Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Już kilka źródeł o tym wspominało, co nie dziwi, bo Sony podpisało umowę z Kadokawa. 

Godzinę temu, McDrive napisał:

Niech jakąś dobrą ścigałkę z samochodami zrobią żeby konkurować z FH, bo GT, to od czasu GT4 mnie nie interesuje.

MotorStorm, ale bym grał. 

Odnośnik do komentarza

Mnie plotki o WipEout cieszą z tego tytułu, że to legendarna marka, praktycznie bez konkurencji na rynku i w dodatku ze swoim stylem. Nie kolejne wyścigi go-kartów, symulator czy arcade z samochodzikami, a yebaniutki anty-grawitacyjny rollercoaster z muzyką godną najlepszych klubów elektro.

 

Bardzo, ale to bardzo poproszę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mnie plotki o WipEout cieszą z tego tytułu, że to legendarna marka, praktycznie bez konkurencji na rynku i w dodatku ze swoim stylem. Nie kolejne wyścigi go-kartów, symulator czy arcade z samochodzikami, a yebaniutki anty-grawitacyjny rollercoaster z muzyką godną najlepszych klubów elektro.

 

Bardzo, ale to bardzo poproszę.

W WipEouta możesz przynajmniej pograć na obecnej generacji i wyszedł Pacer który jest podobno całkiem dobry, a MotorStorma nie było od 10 lat i nie wyszło nic podobnego (OnRush nawet nie stał przy MS1 i Pacific Rift).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

W WipEouta możesz przynajmniej pograć na obecnej generacji i wyszedł Pacer który jest podobno całkiem dobry, a MotorStorma nie było od 10 lat i nie wyszło nic podobnego (OnRush nawet nie stał przy MS1 i Pacific Rift).

 

Ten WipEout na PS4 to są częsci z Vity i PS3 które już dawno ograłem. Z resztą, to remastery, czyli niby nowa gra, ale tak naprawdę nie. ;/

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Niby nie nowa ale wyglądała przepięknie.

 

To, że wygląa przepięknie nie zmienia faktu, że jest starą grą. W dodatku Wipeout sprzedał się dość słabo co pogrzebało nadzieję na coś nowego. ;/

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Ten WipEout na PS4 to są częsci z Vity i PS3 które już dawno ograłem. Z resztą, to remastery, czyli niby nowa gra, ale tak naprawdę nie. ;/

Oryginalnie to nawet nie PS3, tylko części z PSP. Jakoś mnie nie dziwi, że ludzi się nie rzucili na gry z kieszonsolek. Zresztą, to był już drugi remaster, bo na PS3 też coś takiego wyszło minus gra z Vity.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że Omega Collection to remaster starych części ale przynajmniej jest możliwość ogrania ich w porządnej jakości. MotorStormy z PS3 na dużych TV jednak trochę kują w oczy a mimo to Pacific Rift jest najczęściej ogrywaną ścigałką u mnie przez wszystkich. Takiej fizyki, rozbudowanych tras i walki z przeciwnikami nie spotkałem w żadnych innych wyścigach.

Odnośnik do komentarza

Wipeout na VR? Ciekawe ile osób by mogło w to grać dłużej niż kilka minut zanim by puściły pawia? Podejrzewam, że można by ich policzyć na palcach jednej ręki. W ogóle wzięcie niszowej serii i wydanie jej na niszowy sprzęt? Faktycznie, przepis na sukces:lapka:

 

Też byłbym za powrotem Motorstorma, tylko tak jak było mówione - brakuje studia, które mogłoby to dla sony wykonać, nawet jak weźmiemy pod uwagę jeszcze te niezależne. A szczerze powiedziawszy póki co mi wystarczy ilość "motorstorma" jaka jest w Forza Horizon :usmiech:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MBeniek napisał:

Wipeout na VR? Ciekawe ile osób by mogło w to grać dłużej niż kilka minut zanim by puściły pawia? Podejrzewam, że można by ich policzyć na palcach jednej ręki. W ogóle wzięcie niszowej serii i wydanie jej na niszowy sprzęt? Faktycznie, przepis na sukces:lapka:

Przecież jest VR w Kolekcji, i może w niego grać więcej osób niż w gry chodzone, bo siedzisz zarówno w grze jak i domu co nie wpływa na błędnik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kazunoriego z Polyphony, to Sony już dawno powinno wyebać na zbity ryj. Z ciekawych innowacji jakie wprowadził do GT, to tryb B-spec żeby człowiek nie musiał męczyć się i grać w to skostniałe gunwo. 

Mieć Driveclub, który kosił wszystko wokół i rozwalić cały zespół, to tylko Sony umie. Rozumiem, że mieli syf organizacyjny, ale teraz nawet nie ma kto robić kontynuacji:facepalm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...