Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Rotevil napisał:

Mnie by do szczęścia wystarczyło Bloodborne remaster tak jak to zrobili z demon's souls, miał być nawet przed Eldenem i jakaś cisza w tym temacie jest? :pechowiec:

Skończcie już z tymi remasterami do kurwy nędzy. Graj na wstecznej. Nowe gry niech robią, a nie co dwie generacje powtórka w wyższej rozdzielczości.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Rotevil napisał:

Mnie by do szczęścia wystarczyło Bloodborne remaster tak jak to zrobili z demon's souls, miał być nawet przed Eldenem i jakaś cisza w tym temacie jest? :pechowiec:

Bloodborne podobnie jak Demon's należy do Sony i From nie ma nic do tego. Było mówione już milion razy.

Odnośnik do komentarza

Dobra wymęczyłem eldena. 145 level i 70h. Zabiłem wszystko co ważniejsze chyba. Najlepszy open world w historii gamingu, ręczna robota i to widać. Niestety żaden inny deweloper nie ma szans się zbliżyć w kategorii open world. 

Można pisać prace doktorskie o tej grze.

Miyazaki chujec zrobił to. Zrobił grę jaką zawsze chciał. Idę rozpakować triangle strategy, a wy się męczcie.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Plackus napisał:

 

Screenshot_20220309_220111.jpg

Does Godrick the Grafted look like a bitch?

 

Ja mam jakieś 40 godzin i wciąż bawię się wyśmienicie, kompletnie bez napinki szlajam się po świecie. Z fabuły dotarłem ledwie do Bayonetty, teraz zwiedzam jakieś podziemie z mrówkami, ale jeszcze w tym tygodniu planuję uderzyć w te spustoszone tereny na zachód od Limgrave. 

Jestem zauroczony atmosferą tej gry i póki co ani przez moment się nie nudziłem. Powtarzalność pewnych elementów mi kompletnie nie przeszkadza, bo żaden open world tego nie uniknął i nie uniknie, ja to już traktuję jako element gatunku, póki ktoś nie przesadzi z ilością. 

Generalnie wciąż jest pięknie. Nie piszę tutaj zbyt wiele, bo staram się wszystko rozkminiać samodzielnie i nie sugerować.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja to na przykład nie wiem czy skończe tego Eldena xD Męczy coraz bardziej, przerwa 3 dniowa była, ale wkroczyłem w nowy teren, kolejne obszary, kolejne mapy, kolejne smoki, kolejne jaskinie z górnikami, tanie zagrywki utrudniające geeeez zieeeew. Rykard przed momentem wywołał efekt wow jak za starych Soulsbornów (swoją drogą cutscenka po 1 fazie zajebista :D), ale tylko na chwile. Nużąco się zrobiło za moment ponownie po dotarciu do nowej miejscówki  i mam ochotę jak najszybciej to już skończyć, bez kitu xD

Odnośnik do komentarza

Ja już skończyłem, zostało mi jedynie kilka trofeów do platyny, pod koniec gra zaczyna nużyć i męczyć, ale bossowie w końcówce gry trochę to wynagradzają. Jeszcze tydzień temu myślałem, że zacznę od nowa inną postacią, ale teraz mi się już nie chce, czekam na DLC, ciekawe co tam wymyślą, chociaż wolałbym żeby zrobili całkiem już inną grę, coś jak Sekiro.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Il Brutto said:

Dobra panowi powiedzcie mi kiedy zrobic backup save zeby zobaczyc wszystkie zakonczenia? Jestem po fire gigancie. Teraz mam robic czy przed jakims pozniejszym bossie?

 

Spoiler

Nie sluchaj bo nie jest to dokladna odpowiedz. Mnie sie usralo z Flame Ending bo nie znalazlem sekretu za bossem. Jak otwarles ogniste drzwi i zlapala cie ognista reka to juz jestes zlockowany na Flame Ending ( Bad Ending ) i musisz grac jeszcze raz jezeli nie to zapisz przed wejsciem do Spalonych Korzeni zrob 2 pierwsze i dopiero rob Frenzied Flame Ending.

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, S_600 napisał:

Co daje Łuk runiczny, użyłem właśnie jednego i nie wiem co po co.

Jak masz wyekwipowaną Wielką Runę to Łuk Runiczny aktywuje jej efekty. Runa działa, dopóki nie zginiesz, a jak zginiesz to musisz użyć Łuku Runicznego kolejny raz, żeby Wielka Runa znów zaczęła działać.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zresetowałem staty,  żeby pograć tym mieczem mocy i ognia i jest moc, ale byłem na hita, bo wiadomo wszystko poszło w wiarę I mądrość, więc ma to swoje minusy. 

Chyba, że ktoś ma oko 80-100lvl, bo ja obecnie 51. No, ale znalazłem kapitalne miejsce na farmienie, tylko trzeba questa było zrobić w którym na co oczywiście bym nigdy nie wpadł gdybym przypadkiem nie trafił na ten filmik.

Spoiler

 

Oczywiście może się obejść beż łuku, bo na tych gościach z tym mieczem leci też ponad 10k w minutę. Jak ktoś chce walnąć z 10lvl to perfekt. Ja muszę żyćko nadrobić więc akurat. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...