Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wypuszczenie ulepszonych konsol po 3 latach przy tak mocnych bebechach to będzie zwyczajnie sranie graczom do ryja. W tej generacji jeszcze rozumiem bo konsole już na start były technicznym bublem, ale w przyszłej generacji? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, malin1976 napisał:

Ludzie grają w gry a nie w teraflopy. 

No i ciekawe kiedy ps5 pro bo jak po roku to może poczekam bo w tym czasie max trzy gierki które mnie interesują wydadzą ;)

Skoro nie grasz w teraflopy, to po co Ci czekać na Pro? Gra w 20 klatkach i z paciają na ekranie to dalej gra. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Śmiesznie się czyta posty osób, które na początku tej generacji nie miały żadnego problemu z kupnem xboxa one, gdzie różnice w mocy były większe. Jeszcze nigdy obie konsole pod względem technicznym nie były tak blisko siebie. Swietnie że obie wypadają o niebo lepiej, niż ps4 i one 6 lat temu. Wszytsko, jak zawsze rozbije się o gry, a pod tym względem to obecnie zieloni mają co gonić. Pamiętajcie, że przez pierwsze lata microsoft będzie również tworzył tytuły, które muszą śmigać na 1.3tfl Jaguarze z hdd, u Sony tego problemu nie będzie. 

 

Xbox one - PS4 1.3 vs 1.8 (38%)
PS4 Pro - XOX 4.4 vs 6 (36%)
PS5 - XseX 10.28 vs 12.15 (~18%)

Będzie super :lapka:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Chyba nikt się nie łudzi, że za 3-4 lata oby dwie firmy wydadzą mocniejsze wersje. Jeżeli się nie mylę, to nie brakowało chętnych na tym forum na PRO i One X, ba, nie brakowało chętnych na One z obsługą HDR (jak jej tam było, one s?) :rotfl:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, 20inchDT napisał:

Czyli jeżeli okaże się, że konsola nie będzie dotrzymywała kroku w multiplatformach, to rozwiązaniem jest wydanie nowego modelu i jeszcze będziesz dziękował i doceniał Sony. Mamy odpowiedź na pytanie pupcia.

Wypisz wymaluj xbox one x.

 

IMO obie maszynki wystarcza do 4k60fps, wiec wiele też zależy od popularności 8k...

Btw, nazwa xsx wskazuje że może być następca, tho. 

 

Odnośnik do komentarza

To jest straszne. Nikt jeszcze nie widział konsoli w akcji, nikt nie widział gier, tego jak chodzą, jak wyglądają a już niektórzy chcą nowy model? Żeby co? Żeby tylko był na piapierku lepszy niż konkurencja? Żeby zaspokoić swoją jakąś wewnętrzną chęć i wrażenie że ja mam lepsze a oni gorsze? 

Gracze serio proszą się sami o ruchanko - wyścig szczurów taki jak miał kiedyś miejsce na PC. Niektóre gry już w tej chwili wyglądają fenomenalnie na TV 4K (i wcale nie chodzą w 4K tylko w jakiś dziwnych rozdziałkach albo szachownicach). Na nowej generacji będzie tylko lepiej. Ja się pytam po co komu te nowe, ulepszone konsole? Jeśli nawet Sony wyda ulepszony model to mam nadzieje że wzorem tej generacji bazowe PS5 będzie tym priorytetowym sprzętem. 

Teraz, aph napisał:

Btw, nazwa xsx wskazuje że może być następca, tho. 

Imo bardziej wskazuje na to że będzie inny model jak np. XSS.

Odnośnik do komentarza

Przy zamkniętej architekturze przy takich konsolach będzie można faktycznie zdziałać cuda, a jak zabraknie mocy to utnie się detale i zejdzie do 30. Naprawdę mam nadzieje, że te wersji PRO i XOX to jednorazowe wybryki spowodowane tak słabymi na start XO i PS4.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Przy zamkniętej architekturze przy takich konsolach będzie można faktycznie zdziałać cuda, a jak zabraknie mocy to utnie się detale i zejdzie do 30. Naprawdę mam nadzieje, że te wersji PRO i XOX to jednorazowe wybryki spowodowane tak słabymi na start XO i PS4.

No ja już mam dość grania w 30fps i gonitwie na rozdzielczości. Chcę wreszcie fizyki minimum takiej jak w botw i zniszczeń otoczenia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Naprawdę mam nadzieje, że te wersji PRO i XOX to jednorazowe wybryki spowodowane tak słabymi na start XO i PS4.

Raczej dużo szybsza adopcja 4k tvs niż zakładano.

14 minut temu, Kyo napisał:

Imo bardziej wskazuje na to że będzie inny model jak np. XSS.

Możliwe. Każda opcja jest na stole. Premiera next genów nie będzie końcem wszystkiego, a tak się niektórzy zachowują.

3 minuty temu, McDrive napisał:

 Chcę wreszcie fizyki minimum takiej jak w botw i zniszczeń otoczenia.

Decyzja developera/wydawcy. Nintendo niewiele gier ma w 60 fps przecież. Raczej skalowanie rozdzielczości powinno być nagminne, framerate imo stabilny będzie w większości gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...