Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Aminokwas napisał:

Pytanie z innej bajki, czym czyścić konsole, głównie ten czarny element w połysku? Na bank jak będziemy to źle czyścić to za moment będzie porysowane jak pokrywa w pierwszej Ps4... 

 

W teorii najlepsza będzie mikrofibra, ale to jest piano black, nawet jak nie będziesz tego dotykał to się porysuje ;)

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, RadkoR napisał:

No bez jaj. Tragedia. smile.gif
Konsola jest do grania a nie do podziwiania. Trzeba kupić drugi egzemplarz i postawić w szklanej gablocie aby można było podziwiać piano black bez mikro zarysowań...

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka


 

Nie rób sobie jaja kolego, u mnie konsola stoi na szafce rtv w pozycji pionowej i ma wyglądać dobrze, i nie mogą dziać się takie rzeczy po jednym czyszczeniu. Idę popatrzeć czy ta folia jest rzeczywiście bo może ona tak przesadnie się rysuje 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, madhunt3r napisał:

Odnośnie folii:

https://www.dobreprogramy.pl/playstation5-ps5-sony-unboxing-pulapka,News,111661.html

Dodatkowo pod przyciskami dolnymi jest „trojkat” za który ciągnie się i folia schodzi. To moje zdjęcie:

501086a0d9d33c857e87a0dc36713518.jpg


Może w Twoim egzemplarzu wystąpiła jak ktoś już wcześniej wspomniał. 
W większości tego nie ma. 
Folie mają to do siebie, że doskonale widać ich obecność w pobliżu gniazd i przycisków. 

Odnośnik do komentarza

Ja piano black (czy ogólnie konsole albo wnętrze samochodu) czyszczę z kurzu miotełką Swiffer Duster, natomiast zabrudzenia można zmyć czystą, wilgotną ściereczką z mikrofibry. Natomiast w jakimś stopniu piano black i tak się z czasem porysuje, trzeba odpuścić i zaakceptować mikrorysy, tak cecha tego wykończenia. Absolutnie nie warto oglądać tego pod światło i się denerwować. 

Odnośnik do komentarza

piano black nie da się utrzymać w fabrycznym stanie jakkolwiek je czyszcząc. jedyna opcja to bardzo delikatna mikrofibra (bo te mikrofibry też są różne, o czym mało kto wspomina) i milion delikatnych mikro-rysek, widocznych pod światło i pod "odpowiednim" kątem

Odnośnik do komentarza

Na mojej PS4 Pro 500 million nadal mam folię na panelu. I gdy przecieram kurz z folii to rysuje się bladź ale twardy będę i nie zdejmę :) 

A PS5 gdy ją kupiłem to nie miała tej folii. Dokładnie to sprawdziłem. Więc wydaje mi się że tej folii w ogóle nie powinno tam być. Jak komuś się trafiła to rzeczywiście ktoś zapomniał zdjąć w fabryce. 

 

Z tego co pamiętam to PS4 Fat nie miała żadnej folii, tak samo PS4 Pro gdy kupowałem pierwsze egzemplarze. Dopiero wersja Specjalna była zabezpieczona. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Jakim napisał:

Szybkie pytanko. Czy jest gdzieś opcja podglądu/posortowania trofeów tak aby wyglądało to jak na ps4? 

Totalnie nieintuicyjny widok zaimplementowali do tej piątki.

Niestety nie, dla mnie pierwsza rzecz do poprawy tak samo jak lista znajomych. To samo z Party, nie potrafiłem się odnaleźć, jak PS4 sprzedałem to było jeszcze po staremu i było to idealne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...