli.

 

MS wydaje gierki na wszystkie swoje sprzęty bo przede wszystkim chce trafić do jak najszerszej grupy bo zależy im na liczbie subskrypcji GamePassa. A sama sprzedaż nowej konsoli nie jest dla nich tak istotna. 

 

Obie korporacje obrały inne drogi. Oba podejścia mają swoje plusy i minusy. Na pewno nie można tego porównywać do sytuacji z 2013 r. 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, aph napisał:

No zobaczymy, co się lepiej przyjmie. Moim zdaniem, żeby zachęcić potencjalnego konsolomaniaka do wyłożenia 2k-3k, trzeba pokazać coś serio zachęcającego.

Z drugiej strony, to Sony ma tradycję długiego wspierania konsol, więc nie będę wieszał psów na MS.

Wygrają "lepsze" gry. Cyferki są dobre przed premierą w dyskusji, ale w miarę czasu jak nie będzie gier, to kto to kupi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...