Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, orion50 napisał:

Już (pipi)neło :( Jeszcze 2 miesiące temu jarałem się, że na święta next geny i super a teraz mam to w dupie, bo nie wiem czy będzie za co żyć 

 

Nawet jeśli się wyrobią to cena może być zabójcza dla większości.

 

Dolar po 4.25 PLNa? Problemy z dostępnością na premierę? Ty no nie wiem co tak słabo w tym giereczkowie. :(

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

Hendrix nie baw się w nostradamusa Michaela Pachtera z tymi przepowiedniami kryzysu, wydajnością konsol, kto wykorzysta moc, kto nie i resztą.
Nie idź tą drogą kolego


Przepowiednia kryzysu, a to dobre. Moja branża ledwo uciągnie (ale pewnie uciągnie) najbliższe 5 lat - ale liczba miejsc, w których będzie można sprzedać produkt znacząco spadnie, co doprowadzi do mnóstwa redukcji etatów i zamknięć. Jak skończy się pandemia, to zapraszam pod urzędy pracy Fanek, proszę wtedy powiedzieć ludziom, żeby skończyli z przepowiedniami kryzysu. Powiedz też to osobom, które z dnia na dzień straciły płynność finansową. Na pewno wysłuchają.

Reszty już nie skomentuję, ale jeśli ktoś wyciąga takie wnioski, to ma problem z czytaniem tego co piszę. I tak jak pisałem w poprzednim poście, skrzynki zapchanej nie mam, z reguły zawsze odpisuję na priwie. Kolego.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MBeniek napisał:

Jeszcze lepszy jest kubson co wali minusy Hendrixowi nawet w postach, których Hendrix jasno i wyraźnie chwali XSX. No, ale wystarczy, że w tym samym poście znajdzie się coś pozytywnego o ps5, to kubsonik się już odpala xD 

 

przeciez ja juz nawet nie czytam tego co Hendrix pisze xD widze ksywke leci minus, proste. Ja to lubie poczytac o faktach, a nie teoriach z dupy. 

a ze klapy maja problem i potrzebuja pocieszyciela to juz nie moja sprawa, 

 

a co do Figaro to szkoda strzepic ryja, zwykla rura :lapka:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, oFi napisał:

Konsole zostaną wypuszczone tylko ciekawe w jakim nakładzie ogólnie. 

 

Przez najbliższy co najmniej rok ludzie będą myśleć głównie o tym co do garnka włożyć, jak w ogóle związać koniec z końcem, a nie o nowych konsolach, także tego...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

Przez najbliższy co najmniej rok ludzie będą myśleć głównie o tym co do garnka włożyć, jak w ogóle związać koniec z końcem, a nie o nowych konsolach, także tego...

 

Może źle sprecyzowałem :

 

Jak już się sytuacja na tyle unormuje, że będzie można wejść do media markt i zamówić swój egzemplarz. Kiedy to będzie? Ktos ostatnio na forumku wspominał, że trzeba posiadać kryształową kulę.

Odnośnik do komentarza

Najgłupsza w tym wszystkim jest ta panika po odyebaniu rocznej popeliny przy projektowaniu gpu(testy z github-a pochodzą z czerwca 2019) i tłumaczenia, że "nie ma znaczenia". No korwa zobaczymy przy Battlefieldzie i całej reszcie multiplatform jak EA, Ubi i Activision będą miały wyebane na "powuh ssd":reggie: Czekam na powtórkę tego:

0QpNv03lGM8nveswLUJvMJmXFYv64csb.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2020 o 09:22, Czezare napisał:

Miesiąca? Ty chyba se jaja robisz :D 

 

Ja tam obstawiam ,że w maju sytuacja się unormuje a w czerwcu zacznie robić się lepiej. Jednak wiadomo ,że samą tą sytuację będziemy czuć jeszcze do końca roku chyba ,że się zacznie od nowa sytuacja z epidemią. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Ja tam obstawiam ,że w maju sytuacja się unormuje a w czerwcu zacznie robić się lepiej. Jednak wiadomo ,że samą tą sytuację będziemy czuć jeszcze do końca roku chyba ,że się zacznie od nowa sytuacja z epidemią. 

Pamiętaj, że i tak miało się na kryzys. Koronawirus go tylko przyspieszył i zdynamizował. Poza tym słusznie zauważasz, że jesienią może nas czekać powtórka z rozrywki. Podczas największej pandemii w historii ludzkości tj tzw Hiszpanki to właśnie "drugi rzut" zachorowań spowodował prawdziwie katastrofalne straty w ludziach i to paradoksalnie wśród ludzi najmłodszych i tych najsilniejszych, w przeciwieństwie do korony, który zabiera głównie starszych i osłabionych chorobami współistniejącymi.

Odnośnik do komentarza

Ludzie grają w gry a nie w teraflopy . Czekam jedynie na info czy będzie optyk i czy podłączę mojego marantza pm6006 do konsoli . Miałem kiedyś microsofta ale zagrałem w Gears of War i Alana Wake'a i fajne gry się skończyły więc trzeba było sprzedać konsolę . Nie mam złudzeń że znowu wypuszczą ze trzy exclusive'y i to będzie na tyle . Mam tylko nadzieję że nie zaszaleją z ceną i te 500 ojro to będzie max . No i ciekawe kiedy ps5 pro bo jak po roku to może poczekam bo w tym czasie max trzy gierki które mnie interesują wydadzą ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...