Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ginn napisał:

z doświadczenia osób posiadających Oledy - jak wygląda użytkowanie telewizora za dnia? Jest to jakiś problem i czy w takim przypadku Miniled znacząco zyskuje?

Jako posiadacz s95c nie widzę żadnej, ale to żadnej różnicy względem led. A nie widzę jedną

Spoiler

obraz i kolory w hu ładniejsze

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ginn napisał:

z doświadczenia osób posiadających Oledy - jak wygląda użytkowanie telewizora za dnia? Jest to jakiś problem i czy w takim przypadku Miniled znacząco zyskuje?

Jest gorzej niż na mojej starej plazmie, bardziej się odbija wszystko w tv, także bez opcji przyciemnienia pokoju bym chyba odradzał.

Odnośnik do komentarza

Hejka. Polecicie coś za 5 tysi, max 6?

Ważne, żeby miał 65 cali i wspierał 100 Hz.

Większość z tego co czytam to sugeruje iść w LG z serii C2/C3, ale zastanawiają mnie też hisense które są notorycznie promowane na HDTV. Warto się nimi zainteresować czy olać i bardziej uderzać w kierunku np. tego? https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-oled65c31-65-4k-uhd-2023r-14079947317?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane&ceneo_cid=275fce0c-bf20-488f-cbdc-fb0815bafc35

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Zainspirowany DV na XSX, włączyłem sobie tryb filmmaker w taki Stelar Blade i lepiej wygląda obraz i błyski niż w GO z hgig. Hmmm

Pomijając jakieś strzelanki gdzie dla pro graczy każda ms jeśli chodzi o input lag jest ważna to tryb filmmaker mode+allm jest teraz ogólnie polecany dla modeli LG 2022+. Z potwierdzonych informacji premierowy LG G4 pozbawiony jest wkoncu rożnicy w jasnosci kolorów w game mode. Poniżej od 4:33 pokazana jest różnica w jasnosci jak i jakości kolorów pomiędzy game mode a filmaker mode. Ja osobiście od dłuższego czasu gram wlasnie na filmaker mode+dtm  gdzie przy wlaczonym allm na tv i konsoli input lag jest praktycznie taki sam. 

 

30 minut temu, Sedrak napisał:

Są jakieś forumowe polecane ustawienia na LG C3?

https://imgur.com/ADPJQmR   

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, LiŚciu napisał:

 

To jest tak że B, C i G jeśli chodzi o coraz lepsze modele? 

 

Te TV są teraz takie grube? 

Tak, jest jeszcze model A oparty o 60hz matryce. Co do grubości która swoją drogą wynosi 2,5 cm to tylko seria G odbiega wyglądem od pozostałych bo jak sama nazwa '' Gallery '' wskazuje, jest to model przeznaczony do powieszenia na ścianie i z tąd też widocznie ta grubość. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mialem do tej pory TV 40" a potem dwa razy z rzędu 55" (tu przeskok kosmos z czterdziestki). Jest to kwestia przyzwyczajenia, da sie normalnie używać, czytać napisy itp. (siedzę do 2m od TV), ale faktycznie nie pogardziłbym dziś 65" (wieksze wystawałyby mi z komody RTV xd) Z pewnością większy komfort jak się ogląda z trochę wiekszej odległości np. na krańcu kanapy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...