Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od tygodnia jestem posiadaczem PS5, mam jedno proste pytanie:

Jaka jest różnica pomiędzy grą na dysku DVD w wersji PS4 a PS5 - czy to jest zawsze to samo i PS uaktualnia do wersji PS5, czy jednak kupować na dyskach wersję PS5?

 

Dla przykładu Dirt 5 jest tańszy na PS4, pytanie czy jak kupię wersję PS4 i zaktualizuje ją do wersji 5 to wyjdzie na to samo jakbym kupił DVD PS5? (ale zapłacę mniej)

 

Odnośnik do komentarza

To wszystko zależy od tytułu. Niektóre gry wystarczy, że będziesz mieć płytkę z PS4 i po ściągnięciu patcha będziesz mieć grę w wersji ps5 (np. vallhalla), a inne (np. Cod ) odpali Ci w wersji PS4. Nie wiem jak to wygląda z dirtem, musisz sobie wygooglowac. Generalnie jak chcesz grać w najlepszej wersji to kupuj grę na ps5

Odnośnik do komentarza

Odnośnie wersji gier PS4/PS5 - na przykładzie Dirta 5 - gdy pobieram z Play Station Store (EA Play) to zawsze mi pobiera obie wersje - widoczne w liście pobieranych wersja PS4 i PS5, podobnie miałem z Star Wars Upadły Zakon - rozumiem, że mogę usuwać z listy pobierających wersję PS4 ? Tak zrobiłem przypadku Star Wars i działa ok.

Czy to nie jest jakiś błąd w ustawieniach w moim PS, że pobiera obie wersje?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ziomalkamil napisał:

Odnośnie wersji gier PS4/PS5 - na przykładzie Dirta 5 - gdy pobieram z Play Station Store (EA Play) to zawsze mi pobiera obie wersje - widoczne w liście pobieranych wersja PS4 i PS5, podobnie miałem z Star Wars Upadły Zakon - rozumiem, że mogę usuwać z listy pobierających wersję PS4 ? Tak zrobiłem przypadku Star Wars i działa ok.

Czy to nie jest jakiś błąd w ustawieniach w moim PS, że pobiera obie wersje?

Możesz Skasować spokojnie wersje na ps4. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Załóżmy pewną rzecz: chcę kupić słuchawki bezprzewodowe nauszne do Ps5. I mam na oku na przykładowo taki oto model:

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-sennheiser-hd-350-nauszne-czarne?gclid=Cj0KCQjw6s2IBhCnARIsAP8RfAhLDdsnlSsXdmlCBVDQzS9WB_AoZNahcKP10rxV4WiX1EdOHmKpCXMaAgoyEALw_wcB

 

Czy konsola Ps5 złapie sygnał bluetooth tych słuchawek, czy zaprogramowana jest do parowania Bluetooth tylko i wyłącznie ze sprzętem przeznaczonym pod konsolę PlayStation 5 lub sprzętem firmy Sony? 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

Załóżmy pewną rzecz: chcę kupić słuchawki bezprzewodowe nauszne do Ps5. I mam na oku na przykładowo taki oto model:

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-sennheiser-hd-350-nauszne-czarne?gclid=Cj0KCQjw6s2IBhCnARIsAP8RfAhLDdsnlSsXdmlCBVDQzS9WB_AoZNahcKP10rxV4WiX1EdOHmKpCXMaAgoyEALw_wcB

 

Czy konsola Ps5 złapie sygnał bluetooth tych słuchawek, czy zaprogramowana jest do parowania Bluetooth tylko i wyłącznie ze sprzętem przeznaczonym pod konsolę PlayStation 5 lub sprzętem firmy Sony? 

 

 

Z tego co kojarzę to musisz miec zawsze wpiętego jakiegokolwiek dongla w konsole. Po bluetooth chodzą tylko pady. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

To normalnie odkurzaczem normalnie? Rozumiem, że pod tymi białymi panelami?

P0003248_m.jpg

Teraz, mario10 napisał:

Ja kupiłem w markecie sprężone powietrze i normalnie takim psikałem, ale po jakichś 2 miesiącach niewiele kurzu było wewnątrz konsoli.

Nie kupujcie tego sprężonego powietrza w puchach bo może się tam woda gromadzić jak nieodpowiednio jest przechowywane i może być później płacz. Takie dmuchanie sprężonym powietrzem się sprawdza tylko jak sprzęt jest rozebrany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, to nie jest jazda czołgiem że trzeba do tego jakiś tutoriali, zdejmujesz panele, przykładasz rurę od odkurzacza do dust catcherów , załączasz odkurzacz na full power i dzieją się cuda.

Jedyne co ci mogę podpowiedzieć to to że panele ściągasz do dołu w kierunku zasilacza.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...