Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na tytuły startowe. To gry decydują o zakupie, mimo mojej miłości do marki. A na PS4 mam taki backlog, że pewnie mógłbym z 2 lata grać w zacne tytuły. No, ale jest kompatybilność wsteczna, choć przypuszczam że kilka moich ulubionych "średniaków" zabraknie w niej na początku ;)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że zamiast ps5 pierwszy wjedzie xsx. Cena może być podobna, ale ludzie się rzucą po ps5 a będzie mniej niż PS4. Xbox nie jest tak rozchwytywany u nas i będzie normalnie dostępny z półeczki, a znając moją chęć do nowszych technologi kupię to co będzie dostępne (jeżeli w ogóle będzie kasa bo aktualnie przez covid dostanę wypłatę, że ledwo na rachunki wystarczy).

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figuś napisał:

Kwestia jeszcze tego czy MS nie oleje na początku naszego rynku jak to miało miejsce z XO, gdzie premiera u nas miała 10 miesięczną obsuwę


Spencer mówił ostatnio, że nie chcą do tego dopuścić, ale też nie można wykluczyć i takiej sytuacji lecz spodziewam się raczej po prostu symultanicznego wypuszczenia konsoli na każdy rynek z tym, że nasz może dostać symboliczną ilość konsol. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Figuś napisał:

Kasa odłożona jest, jak tylko się pojawi możliwość preorderu klikam "zapłać" i czekam na pana kuriera, na pewno nie mam zamiaru uczestniczyć w ganiankach po elektro marketach jak zwierzę w listopadzie 2013 roku :cool:

PS5 na premiere po tym jakim bublem było premierowe PS4? No jest w tym jakiś heroizm.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Figuś napisał:

Szanuję markę, a moja premierowa PS4 działa do tej pory u ziomka, po wymianie pasty i thermopadów cichutka i nic się nie dzieję. Mój PROsiaczek dalej działa bezproblemowo i nie ma odkurzacza :lapka:

Moja także działa od dnia premiery i nigdy mnie nie zawiodła. Jednakże zawsze jest ta doza niepewności czy nowy sprzęt nie będzie miał jakieś wady pierwszego modelu. Ogólnie trochę to śmieszne, że kupujmy coś co jeszcze jest nie przetestowane w takiej skali, za pewną kwotę i w dodatku mamy z tym problem bo nie ma takiej ilości sprzętu. A przy premierze ps5 ta niepewność będzie większa, czytaj jak chłodzenie sobie poradzi? Dodatkowo to podkręcenie do 10,2 tf by marketingowo lepiej się prezentowało nie napawa optymizmem. Mam przygotowane na tą przyjemność 4,5 tyś. Jeśli cena będzie wyższa odpuszczę sobię. Ryzyko pierwszego modelu jest wyższa niż przy PS4. Mam nadzieję że będzie lepiej i moje obawy będą bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bartolinsky napisał:

4,5 tys. na konsole odłożyłeś? A co ona złote wtyki USB ma mieć czy co? Bez psychozy ludzie xd To nadal sprzęt, który ma trafić do dziesiątek milionów ludzi na świecie. 

Wiesz, lepiej jak jest niż miałoby nie być. Pamiętaj premiera konsoli to nie tylko sama konsola, dolicz gry które pewnie będą chodzić po 300 zł, dodatkowy pad i robi się rachunek.

 

14 minut temu, Nemesis napisał:

Przecież tutaj nawet nie potrzeba żadnych przecieków, żeby domyśleć się, że pandemia jakimś echem odbije się na ilości konsol albo cenie. Jak tylko ruszą pre-ordery to trzeba będzie brać już wtedy. 

To prawda, tylko czy zamówienie przedpremierowe da ci co 100% gwarancji, że otrzymasz sprzęt na premierę? Druga sprawa, Sony może odpuścić rynek naszego kraju na rzecz innych krajów Europy Zachodniej. Dodatkowo będą chcieli zawojować USA, więc tam pójdą wszystkie ich siły. Sytuacja jest taka, że w święta możliwe, że pograsz na youtubie oglądając jak inni grają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Nemesis napisał:

Za długo jest zwlekane z pokazem i cena konsoli. Nie wiem po co bawią się w prezentacje najpierw mocy obliczeniowych, teraz pada. Tylko czekać aż pokażą oddzielnie kabel zasilający i HDMI.

 

Wiesz mają jeszcze dwie duże premiery, oni nic by nie mówili gdyby nie Ms. Mogą to zrobić jeśli konkurencja będzie coś chciała pokazać by zagłuszyć ich marketing. Wszyscy będą pisać jakie to Sony złe że kable pokazują, ale skupią się na tym a nie na pokazie konkurencji. Pewnie jeszcze wiele dziwnych rzeczy zobaczymy póki nie odbędzie się premiera The Last of Us i Ghost of Tsushima. Później mogą skupić się już tylko na ps5.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nemesis napisał:

Za długo jest zwlekane z pokazem i cena konsoli. Nie wiem po co bawią się w prezentacje najpierw mocy obliczeniowych, teraz pada. Tylko czekać aż pokażą oddzielnie kabel zasilający i HDMI.

 

Myślę, że najchętniej to by nadal nic nie pokazywali i woleliby trzymać wszystko pod kluczem do 2-3 miesięcy przed premierą, ale coś tam prztykają bo okoliczności ich zmusiły.

Odnośnik do komentarza

Na tą chwilę jestem pewny, że kupię PS5. Ale nie ma opcji żebym zrobił preorder lub kupił na premierę. Poczekam minimum 2-3 miesiące aż psycho-fani już sprawdzą awaryjność sprzętu. Okaże się bubel - czekam na rewizję. Będzie ok - Japończyk wchodzi do salonu, cały na biało (lub biało-czarno).

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, nero2082 napisał:

 

też jestem psychofanem brandu ale to to już przesada ;p chyba, że 4K TV doliczasz?

Dobry tv 4k to wydatek 4-5tys, tak więc ciężko to wliczać. Akurat dodatkowa kasa mi z pitu wpadła więc odłożyłem na swoje hobby, żona problemów nie robiła więc leży sobie na odpowiedni moment. A co do tv to chyba jeszcze styknie na tą generację ten Sony KD-55XF9005? 8k raczej filmów nie będę oglądał, a funkcjonalnie nadal spoko. A właśnie tak z ciekawości, ktoś kupuję tv pod nową generację bez względu na preferencję? Chętnie zapoznam się z innym punktem widzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...