Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem niestety. Kilka dni po zakupie ze sklepu przyszedł mail z prośbą o napisanie opini o produkcie z zaznaczeniem checkboxa, że chcę brać udział w losowaniu.

Jak teraz próbuję dodać komentarz na stronie produktu, to już tego tekstu o losowaniu nagród nie ma.

 

edit

https://www.google.com/amp/s/www.rtvmaniak.pl/9622979/apple-tv-plus-promocja-lg/amp/

 

O, jeszcze kilka dni jest na włączenie 3 miesięcy darmowego Apple TV dla posiadaczy nowych LG. 

edit:

jebane apple, wpierw problem z dodaniem karty płatniczej, potem uruchmienie Apple TV niemożliwe, bo jeszcze coś z Itunes potrzebuję (a nie mam, nie używam)

image.png.a28c22ac49afff8a70afb74b5b7ff7cc.png


ITunes na PC nie akceptuje mojej karty płatniczej i koło się zamyka.

 

 

edit 2

dobra w końcu przeszło. Super proces, panie Apple, weź wytłumacz np. mojej mamie jak włączyć sobie takie Apple TV skoro ja nie mogłem tego przejść xd

Odnośnik do komentarza

Mój CX kupiony we wrześniu 2020 roku. Gram naprawdę dużo, czasami w stare gierki z mocnym HUDem i zero jakichkolwiek wypaleń. Na wieczór zawsze wleci jakiś serial, więc to też pomaga. Jak się zostawi dłużej grę to obraz się ściemnia, do tego stopnia, że jest po prostu niewidoczny. Przy filmach wchodzi wygaszacz.

W każdym razie OLED to najlepszy zakup jaki mogłem zrobić. Ostatni raz taki przeskok poczułem, gdy jeszcze ojciec kupił plazmę Panasonica VT20.

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2023 o 16:36, Smiti napisał:

U mnie B8 od listopada 2018. Kablówka w ustawieniach auto, seriale/filmy/gry bez oszczędzania energii. Mam około 10 tyś godzin. Zero wypaleń, obraz wyglada jak po wyjęciu z pudełka.

To samo u mnie. Jednak ja zauważyłem swego czasu banding w rdr2. No, ale po czasie w ogóle niewidoczny. Samoistne zniknięcie xd

Odnośnik do komentarza

Będą testy w kwietniu. 700 tys dobra cena. Może gratis jakiś telefon dodadzą i jedną rate za free. https://www.purepc.pl/samsung-zapowiedzial-nowe-telewizory-micro-led-na-rynek-polski-w-jakich-cenach-kupimy-tv-rangi-premium

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Micro ledy to technologia przyszlosci. Może w nastepnej dekadzie doczekamy sie czegos w normalnych cenach. Mi od wiosny chodzila po glowie przesiadka na sammiego s95b ale mimo wielkich obnizek darowalem sobie.Ten system, ciągłe nerfy z aktualizacjami, ciągle zjebana gamma itd.Zastanawialem sie ostatnio czy nie dać szansy C2 bo tak jak G2 bardzo kusi tak cena ciągle zaporowa jesli chodzi o mnie.Naczytalem sie wogole w internetach mase na temat przesiadki z 55 na 65 cali i sam juz nie wiem. Tv w sypialni praktycznie w nogach tj odleglosc 190cm.Przez 3 lata wydawal sie wystarczający ale sami wiecie jak to jest z wielkoscią tv... :greeting:Do tego czlowiek ma z tylu glowy ze B9 z peakami na poziomie 600-650 dupy jednak nie urywa. Pytanie czy przy nocnych seansach te 200 nitow na plus w przypadku C2 zrobiloby różnice? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2023 o 19:53, messer88 napisał:

 jak włączasz to Cię wrzuca na ostatnio używane złącze czy na ten główny ekran webos, tam gdzie netfliksy itp?

 

Sprawdziłem i wywala na ostatnie złącze, czyli najczęściej PS5 z info "brak sygnału". Miałem tak chyba zawsze, a co ciekawe, w opcjach mam, że chce homescreen po włączeniu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Philipsie było to lepiej rozwiązane. Włączałem konsole i tv przechodził od razu na HDMI z PS, wyłączałem konsolę to tv wracał do programów telewizyjnych. W LG mam tak, że jak uruchamiam konsolę to tv przechodzi na HDMI z PS, jak ją wyłączę to zostaje na tym porcie i są te tapety a'la obrazy, jak wyłączę tv a wcześniej nie zmienię HDMI na dekoder to po włączeniu tv włącza się konsola co jest trochę irytujące. Jeszcze na Philipsie był motyw, że zmiana z łącza dekodera na łącze PS uruchamiało konsolę. Na LG jeszcze tego nie sprawdzałem czy też zmiana złącza włącza konsolę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy jest sens przesiadać się z LG CX na coś z pary C2 / Samsung S95B? Chcę zmienić rozmiar z 55 na 65, także tak czy siak będzie fajny efekt, ale czy zwyczajnie sama jakość obrazu lub dostępnych funkcji jest warta takiej zmiany. Z jednej strony zostałbym przy LG ze względu na system i wygodny pilot, ale jednak ta jasność matrycy Samsunga robi robotę. Natomiast w S95B na minus Tizen i też częste problemy np krzywe matryce/pasy na ekranie/aktualizacje zmieniające parametry obrazu. Wiem, że za rogiem premiera nowych modeli, ale nie chcę kupować od razu patrząc jak mocno ceny zjadą w dół zapewne już w listopadzie. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, kacperdd napisał:

Czy jest sens przesiadać się z LG CX na coś z pary C2 / Samsung S95B? Chcę zmienić rozmiar z 55 na 65, także tak czy siak będzie fajny efekt, ale czy zwyczajnie sama jakość obrazu lub dostępnych funkcji jest warta takiej zmiany. Z jednej strony zostałbym przy LG ze względu na system i wygodny pilot, ale jednak ta jasność matrycy Samsunga robi robotę. Natomiast w S95B na minus Tizen i też częste problemy np krzywe matryce/pasy na ekranie/aktualizacje zmieniające parametry obrazu. Wiem, że za rogiem premiera nowych modeli, ale nie chcę kupować od razu patrząc jak mocno ceny zjadą w dół zapewne już w listopadzie. 

Jestem w tej samej sytuacji. Też przesiadka z 55 na 65 cali. Ja osobiście czekam na pierwsze prawilne recki G3 na MLA bo z pierwszych informacji wynika że pomijając qd oled tech to ma być to największy progress od 10 lat jeśli chodzi o technologie woled. 

Odnośnik do komentarza

Orientujecie się czy w LG C1 input lag w Dolby Vision jest większy niż w HDR? 

Oczywiście chodzi o gierki na XSX. Na liście kompatybilnych trybów mam żółty trójkącik i jest coś, że DV w grach jest obsługiwany, ale może powodować opóźnienia. Kiedyś tego nie było i wszystko widniało na zielono. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Nie, jeśli zamierzasz grać. Też o nim myślałem, ale parę stron wcześniej bardzo dosadnie zrecenzowano problemy z powidokami, przez co smugi wyglądają jak w tv za połowę tej ceny. Cena jak za OLED, a to guwnoled tylko z dużą ilością diod.
 
Dyskusja mniej więcej od tego posta 
 

Dzięki, gram na PS5 ale tez sporo oglądam, będzie stał w jasnym salonie gdzie słońce wpada od zachodu wiec pomyślałem ze się u mnie sprawdzi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...