Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MYSZa7 napisał:

Tylko wiąże się to z ewentualną utratą gwarancji tak?

To zależy od tego czy serwisant będzie grzebał w logach serwisowych. Koniec końców fachowiec który profesjonalnie kalibruje tvika, wyłącza na potrzeby kalibracji rzeczy typu tpc także gdyby tak to rozpatrywać to niekoniecznie oznacza to utratę gwarancji. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

 

Pół forum to polecało co dwie strony, tak dla ścisłości :nosacz: No ciulowo, że masz awarię. O dziwo u mnie nie ma nawet śladu po wypeleniu logo TV Trwam. Samo się zrobiło, czy ktoś mógł przypieprzyc przez przypadek?

 

Pewnie przypadek i z samo z siebie, po prostu jakaś wada i tyle. Już maila wysmarowałem i zadzwonię po niedzieli, bo dziś sobota to się już nic nie zdziała. Póki co to przeniosłem się do drugiego pokoju do poczciwego rocznika 2017. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Faka napisał:

 

Pewnie przypadek i z samo z siebie, po prostu jakaś wada i tyle. Już maila wysmarowałem i zadzwonię po niedzieli, bo dziś sobota to się już nic nie zdziała. Póki co to przeniosłem się do drugiego pokoju do poczciwego rocznika 2017. 

Co to brałeś z ciekawości bo wypadło mi z głowy? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, vip77 napisał:

U mnie po wpisaniu tej strony w pasek adresu, ładuje się tylko biała strona i tyle.

 

Spróbuj najechać kursorem na koniec paska adresu i kliknij enter z klawiatury ekranowej. 

Ja to wybieram zawsze z zakładki "najczęściej wybierane" czy jakoś tak i też pierw ładuje mi pustą białą stronę. Dopoiero jak zrobię tak jak wyżej opisałem, to wyskoczy okienko gdzie trzeba wpisać ten 4 cyfrowy kod. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Sedrak napisał:

Brat chce kupić OLED LG. Nie jest to żaden spec i nie gra ani do pc nie podłącza. Jaki model mogę mu polecić 65"?

 

Edit: C2

 

Edit2: mam teraz Sony XH95 65" i mam opcje kupić w dobrej cenie nowy LG C2. Warto się przesiadac? 

Jak masz opcje w dobrej cenie to ani się nie zastanawiaj. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przerażony wizją Starfielda w 30 klatkach postanowiłem zobaczyć jak C1 poradzi sobie z grą z takim frameratem. 

W konsoli ustawiłem odświeżanie na 60hz, male opoznienie i vrr na off. W telewizorze edycja danych i zmiana nazwy urządzenia z PC na konsola do gier, no i profil obrazu standard, dzięki temu mamy możliwość włączenia upłynniacza. 

Odpaliłem Cyberpunka w trybie RT, de judder w upłynniaczu na 10 i ojapierdole jak to się rusza i wygląda :D

 

Oczywiście lag jest jak stąd do Białego Stoku, ale od bidy szłoby grać. 

Z ciekawości to sobie kiedyś obczajcie. 

 

Aha, tylko ważne jest, by po zmianach w ustawieniach konsoli grę odpalić na nowo, a nie z QR. 

 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Michał102 napisał:

Ostatnio przerażony wizją Starfielda w 30 klatkach postanowiłem zobaczyć jak C1 poradzi sobie z grą z takim frameratem. 

W konsoli ustawiłem odświeżanie na 60hz, male opoznienie i vrr na off. W telewizorze edycja danych i zmiana nazwy urządzenia z PC na konsola do gier, no i profil obrazu standard, dzięki temu mamy możliwość włączenia upłynniacza. 

Odpaliłem Cyberpunka w trybie RT, de judder w upłynniaczu na 10 i ojapierdole jak to się rusza i wygląda :D

 

Oczywiście lag jest jak stąd do Białego Stoku, ale od bidy szłoby grać. 

Z ciekawości to sobie kiedyś obczajcie. 

 

Aha, tylko ważne jest, by po zmianach w ustawieniach konsoli grę odpalić na nowo, a nie z QR. 

 

Ja np switcha odpalam bez game mode z upłynniaczem i gra się mega przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, creatinfreak napisał:

No tv to raczej odbiór osobisty.

Tylko i wyłącznie. Tym bardziej co jak co ale kota w worku sam nigdy bym nie kupił i tym samym nie potrafiłbym komuś tak czegoś sprzedać. Przyjechał klient do dom,na spokojnie przeleciałem mu przez wszelakie testy typu banding,czystość matrycy itd. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też wystawiłem na olx, z myślą sprzedaży lokalnej, bo wysyłać to bym tego tv na pewno nie wysyłał.

Ale trafił sie klient, a w zasadzie małżeństwo, chętne przyjechać po B7 65 cali z Łodzi, czyli mieli do mnie trochę ponad 200km. Orginalny karton że styropianami miałem (napisalem o tym w ogłoszeniu), zapakowali w auto i pojechali. Dojechali do siebie, to pochwalili się że już wisi w nowym miejscu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...