Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

"Several developers speaking to Digital Foundry have stated that their current PS5 work sees them throttling back the CPU in order to ensure a sustained 2.23GHz clock on the graphics core."

kurtyna

 

Poza tym to nic nowego w tym filmiku df nie było, bo ten rzekomy wywiad był przed prezentacją (jeżeli dobrze zrozumiałem). Co za clickbaitowe g.ówno.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wooyek napisał:

Było już to info wyżej

 

W dniu 2.04.2020 o 19:47, Hendrix napisał:

Aż mi przykro, że cytuje to co by nie było dziennikarz [*] (ale z drugiej strony Windows Central za uszami swoje ma).  Piękne jest to jak po jednym tweetcie Schreiera zacytowany przez Rubino koleś zmienił swoje konto na prywatne  xDDDDD

(no ale ten temat nie jest po to, żeby podobne rzeczy roztrząsać).

 

Odnośnik do komentarza

O, to właśnie ten osobnik, który prawdopodobnie użył własnego, limitowanego wolnego czasu na tej ziemi na wklejeniu twarzy pracownika Microsoftu na ciało mięśniaka, tylko żeby wkleić je na umierające, nic nie znaczące forum wypełnionego stulejarzami i fanbojami plastiku.

 

Albo znalazł taki obrazek w internecie, co kieruje cię do myśli, jakie przykre strony musi ten osobnik odwiedzać i czy w świetle tej informacji - warto go słuchać?

 

Nie tędy droga.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Decyzja Hendrixa jest smutna, ale zrozumiała. Ja nie zamierzam na nią wpływać. Faktem jest, że za kilka miesięcy wszyscy, ale to wszyscy bez wyjątku zderzymy się ( oby mimo wszystko li tylko na niwie ekonomicznej) ze skutkami tej pandemii. Ja jestem wręcz na trylion procent pewien, że ani Sony, ani Microsoft nie wypuszczą w tym roku swoich konsol, więc siłą rzeczy te wszystkie dywagacje i tak będą musiały być przesunięte w czasie. Peace.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...