Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, damianos27 napisał:

 

Witam, wiadomo już dokładnie kiedy dokładnie premiera playstation 5?? Jak będzie różnica między ps5 a ps4?? Warto zaraz po premierze będzie ja kupić?? Jakie gry będą zaraz po premierze na PS 5??

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Witam

Grudzien 2020

Bedzie ogromna. 

Oczywiscie!

Beda napewno jakies strzelanki, wyscigi, sportowki.

 

Wysłane z mojego fjuta przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

LFkiF9A.png

Yes, Sony seems to have raised our curiosity with their latest teaser of what fans can expect from their showcase as CES, which stands for Consumer Electronics Show. The Sony presentation at CES is set to kick off on January 6th at 5 pm PST/ 8 pm EST in Las Vegas and by the sound of it, you won’t want to miss whatever they have in store for their fans this year. According to their website, these are their plans for their showcase, “At CES 2020 Sony is unveiling a unique vision of the future, bringing creativity and technology together like never before, to unleash new sensations and emotions.”

 

 

Osobiście wątpię aby coś tam zaprezentowali, raczej obstawiałbym luty i PS Meeting, jak to bylo za czasów PS4. Z drugiej strony, zapewne zostali zaskoczeni przez Microsoft i ich niespodziewaną zapowiedz.

Odnośnik do komentarza

Czyli Xbox Series X 12.4 tflops a PS5 9.2 tflops. Nie mam aż takiej wiedzy technologicznej by stwierdzić czy to przekłada się na proste działanie matematyczne ale następne konsole, przynajmniej w teraflopach, będą dwa razy potężniejsze od swoich najmocniejszych starszych braci. 
Czy można dzięki temu stwierdzić, że będą „tylko” dwa razy potężniejsze? 
 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, da$io napisał:

Czyli Xbox Series X 12.4 tflops a PS5 9.2 tflops. Nie mam aż takiej wiedzy technologicznej by stwierdzić czy to przekłada się na proste działanie matematyczne ale następne konsole, przynajmniej w teraflopach, będą dwa razy potężniejsze od swoich najmocniejszych starszych braci. 
Czy można dzięki temu stwierdzić, że będą „tylko” dwa razy potężniejsze? 
 

Najpierw niech podadzą oficjalne informacje, bo te testy pochodzą sprzed pół roku i to bez kluczowych funkcji zapowiadanych przez Cernego, a Hendrix pisał w temacie o xsx, że według jego źródeł różnicę są mniejsze. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, McDrive napisał:

Najpierw niech podadzą oficjalne informacje, bo te testy pochodzą sprzed pół roku i to bez kluczowych funkcji zapowiadanych przez Cernego, a Hendrix pisał w temacie o xsx, że według jego źródeł różnicę są mniejsze. 


Nie pisałem o różnicach, ale tak, słyszałem, że konsole ostatecznie są podobne. Tylko wiecie, devów rzadko kiedy obchodzi teoretyczny szczyt mocy obliczeniowej, a bardziej cała architektura i to jak ew. moc obliczeniową mogą wykorzystać.

Jak coś, to mogę powiedzieć, że nigdy w życiu nie widziałem target spec sheet konsol, mogę też powiedzieć, że liczba osób z taką informacją generalnie była dosyć mała, nie każdy dev ma dostęp do tych informacji (nawet wśród największych firm). Chociaż to pewnie się zmieniło pod koniec tego roku.

Zapewniam też, że NDA są gigantyczne :v

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Napisałem: 

40 minut temu, Hendrix napisał:

Jak coś, to mogę powiedzieć, że nigdy w życiu nie widziałem target spec sheet konsol, mogę też powiedzieć, że liczba osób z taką informacją generalnie była dosyć mała


Więc nie, nie mam takich informacji i nigdy nie miałem, będąc w 100% szczery to nigdy nie zapytałbym o nie, nawet najlepszego przyjaciela, dlatego (poza bardzo małą ilością dziennikarzy)  nie cierpię insiderów.

Patrzcie nawet na ostatnie informacje z testów robionych przez stażystę dla AMD, jeśli dostaniemy konsolę o mocy 9.2TF, z super szybkim SSD + dobrym, mocnym CPU (jak na konsole), RT i przewidywalnej cenie 399$-499$, to jest to duuuuuużo lepsza maszyna niż to co dostaliśmy w 2013.

Nawet jeśli XSX będzie mocniejszy (i pewnie droższy), to nic to nie zmienia.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Hendrix napisał:

Patrzcie nawet na ostatnie informacje z testów robionych przez stażystę dla AMD, jeśli dostaniemy konsolę o mocy 9.2TF, z super szybkim SSD + dobrym, mocnym CPU (jak na konsole), RT i przewidywalnej cenie 399$-499$, to jest to duuuuuużo lepsza maszyna niż to co dostaliśmy w 2013.

Pomimo zwyżki mocy znowu dostaniemy BF-a z równie wujowymi zniszczeniami jak obecnie, ale z ukłonem w stronę wojujących feminazistek:reggie:

Jestem ciekaw jak FromSoftware odyebie taką kontynuację Sekiro:banderas: Walka w tej zalanej dolinie z małpą przy lepszej fizyce wody:obama:

Odnośnik do komentarza

No i tak muszą się dobrze chować, przypuszczam że przy obecnych technikach wykradania cyfrowych danych, to oni te sheety kryją w piwnicznych DMZ-tach, albo na kartkach w sejfie trzymają.

 

Tak czy owak, nie unikniemy rozmieniania się na drobne i łapanie każdej różnicy grafiki w multiplatformach. Tak jest co generację, DF chyba wręcz żyje tymi chwilami, by móc powiedzieć: "O tu brakuje liścia na krzaku, a ten pukiel włosów się nie rusza". Jest to sztuka dla sztuki i pożywka dla CW, ale generalnie nikt normalny nie przygląda się takim detalom podczas gry. Dlatego chyba tym większa presja na 3rd party, bo ich grom będą się przyglądać pod mikroskopem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...