Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze odnośnie rysujacego się piano black - jeśli macie jobla na punkcie estetyki i nie możecie patrzeć na te ryski, to użyjcie jakiegoś środka typu quick detailer lub miekkiego wosku. Ci co siedzą w detailingu samochodowym będą wiedzieć o co chodzi. 

 

Taki wosk wypełni mikro ryski i staną się one niewidaczne, zabezpieczy też przed powstaniem kolejnych. 

Ja tak potraktowałem swoje PS4 zaraz po zakupie i do momentu sprzedania ten błyszczący fragment obudowy wyglądał jak nowy. Koleś co potem ode mnie odkupił konsole nie chciał uwierzyć, że to używany sprzęt. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Michał102 said:

Jeszcze odnośnie rysujacego się piano black - jeśli macie jobla na punkcie estetyki i nie możecie patrzeć na te ryski, to użyjcie jakiegoś środka typu quick detailer lub miekkiego wosku. Ci co siedzą w detailingu samochodowym będą wiedzieć o co chodzi. 

 

 

 

Tak jest, czyściłem jakiś czas temu moja PS3, są nawet masy specjalnie do plastiku, nie trzeba kupować pod lakier, choć potem można jakimś waxem walnąć

 

-kgJVAro5G-1Tr5IGANahgPAQDTuK5nS7VhraplFBTzJBKiqu2Opm72a2TPtt_ddrNssLFBv7Y-5ldeFK5n-rYnt95KfDac2MqNn6xKoXQqw2hNxSgRbe7hpMuNqgijjma6oszkw61uJtG7ODQs-U2r-N9u1fxhQ0EYIz5TTBpuGW2aOT0kDPpCUMWrUkUQkcRYFu1Y65G_HcBWfS8w0P0mg9GavlCnBc9YKO-SCdlajabNNn6liRyF6cf7s2FlrtCmTbUP3mdagf89ER_GvLRQcVVB6GH0U4gJqFCnpXUcN0Xe8DqHlfcnIomG0bCbfltLQ-x5KPBn1kICdAHz7wpMI1VV1e5sLMR9yLLRqjSXPyzYpaQBIMiStQVfayhD6DZI79XaTwfJPIsgBIzX7tV5ZSbEgDXc-jHUMYc166VFIfm4g1TeS4xNkfPmfmMZmUPtZ7U6Ki1bas-UXuGmbulRxW64_LmqMO0E9Gq44L4G6MmPJG40uxiOfVBI8PLINqbXn8nMTUZiKDA-pDRuiAupK2sePSk0pAOSxqOdZViwyT4oEIWyEK0RgigxqI3Y_bRgPAMTyOdTXhr49t4Fa4ZXZ0BDwFQpYcVRE8LIVMMWvO0lLzJpac6G8zOVXjIWcJeASHo45aiWYU9faWqdDkbfOjDJK-tEYRzBYzFLDrsIoOa_w5qnM7Cfw9J6m=w704-h938-no?authuser=0

 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Oddalem Ps4 bratu z dostępem do mojego konta. Miałem sporą bibliotekę. Sam nabyłem Ps5. I teraz jak brat gra na moim koncie to ja nie mogę. Mam komunikat. Gra lub aplikacja została zawieszona, ponieważ użytkownik uruchomił grę na innym urządzeniu. Można to jakoś obejść? Nie mogę grać naraz na swoim koncie na Ps4 i Ps5? Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Ico811 napisał:

Witam. Oddalem Ps4 bratu z dostępem do mojego konta. Miałem sporą bibliotekę. Sam nabyłem Ps5. I teraz jak brat gra na moim koncie to ja nie mogę. Mam komunikat. Gra lub aplikacja została zawieszona, ponieważ użytkownik uruchomił grę na innym urządzeniu. Można to jakoś obejść? Nie mogę grać naraz na swoim koncie na Ps4 i Ps5? Proszę o radę.

Brat nie moze grac na twoim koncie. 

On ma tylko ustawic jako glowne konto twoje konto a grac na swoim koncie. Ot cala filozofia.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
Osobiście dużo bardziej wolałem poprzednie rozwiązanie tzn menu bez HDR, ale jak już gra wymagała to się odpalał z automatu. Gry nieprzystosowane pod HDR słabo wyglądają na tak dużej jasności.
Po cichu licze ze w jakimś update sortu wyjdzie taka opcja

Dobrze rozumiem, ze tv nie zmienia Ci trybu z HDR na SDR jak odpala Ci się gra, która nie obsługuje HDR?

W takim wypadku masz wyłączone automatyczne przełączenie tego w ustawieniach tv albo nie masz tej opcji i musisz to zrobić ręcznie.
Odnośnik do komentarza
HDR w menu konsoli lepiej wyłączyć, czy zostawić włączone? Jak to działa kiedy uruchamiamy jakąś grę? Implementuje się HDR " konsolowy ", czy ten z gry?

Z tego co wiem to PS5 chyba nie ma jeszcze czegoś takiego jak implementacja HDR „konsolowego” do gier, które go nie maja.

XSX chyba coś takiego ma ale nie wiem czy do każdej gry.
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, elvis004 napisał:


Z tego co wiem to PS5 chyba nie ma jeszcze czegoś takiego jak implementacja HDR „konsolowego” do gier, które go nie maja.

XSX chyba coś takiego ma ale nie wiem czy do każdej gry.

Nie do każdej. W niektórych nie ma bo kiepsko wyglądał ten auto hdr. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, elvis004 napisał:


Z tego co wiem to PS5 chyba nie ma jeszcze czegoś takiego jak implementacja HDR „konsolowego” do gier, które go nie maja.

XSX chyba coś takiego ma ale nie wiem czy do każdej gry.

Nie ma aktualnie tego a szkoda bo to robi robotę w starsszych grach. Jest jeszcze kika innych rzeczy których brakuje piątce względem XsX np. VRR o którym np. DF często wspomina że bardzo zmienia wrażenia z grania. 

Odnośnik do komentarza
Nie ma aktualnie tego a szkoda bo to robi robotę w starsszych grach. Jest jeszcze kika innych rzeczy których brakuje piątce względem XsX np. VRR o którym np. DF często wspomina że bardzo zmienia wrażenia z grania. 

VRR „ma być” podobno w aktualizacji FW. Mam nadzieje, ze prędzej niż później. 120 FPS np mnie ryra bo to bardziej ciekawostka według mnie niż ficzer który będzie często wykorzystywany. Może na PS5 Pro i kolejnym X.

Boli jeszcze brak Dolby Atmos i tu jest smuteczek bo ten format dźwięku robi różnice. I generalnie nie wiem jak działa ten ich tempest 3D ale szczerze wolałbym obsługę Atmosa tym bardziej ze wole grać na kinie domowym a ich nowa technologia działa tylko na słuchawkach i tylko Sony.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, elvis004 napisał:


VRR „ma być” podobno w aktualizacji FW. Mam nadzieje, ze prędzej niż później. 120 FPS np mnie ryra bo to bardziej ciekawostka według mnie niż ficzer który będzie często wykorzystywany. Może na PS5 Pro i kolejnym X.

Boli jeszcze brak Dolby Atmos i tu jest smuteczek bo ten format dźwięku robi różnice. I generalnie nie wiem jak działa ten ich tempest 3D ale szczerze wolałbym obsługę Atmosa tym bardziej ze wole grać na kinie domowym a ich nowa technologia działa tylko na słuchawkach i tylko Sony.

Działa na każdych słuchawkach na niektórych lepiej na niektórych gorzej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...