Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Od telewizora to przyjechała firma, która świadczy usługi transportowe premium dla Samsunga i faktycznie dało się to odczuć. Soundbar posłali DPD.

 

Nie wiem, czy to zwykła złośliwość, czy potencjał na dalsze problemy, ale o dziwo spróbowałem ponownie uruchomić belkę i zatrybiła razem z niskotonowcem.

Odnośnik do komentarza

No ja ostatnio pierwszy raz zamawiałem TV przez net i przywieźli transportem Media Expert. Oj duża kulturka, paczka w idealnym stanie, panowie mili i pomocni. Oglądali ze mną dokładnie karton i mówili, że mają mega kary za uszkodzenia. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2024 o 21:48, Square napisał(a):

Ale to też chyba kurier nie powinien jej przyjąć w takim stanie?

Oni potrafią przywieźć lustro pęknięte, które od razu wychodzi rozjebane z magazynu. To nie jest ich sprawa w ogóle w jakim stanie magazyn wydaje rzeczy. 

3 minuty temu, MYSZa7 napisał(a):

cyk i znalazłem pierwszy martwy pixel u góry ekranu w swoim OLEDzie, gdybym nie czyścił go z kurzu i nie leciała biała plansza pewnie nawet bym go nie zauważył:kaz:

 

orientujecie się od ilu martwych pixeli mogę go oddać na gwarancję?

Jak to jest 1 martwy piksel i jeszcze widoczny tylko przy przecieraniu kurzu na białej planszy to weź to chłopie olej.

Odnośnik do komentarza

Aż wbiłem sobie whitescreena dla testu i tez mam jednego gnoja w 55C21 xd

 

IMG_20240519_175604935_HDR2.jpg.57fd4a4da90157cadd9c8bc7228d403e.jpg

 

Gwara chyba jeszcze do grudnia. Nie wiem na ile polityka martwych pixeli ma się do OLEDów, ale do LCD znalazłem coś takiego:

https://www.lg.com/za/products/documents/LG-LCD-Monitor-Pixel-Policy.pdf

 

 

Ogolnie w ogóle bym tego nie zauważył bez celowego sledzenia z nosem przy ekranie. I calkiem możliwe, że mialem to od poczatku, ale bardziej mnie cieszył brak pasów czy wypaleń.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Brakuje w telewizorach i na pilotach czegoś takiego jak profil jasności dzień/noc. Zasłaniasz za dnia roletę, klikasz i masz wartość podświetlenia ustawioną na noc. No OK, jest jasność automatyczna, ale to niekoniecznie działa tak jak byś chciał.

Edytowane przez krzysiek923
  • This 1
Odnośnik do komentarza
On 5/21/2024 at 10:45 AM, krzysiek923 said:

Brakuje w telewizorach i na pilotach czegoś takiego jak profil jasności dzień/noc. Zasłaniasz za dnia roletę, klikasz i masz wartość podświetlenia ustawioną na noc. No OK, jest jasność automatyczna, ale to niekoniecznie działa tak jak byś chciał.

Też o tym myślałem, na tablecie często sobie zmieniam i również na TV by się przydało, szczególnie, że mój wymaga wchodzenia do menu obrazu, więc nie jest to opcja w trakcie oglądania. Mogliby dać jakiś suwak dotykowy na pilocie na przykład albo po prostu przyciski zamiast jakiś bezużytecznych pierdół czy skrótów. 

Odnośnik do komentarza

Chyba zaraz odpalę ta biała planszę.
U mnie już po gwarze i tak bo c1.
Ale jak patrzyłem w grudniu to nic nie było.
Inna kwestia jest taka że u mnie tv chodzi że 20h tygodniowo, więc nie za wiele.
Są dni że w ogóle nie włączam np. dziś : dynia:

Edit sprawdziłem.
Martwych nie ma ale jest lekki zafarb z jednej strony trochę w róż z drugiej w niebieski ciut wpada.
W sumie widziałem to po kupnie i chyba jest jak było.
Podczas grania czy oglądania nie na tak że nagle trawa podczas meczu ma rożny kolor więc wisi mi to.
Brandingu nie ma absolutnie żadnego co cieszy.
W sumie i tak już 3 rok leci to mam to w dupie, nie cackam się.
Ze 2/3 lata następne na bank pociągnie więc jest si.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...