Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole cale to zwracanie przez internet to imho patologia. Niby chodzi o brak możliwości sprawdzenia cech, ale to ma zastosowanie głównie do ciuchów czy jakiegos elementu wystroju wnetrz (gdyz np. kolor był przeklamany na ekranie).

 

Ale konsole czy elektronika użytkowa? W sklepie tez się włącza sprzet i przechodzi całe Astro by uznać, że konsola spełnia wymagania? Potem ludzie biorą np. telewizory i oddają po mistrzostwach itp. Hatfu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Kiedyś bylem zagranica to wielki sklep miał po prostu dział gdzie były rzeczy z zwrotu (bo maja politykę ze do 30 dni możesz oddać i dostajesz papierek na kwotę do wykorzystania w sklepie dalej) to taka elektronike można było kupić o ileś tam % taniej bo już otwarta została i zwrócona w ciągu miesiąca a gwarancja dalej była od momentu zakupu

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

W ogole cale to zwracanie przez internet to imho patologia.

Patrząc tylko na cwaniaków może to i patologia ale dla normalnych osób możliwość przetestowania np. słuchawek czy wzmacniacza w swoim domu na swoim sprzęcie jest jednak bardzo przydatną opcją. Sprzedaż on-line wymusza takie pro konsumenckie podejście a jak jakiś sklep nie chce to może zostać przy sprzedaży miejscowej dla lokalnych nabywców jak w latach 80tych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://technclub.com/gaming/ps5-vrr-update-coming-in-december/

 

Sony is planning to introduce the long-awaited VRR update not only for the PS5 in December, but for all compatible TVs that will then also receive the upgrade. The President of Value Electronics is now explaining why the whole thing is taking so long to come.

PS5 VRR update coming in December 2021?

In an interview with Robert Zohn, Founder of Value Electronics, who goes apparently deeper into the matter, some changes to the CEC protocol (Consumer Electronics Control) are coming up, including the CEC-Link, Arc, and eArc. Their specifications are updated within HDMI, which Sony would like to wait and see before finally implementing VRR etc.

“I spoke a little bit on the side about the long-awaited upgrade to Variable Refresh Rate (VRR) on the x900h and x90 and x95 and all the other 2021 TVs (most recent Sony TV models with HDMI 2.1), and that’s still on target for December this year”, said Zohn. “What they are waiting for is HDMI is going to be updating some of their specs on CEC. The CEC link is going to be changing and so is ARC (Audio Return Channel) and eARC (Enhanced Audio Return Channel). There will be some protocol changes in the way that HDMI is configuring that and Sony engineers want to wait and see. They have one firmware update for that.”

What is ruled out is that there are also problems within the chips here, as was the case recently with the HDMI boards of some audio manufacturers, which were actually due to the hardware. That definitely is ruled out by Sony. In this respect, buyers of the previous year’s XH-9xxx models do not have to worry about it.

As is so often the case, it is a problem of a lack of communication in which one simply leaves customers in the dark as to why the promised features are not being upgraded.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam jest to mój pierwszy post na forum. Mam pytanie odnośnie profilu PSN, a mianowicie mam główne konto gdzie wbijam sobie platyny i staram się ogrywać każdą grę na 100%. Czy mógłbym stworzyć drugi profil do gier typu FIFA, PES itd.. których wiem, że nie ogram na 100%. I teraz tak czy jakoś ustawie by PS+ z profilu 1 działało na 2, by nie kupować drugi raz plusa? Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego RMX2002 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Matas94 napisał:

Witam jest to mój pierwszy post na forum. Mam pytanie odnośnie profilu PSN, a mianowicie mam główne konto gdzie wbijam sobie platyny i staram się ogrywać każdą grę na 100%. Czy mógłbym stworzyć drugi profil do gier typu FIFA, PES itd.. których wiem, że nie ogram na 100%. I teraz tak czy jakoś ustawie by PS+ z profilu 1 działało na 2, by nie kupować drugi raz plusa? Pozdrawiam :)

 

Ale po co tak kombinować i czemu nie grać na jednym koncie? :D

Co do technicznej możliwości, to głowy nie dam, ale wydaje mi się, że oferta PS Plus jest powiązana z konkretnym kontem i nie można jej dzielić na wiele kont. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Matas94 napisał:

Witam jest to mój pierwszy post na forum. Mam pytanie odnośnie profilu PSN, a mianowicie mam główne konto gdzie wbijam sobie platyny i staram się ogrywać każdą grę na 100%. Czy mógłbym stworzyć drugi profil do gier typu FIFA, PES itd.. których wiem, że nie ogram na 100%. I teraz tak czy jakoś ustawie by PS+ z profilu 1 działało na 2, by nie kupować drugi raz plusa? Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego RMX2002 przy użyciu Tapatalka
 

Plus działa na wszystkich kontach danej konsoli. 

 

Odnośnik do komentarza

Niektórzy maja takiego fioła na pięknym profilu gdzie są same :platinum: i 100% że nie chcą sobie go psuć grami w których tego nie mają i nie planują mieć ;)  

Teraz, triboy napisał:

Plus działa na wszystkich kontach danej konsoli. 

tak, tylko na koncie z plusem musi mieć włączone dzielenie się czy tam udostępnianie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Matas94 napisał:

Witam jest to mój pierwszy post na forum. Mam pytanie odnośnie profilu PSN, a mianowicie mam główne konto gdzie wbijam sobie platyny i staram się ogrywać każdą grę na 100%. Czy mógłbym stworzyć drugi profil do gier typu FIFA, PES itd.. których wiem, że nie ogram na 100%. I teraz tak czy jakoś ustawie by PS+ z profilu 1 działało na 2, by nie kupować drugi raz plusa? Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego RMX2002 przy użyciu Tapatalka
 

 

Konto z plusem należy ustawić jako podstawowe, wtedy na każdym koncie założonym na konsoli można grać online i grać w gry, które się kupiło na podstawowym lub były w plusie.

 

Gdyby zdarzyło się, że coś nie będzie działać na koncie podstawowym należy w ustawieniach odnowić licencje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...