Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, _Red_ napisał:

Ja normalnie skomentowałem, że mieszczę się w tabelce, ale widzę, że temat drażliwy bo już passive agressive do mnie xd

 

Odpowiadając: nie, nie oślepłbym raczej i z ponad 2.5m 65" byłoby spoko. Jak siedzę w pozycji gracza te 2m to w sumie ogarniam cały ekran i detale. 

Sorki dostałeś rykoszetem :)

Odnośnik do komentarza

W sumie - zakładając, że baterie "fabryczne" były tylko minimalnie sprawne na rozruch, to może być dobry trop. Podmienię i potestuję.
Przypominają się czasy pilotów na podczerwień, gdy bateria wysiadała to się gimnastykowało z trafianiem prosto w czujkę jak ze snajperki, a i tak wchodziło raz na 10 prób xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, milupl napisał:

A w lg nie ma tak, że mając rozładowane baterie tv sygnalizuje stosownym komunikatem. Przynajmniej tak mam w b8.

Nie wspominalem nic o komunikacie jedynie wspomnialem o bateriach z wlasnego doswiadczenia.Swoją drogą chlopaki jestem swiezo po przesiadce z b9 55 na 65 G2. Co na szybko mozna powiedziec. Wow. Rzeczywiscie lg w tamtym roku wkoncu podgonilo sony jesli chodzi o motion i processing. Glupia kablowka wyglada duzo klarowniej. Co do np hdru no cuz.Filmy w dolby to teraz naprawde cos niesamowitego. Jesli zas chodzi o gaming wlaczylem horizona i gowa po 5 minut i...tego nie da sie opisac. Glupia zbroja kratosa wyglada teraz jakby miala wyjsc z ekranu tak swiatlo sie od niej intensywnie odbija. Nity, po prostu jbane nity i tego nie oszukasz. No i processing bo np horizon wyglada teraz nie wiem, jak 8k lol porownując do wysluzonej B9.Obraz jest niesamowicie ostry. Swoją drogą fabrycznie jesli chodzi o kolory tez wygląda to meega ladnie i naturalnie.Praktycznie wystarczy wylaczyc energy saving i jedziesz. Zwyczajnie nie ma potrzeby nic zmieniac.  PS na pchlim targu powiesilem wlasnie B9 jakby ktoś byl zainteresowany. 

Edytowane przez Rash
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

1000/2000 zł rabatu na konsolę (Nintendo Switch, PlayStation 5 oraz na Xbox Series S / X) przy zakupie wybranych telewizorów LG @ xkom - Pepper.pl

 

cashback w wysokosci 1000 badz 2000 zł od LG. Zastanawiam sie czy nie wziac - 48 cali wyszloby spokojnie ponizje 4K.

Odnośnik do komentarza

Tak to nie ma co rozkminiać, abstrahując od inflacji, dzisiaj jest dzisiaj i fakty są takie, że od początku roku ten TV nie zszedł poniżej 4k (pojedynczy strzał, był w tym temacie), a w sensownych sklepach od dłuższego czasu trzyma cenę 4,5-5k (przy czym te górne widełki to oczywiście w chuj zawyżone).

 

Czysto teoretycznie gdyby spieniężyć takie PS5, to sam TV wyjdzie poniżej 4k, ale czy faktycznie na rynku jest takie ssanie, żeby szybko i bezproblemowo opylić konsolę za ponad 2k? Najlepiej, jak ktoś faktycznie jest na kupnie konsoli, to wtedy nic tylko brać. Osobiście nie jestem na nią napalony, nastawiałem się raczej na śledzenie newsów dotyczących ewentualnej Slimki/Pro i może kupno na koniec roku, ale trochę kusi, bo w sumie nawet jak nie sprzedam, to i tak wyjdzie dobrze.

 

Jakby nie mogli sensownej ceny zrobić po prostu na panel, wszędzie te bundle.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie, jak to jest z tym graniem w 30 fps na OLED, faktycznie mocniej rzuca się w oczy i drażni w porównaniu do paneli innego rodzaju, jak to niektórzy opisują na necie? I drugie pytanie: jak na takim sprzęcie (czy w ogóle jakimkolwiek TV 4K) wyglądają treści w FHD? Wiadomo, zależy, czy filmy, czy gry, poza tym telewizory mają multum opcji, którymi można kombinować i coś poprawić, dużo zależy też od odległości, no ale tak ogólnie ujmując sprawę.

 

No chyba, że nikt tu nie kala swojego oledzika tak mizernymi treściami.

Odnośnik do komentarza

Ja nie widzę różnicy przy 30fps w płynności w porównaniu np z monitorem. Nic nie drażni. Filmy seriale wiadomo fhd czasem średnio ale na dobra sprawę zaraz się oko do tego przyzwyczaja a i tak często ogladane jakieś starocie. Za to teraz jak leci taki Kot w butach w Uhd na oledziku to jest orgazm dla oczu jakie kolorki :drakeyeah:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...