Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.12.2020 o 21:41, Ryo-San napisał:

Taki Mike Outfield tudzież Jane Michael Jare 


Oldfield i Jean Michel-Jarre - stary, nie kalecz :sir:
Kurde, przed chwilą odświeżałem sobie Robin Hooda od Ridleya Scotta i powiem, że złapało mnie ciśnienie na takie średniowieczne, brudne przygody w Anglii.
Ależ bym przygarnął jakiegoś sandboxa z trzeciej osoby z wyk#rwistym systemem walki, w którym można być rycerzem/łucznikiem, patatajać na koniku, napadać na karawany...
Czyli w sumie takie Ghost of Tsushima tylko w innym settingu, bo z tego co czytam, to ten Assassin raczej nie dowiózł w temacie systemu walki (jak zresztą każdy jeden od zarania dziejów).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i właśnie mi się strzały zbugowały. Grałem od rana i wszystko było git. Zrobiłem jeden najazd na północy i cyk limit 12. Nawet nie wyłączałem gry. Ot było 30 i nagle ni ma :dunno:

Na tym poziomie na którym gram bez pełnego kołczanu to nawet nie ma sensu podchodzić do legendarnych zwierząt, Zelotów czy Wiedźm :/ koorwa szkoda bo już pękło 125h i grało mi się wyśmienicie a teraz trzeba czekać na jakiegoś pacza :(

Chociaż może teraz wbije tą zyebaną trofke za wygranie z każdym na mapie w Orloga

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Wredny napisał:


Oldfield i Jean Michel-Jarre - stary, nie kalecz :sir:
Kurde, przed chwilą odświeżałem sobie Robin Hooda od Ridleya Scotta i powiem, że złapało mnie ciśnienie na takie średniowieczne, brudne przygody w Anglii.
Ależ bym przygarnął jakiegoś sandboxa z trzeciej osoby z wyk#rwistym systemem walki, w którym można być rycerzem/łucznikiem, patatajać na koniku, napadać na karawany...
Czyli w sumie takie Ghost of Tsushima tylko w innym settingu, bo z tego co czytam, to ten Assassin raczej nie dowiózł w temacie systemu walki (jak zresztą każdy jeden od zarania dziejów).

Do dzisiaj mam marzenie o asasynie w późniejszym średniowieczu jak w intrze Unity. AC zawitał w końcu po długim czasie do niego znowu zawitał więc może się doczekamy :) 

Odnośnik do komentarza

Ten nowy patch, który odblokował jakieś świąteczne klimaty wprowadza jakieś ciekawe zadania do gry czy szkoda na to czasu?

17 godzin temu, Voytec napisał:

Do dzisiaj mam marzenie o asasynie w późniejszym średniowieczu jak w intrze Unity. AC zawitał w końcu po długim czasie do niego znowu zawitał więc może się doczekamy :) 

 

Zmęczył mnie już ten klimat typowy dla serii AC ale też chętnie zagrałbym w taką część. Mam nadzieję, że następna część też będzie rozgrywać się w tych czasach albo blisko tych czasów. Jak pisałem wcześniej to nie pogardziłbym solidnym remakiem pierwszej części zrobionym z rozmachem godnym next-genów oraz rozwiązaniami, które ostatnio w najnowszej części poprawili (questy poboczne etc.).

Odnośnik do komentarza

A mnie taka rzecz zastanawia. Mam już przegrane ok. 70h. W całości ogarnięty jeden region w Norwegii, w Anglii - Grantebridgescire, Ledecestrescire, Oxenefordscire i East Anglia + Asgard. No i tak kurczę coś nie mogę rozwinąć ani kołczanu, ani worka na żarcie. Do tej pory dropnął mi tylko jeden ten cały ręcznik, czy co to tam jest potrzebne do upgrade'u tychże. To normalne, czy jakiś bug się mnie trafił? Rzekomo, problemy z tym dropem zostały naprawione w poprzednim patchu i dotyczyły one jedynie sytuacji, gdzie po ulepszeniu na maxa kołczanu i worka z żarciem ręcznik przestawał w ogóle dropić.

 

Chociaż, ten item ma opis, że jest bardzo rzadki. To cholera może faktycznie jest aż tak rzadki... :notbad: 

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza

@BEBZ chodzi Ci o tkaninę. Ona mi od któregoś momentu wypadała z każdej skrzyni w której była ruda żelaza i skóra. A dokładnie jak pojawiłem się w jakimś nowym regionie. Z każdej skrzyni zawsze po jednej sztuce do momentu kiedy nie zupgreadowałem prowiantu i kołczanu na maxa. Później już jej nie było. Zakładam że jeszcze nie byłeś w tych rejonach gdzie dropi. Chociaż skoro Ci jedna wypadła to powinno już lecieć z każdej w tym regionie gdzie dropnęła.

Odnośnik do komentarza

Ostatni Patch poprawił mi ten błąd z grafiką. Teraz już nie muszę wchodzić do ekwipunku żeby obraz znów był normalny. :banana-santa:Uznaje to za prezent świąteczny od Ubi :) 

1 hour ago, Boomcio said:

Sprawdzał ktoś, czy te sejwy są multiplatformowe? 

 

Też mnie to zastanawia, jeśli kiedyś kupię Valhalle na PS5 i zechcę ściągnąć save z serwera UBI to będę mógł kontynuować tam gdzie skończyłem na Series X :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Sejvy są cross platformowe

 

Wchodziłem z poziomu xboxa na ubi connect / club/ i są moje statsy z Valhalli z plejaka, więc chyba kontynuacja może być na xie.

2 godziny temu, u55r napisał:

 

 

Też mnie to zastanawia, jeśli kiedyś kupię Valhalle na PS5 i zechcę ściągnąć save z serwera UBI to będę mógł kontynuować tam gdzie skończyłem na Series X :scratch_one-s_head:

 

Odnośnik do komentarza

A tak na serio gra ktoś na PS5 i potwierdzi, że fajnie już działa po patchach? Muszę odkurzyć pada od PS5 w końcu i zakupić Valhalle, zastanawiam się pomiędzy PC a PS5, PC wiem, że ma bolączki w postaci Ubisoft connect (tak lubię achiki, a na PC chyba są zjebane) :). 

5 minut temu, Boomcio napisał:

 

Ty wszędzie widzisz bugi, pewnie nawet w swoim kiblu, więc Ci nie uwzględnią.

Spokojnie, właśnie przeczytałem o refundach Cyberka, miało byc na śmiesznie :) Cheers!

 

 

 

Jest jakies wsparcie pada od PS5 (haptyczne wibracje itp.) ?

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Valhalla chodzi jak złoto w porównaniu do CP 2077, na nowe konsole brać bez wachania. Świetna przygoda na długie godziny, momentami nawet za długie i to byłby mój największy zarzut do tej gry.

Bez prawie 1/3 regionów gdzie schemat misji jest powtarzalny gra byłaby miodna. Nie zawsze więcej znaczy lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

Gra rozpoczęta na ps4, wczoraj nowa, kupiona na xbona płytka wleciała na sexa i dzięki ubi connect prawilnie wszystkie statsy, stan gry itp przeszły. Kontynuuję więc prawilnie w 60 fps. Nie wiedziałem, że dożyję takich pięknych czasów.

Że ta gra jest ładna wiedziałem od razu, po pierwszym włączeniu, ale dopiero teraz pokazuje pazur. Sporo animacji jest bardziej rozbudowanych. Wiele rzeczy wygląda inaczej, konkretniej.

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Strzały się trochę odbugowały bo mam ich już 20 w kołczanie ale żeby nie było za kolorowo to nie mogę u sprzedawców kupować strzał łowieckich. Po prostu nie mają ich w sprzedaży :dunno:więc w sumie to już wolałbym te 12 strzał xD

Kurla a mi nie:frog:

Strzał ogólnie jest dużo + mam skille aby więcej strzał było po ziomkach, więc wolałbym 20, kosztem kupowania. W sumie przez ponad 70h nie kupiłem ani razu strzał XD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...