Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

A te dodatkowe gwarancje na telewizory co oferują sklepy to warto brać? Czy jak przychodzi co do czego to i tak się potem wymigują? 
Nigdy tego nie biorę, chyba tam jest nawet napisane, że nie biorą pod uwagę uszkodzeń wynikających z używania produktu, czyli wypalanie, itd. Może gdyby to było w normalnej cenie, ale ponad 2k za dobicie do 5 lat gwarancji? No way...
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, 20inchDT napisał:

Na forum hdtv czytałem, że jak złożymy zamówienie online i odbierzemy osobiście, to wciąż przysługuje nam 14 dni na zwrot. Prawda to czy sklepy olewają i będzie problem?

Nie wiem czy się nie zmieniło, ale odbiór osobisty to nie jest zakup na odległość i nie przysługiwał zwrot. Jeżeli dalej tak jest to pewnie zależy od sklepu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Schranz1985 napisał:

No a jak to brzmi w ogóle bierzesz tv za 8k i dygasz czy 3 lata pociągnie.
Przedłużasz "gwarę" i cieszysz się ze tv za 10 kola 5 lat ci posłuży gdzie to powinno być normą.
Jest w tym jakiś heroizm .


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

No ale nikt ci nie każe kupować oleda :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, WisnieR napisał:

Tu macie porównanie OLEDa i QLEDA bo te zdjęcie wyżej to jest jakiś stary kapeć vs OLED na dodatek ten LCD wygląda jakby był kompletnie źle skalibrowany. Wciąż gołym okiem widać różnicę ale już nie taką dramatyczną. Za to tryb GRY w QLED vs tryb GRY w OLEDzie to kolosalna różnica.

 

 

Na obronę dodam, że tegoroczne qledy mają już znacznie lepszy tryb gry, tzn. obraz jest lepszy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MBeniek napisał:

Ale to płaciłeś 8,5k czy udało ci się jeszcze zbić cenę i do tego jeszcze ten bon?

 

Wiadomo, że tak się robi, tylko nie rozumiem czemu łączysz to z byciem "chamem". Osoba kulturalna ma pozwolić dać się oszukać? Przecież to jest normalne korzystanie z przysługujących ci praw. :lapka:

Wiesz tylko tak na prawdę, jak producent pozwala na takie sytuacje, ze Ci dostarcza telewizor z martwymi pikselami. Rozumiem, że kupujesz telewizor za 2 tysiące budżetowy to coś może się zdarzyć, ale przy telewizorach powiedzmy 5K wzwyż to siara dla producenta, a jeszcze takie problemy ja wcześniej wrzucone tokoszmar. I chyba zamawianie przez net to jedyna słuszna koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, second napisał:

jak zrobić żeby rabat się naliczył na tv w tej promce? Bo mi cały czas obniża cenę tej drugiej, tańszej rzeczy

Ja wziąłem Philips UpBeat SHB2515BK/10 (najtańsze co mi wpadło, a w sumie i tak się przydadzą) i mi naliczyło rabat. 

 

@Starh ten bon to kiedy ci wysłali? dopiero po dostarczeniu tv czy wcześniej?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Starh napisał:

Może już wyłączyli, bo zdjęli Oleda z tamtej promki i dali bon, a przez chwile się łączyły te promocje:)

 

Dalej się łączą, ze słuchawkami co kupił @MBeniek nalicza prawidłowo rabat. Nawet jest info, ze ta promka do 29.09 trwa, więc może dalej się będą łączyć. A Tobie Starh z czym rabat naliczylo?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Schranz1985 napisał:

Może być ciężko 32 strefy vs nieskończony kontrast, smolista czerń.
Duże prawdopodobieństwo mleka.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Na avs ktoś wyliczył ze 85 cali ma 72 strefy więc zobaczymy. Zawsze można odesłać :) 

 

77 cali oled to 25 tysięcy a 84 cale to 60 tysięcy więc co zrobić....

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, WisnieR napisał:

Tu macie porównanie OLEDa i QLEDA bo te zdjęcie wyżej to jest jakiś stary kapeć vs OLED na dodatek ten LCD wygląda jakby był kompletnie źle skalibrowany. Wciąż gołym okiem widać różnicę ale już nie taką dramatyczną. Za to tryb GRY w QLED vs tryb GRY w OLEDzie to kolosalna różnica.

 

 


 

Sony miał 3 lata- kupiony w 2017 roku. Ustawiony wg strony która się tu przewijała jak ktoś pytał o ustawienia. 
Ze czarny jest siwy zobaczyłem dopiero jak oleda postawiłem obok, ale chmurki już widziałem wcześniej.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...