Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
57 minut temu, DamianGrecky napisał:

 

Lubię takie recenzje, szczególnie ten fragment

 

"Nowy procesor wykorzystany przez Sony - Cognitive Processor XR - odpowiada za szereg ulepszeń wizualnych. Jakościowy skok widać na przykładzie czerni oraz kontrastu. Duża w tym zasługa panelu VA z podświetleniem Full Array LED, wzmocnionego obróbką obrazu procesora. Za ekranem znajduje się pokaźna liczba diod, dzięki czemu możliwe jest bardziej punktowe, precyzyjne i naturalne podświetlenie odpowiednich pikseli."

 

Przepisany z ulotki reklamowej, bo nikt się z tekstu nie dowie ile ten kontrast wynosi. 

 

Ale, ale, na szczęście jednak mają fachowe narzędzia w redakcji

 

"Mogłem dobrze docenić czerń i kontrast, ponieważ testy X90J zbiegły się z premierą gry Resident Evil Village"

 

:kojima:

 

"Japończycy po raz kolejny przesuwają granicę"

 

Spidersweb :shieeet:

Już ten tytuł o następcy bestsellerowego xh90 daje do myślenia. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość lpcl
34 minuty temu, Ukukuki napisał:

No to Sony wydymało trochę kupujących. Mamy już czerwiec, szczerze wątpię czy ten Tv kiedykolwiek dostanie VRR. 

Raczej nie, tam ten chipset podobno jest dziabnięty, tak przynajmniej chińczyk mówił kiedyś. 

Te tegoroczne też nie wiadomo czy to obsłużą. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
41 minut temu, easye napisał:

Moim zdaniem na 100% wydadzą VRR, nawet jakby miał działać chujowo, nie pozwolą sobie na zwrot modeli w reklamacjach.

A to jest taki zwrot w ogóle możliwy po ponad roku? 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Póki ps5 nie ma vrr to wisi mi vrr e tv.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo krótkowzroczne podejście jedno platformowca. Uwierz mi Sony musi w końcu na ps5 dać vrr bo bez tego nie powinno się wydawać obecnie sprzętu. Może w rewizji. A jak nowy switch pro będzie miał vrr to dopiero będzie zabawnie.

Odnośnik do komentarza

Sony nic nie musi nie licząc wydawania gier na wyłączność ;) VRR ? Wolę betonowe 60 klatek na sekundę od dewelopera danej gry więc niech się biorą do roboty bo takie Nintendo z Marianem na czele rządzi w tym temacie a ich sprzęt jaki jest każdy ( no prawie każdy ) widzi .

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 godziny temu, malin1976 napisał:

Sony nic nie musi nie licząc wydawania gier na wyłączność ;) VRR ? Wolę betonowe 60 klatek na sekundę od dewelopera danej gry więc niech się biorą do roboty bo takie Nintendo z Marianem na czele rządzi w tym temacie a ich sprzęt jaki jest każdy ( no prawie każdy ) widzi .

Ale wiesz, że im dłużej ta generacja będzie trwała tym te 60 fps (o ile w ogóle będzie taka opcja) będzie coraz mniej stabilne. Wysokie rozdziałki, coraz więcej efektów graficznych nie będzie sprawiało, że to będzie standard. Zobacz nawet pokaz UE5 tj. 1440 p i 30 fps. Więc posiadanie vrr już teraz dużo daje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...