Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I mnie już tarcza i rapier/tasak zmulił, więc spróbowałem dwie bronie - dwa magiczne miecze. OMG jak idzie damage xd Trochę walę na wyniszczenie obu stron, bo unikowe skille mi spadły od czasu BB. Ale to i tak odświeżenie, szczególnie, że gram Prisonerem i się trzymam jego statów (Dex + Int). Zacząłem bawić się buildem i frajda jest jeszcze większa. Polecam takie rozwiązanie, zwłaszcza po 70h gry :kojima:

Odnośnik do komentarza

Dzięki

 

A co do cen, no faktycznie, jak u Nintendo. Ja nienawidziłem soulsów, pożyczyłem sobie Eldenka żeby sprawdzić, wciągnęło mnie strasznie. Upolowałem więc DS3 deluxe edycjon bo myślałem, że będzie tanie. Nic z tych rzeczy. Tak samo z Eldenkiem, czekałem na swoją kopią aż cena spadnie, bo nauczony życiem spodziewałem się, że mi jeszcze dopłacą za przygarnięcie tej gry jak partacze z CD RED. Też nic z tych rzeczy. Kupiłem za pełną cenę.

 

Nie żałuję ani grosza. Cudowna gra, kocham jom

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem teraz w jakiejś rzece zgnilizny, straciłem 50k runów, no nie wiedziałem, że będize tak ciężko, a nie miałem piguł :/ Jednak przebiłem sie w koncu do łaski, ale bossa jeszcze nei ubiłem. Przypadkiem aktywowałem jakąś windę z filarami i drogą na górze jak mnie gonił i mu wyjebało w głupi ryj zdejmując 1/3 paska Xd

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W Jeziorze Zgnilizny to miałem ciekawą sytuację. W rogu tego obszaru czyha na nas opcjonalny boss, do którego samo dojście jest bardzo upierdliwe. Nazwa lokacji mówi dlaczego. Dodatkowo przeszkadzają ropuchy. Otóż po dotarciu do tego bossa i rozpoczęciu z nim walki sam stanąłem na kamiennej wysepce nie ryzykując otrucia zgnilizną, a dosłownie całą robotę z pokonaniem tego przeciwnika odwalił za mnie mój mimic :D Easy Mode :P

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.05.2022 o 21:52, Czezare napisał:

No właśnie, powiedzcie mi jak to jest walczyć z dwoma mieczami naraz. Wymaksowałem Claymore`a i próbowałem dołączyć do niego Wielki Miecz Pozszywanego. No słabiutko mocium panie :( Biło to razem wziąwszy bardzo kiepsko i tylko pod RB. Może ja czegoś nie wiem, jak tej kombinacji właściwie używać?

Może ja odpowiem. Replayability to po pierwsze, po drugie długość samej gry rozumianej jako pierwsze przejście. Jeszcze jej nie skończyłem, a gram od dnia premiery. Na liczniku prawie 190 godzin, a gram dość intensywnie. Masz jeszcze jakieś pytania?

Nie dzięki. W takim razie nie czekam na obniżkę tylko kupuje:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i ostatni boss się zwinął!:banana:Udało mi się go pokonać o dziwo za pomocą mojej stareńkiej broni tj Claymore + 25 + Mimic rzecz ciemna:banderas: Gdy próbowałem wygrać za pomocą Ghiza`s Wheel to najmniejszych szans. Nic to, ważne że dałem radę ;) 

I teraz tak...mam wszystkie pucharki za wyjątkiem zakończeń, oraz tej nieszczęsnej broni, której zebranie przeoczyłem, bo grałem bez poradnika wówczas. Wszystkie pozostałe bronie potrzebne do acziwa mam. 

Proszę o łopatologiczną pomoc, bo nigdy tego wcześniej nie robiłem. Jak zrobić backup ostatniego sejwa? Boję się, że mogę coś zyebać, a nie chcę przechodzić całej gry jeszcze raz (tylko do momentu zdobycia broni w Warszawie), bo pierwsze przejście zajęło mi bagatela, blisko 200 godzin. Dodam, że byłaby to moje pierwsza platyna w historii ;P 

Powiem jeszcze tylko, że jestem zasejwowany w miejscu łaski po walce z ostatnim bossem, ale posągu jeszcze nie dotykałem. Potrzebuję koniecznie pendrajwa do tej operacji??

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Czezare said:

No i ostatni boss się zwinął!:banana:Udało mi się go pokonać o dziwo za pomocą mojej stareńkiej broni tj Claymore + 25 + Mimic rzecz ciemna:banderas: Gdy próbowałem wygrać za pomocą Ghiza`s Wheel to najmniejszych szans. Nic to, ważne że dałem radę ;) 

I teraz tak...mam wszystkie pucharki za wyjątkiem zakończeń, oraz tej nieszczęsnej broni, której zebranie przeoczyłem, bo grałem bez poradnika wówczas. Wszystkie pozostałe bronie potrzebne do acziwa mam. 

Proszę o łopatologiczną pomoc, bo nigdy tego wcześniej nie robiłem. Jak zrobić backup ostatniego sejwa? Boję się, że mogę coś zyebać, a nie chcę przechodzić całej gry jeszcze raz (tylko do momentu zdobycia broni w Warszawie), bo pierwsze przejście zajęło mi bagatela, blisko 200 godzin. Dodam, że byłaby to moje pierwsza platyna w historii ;P 

Powiem jeszcze tylko, że jestem zasejwowany w miejscu łaski po walce z ostatnim bossem, ale posągu jeszcze nie dotykałem. Potrzebuję koniecznie pendrajwa do tej operacji??

Pendrive juz nie dziala, przynajmniej na PS5. Musisz zrobic backup w chmurze. Wczesniej wylacz automatyczny update tych saveow. Mozesz to zrobic nawet tylko dla wybranych gier gdzie sobie zaznaczasz Eldena zeby wylaczyc i reszta bedzie dzialala normalnie. Pozniej normalnie wczytujesz tego sejva z chmury z opcji konsoli ile razy chcesz, on sie nie nadpisze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Il Brutto napisał:

Pendrive juz nie dziala, przynajmniej na PS5. Musisz zrobic backup w chmurze. Wczesniej wylacz automatyczny update tych saveow. Mozesz to zrobic nawet tylko dla wybranych gier gdzie sobie zaznaczasz Eldena zeby wylaczyc i reszta bedzie dzialala normalnie. Pozniej normalnie wczytujesz tego sejva z chmury z opcji konsoli ile razy chcesz, on sie nie nadpisze.

Dzięki! Powiedz jeszcze gdzie się wyłącza ten automatyczny update sejwów? Da się lub czy trzeba ten apdejt wyłączyć dla wszystkich sejwów czy tylko do tych z ER?

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Czezare said:

Dzięki! Powiedz jeszcze gdzie się wyłącza ten automatyczny update sejwów? Da się lub czy trzeba ten apdejt wyłączyć dla wszystkich sejwów czy tylko do tych z ER?

Settings -> Saved Data and Game/App Settings -> Console Storage

Tam wybierasz gre i dajesz Upload to Cloud Storage

Pozniej idziesz do

Settings -> Saved Data and Game/App Settings -> Sync Saved Data

i tam wylaczasz nas wszelki wypadek wszystkie:

 Auto-Sync Saved Data na Disabled

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Il Brutto napisał:

Settings -> Saved Data and Game/App Settings -> Console Storage

Tam wybierasz gre i dajesz Upload to Cloud Storage

Pozniej idziesz do

Settings -> Saved Data and Game/App Settings -> Sync Saved Data

i tam wylaczasz nas wszelki wypadek wszystkie:

 Auto-Sync Saved Data na Disabled

No i sprawa się chyba rypła :( Nie mogę wykonać backupu do Chmury, ponieważ nie mam wykupionego Plusa. Znaczy się korzystam z jego dobrodziejstw, ale w połączeniu z kontem kumpla (on wykupił Plusa) poprzez udostępnienie.

Da się np zalogować na jego konto i to zrobić (backup) i potem wrócic jakoś na swoje konto i grać?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. W jednej ręce trzymam broń z krwawieniem a w drugiej tej samej klasy bez. Czy atakując podwójnym atakiem pod L1 bez problemu wywołam krwawienie, czy będzie to gorzej działać?

To jedyna opcja jakiej nie testowałem, zawsze miałem 2xbroń z krwawieniem. Z góry dziękuję za odpowiedź a nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia na mobkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, anarom_pl napisał:

Witam, mam pytanie. W jednej ręce trzymam broń z krwawieniem a w drugiej tej samej klasy bez. Czy atakując podwójnym atakiem pod L1 bez problemu wywołam krwawienie, czy będzie to gorzej działać?

To jedyna opcja jakiej nie testowałem, zawsze miałem 2xbroń z krwawieniem. Z góry dziękuję za odpowiedź a nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia na mobkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wywołasz bleed, z tym że wolniej będzie się ładował na bossach/mobkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, anarom_pl napisał:

Witam, mam pytanie. W jednej ręce trzymam broń z krwawieniem a w drugiej tej samej klasy bez. Czy atakując podwójnym atakiem pod L1 bez problemu wywołam krwawienie, czy będzie to gorzej działać?

To jedyna opcja jakiej nie testowałem, zawsze miałem 2xbroń z krwawieniem. Z góry dziękuję za odpowiedź a nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia na mobkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy od broni. Jeśli masz build pod bleed to najlepsza kombinacja to 2 x goddskin peeler (jak się nie da to inny twin blade) na +25 i zakute jedna pod bleed a druga pod frost. Jeden jump +l1 zadaje bleed od razu a jak dojdzie frost to jest po zawodach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Da się zrobić ten trik z zapisem save na Xboxie by szybciej zdobyć wszystkie zakończenia. Generalnie nie wiem jak mam daleko do końca, zostało mi tylko kilku bossów do ubicia wg. listy osiągnięć. Obecnie jestem u Melikha. 

Da się, ale na Xboksie jest najtrudniej i można sobie sejwa łatwo skasować. Tzn. trzeba sobie skasować z nadzieją, że odzyskasz z chmury. :obama:

 

Tutaj jest opis jak to zrobić na każdej platformie. 

https://www.powerpyx.com/elden-ring-how-to-get-all-endings/

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, C1REX said:

Da się, ale na Xboksie jest najtrudniej i można sobie sejwa łatwo skasować. Tzn. trzeba sobie skasować z nadzieją, że odzyskasz z chmury. :obama:

 

Tutaj jest opis jak to zrobić na każdej platformie. 

https://www.powerpyx.com/elden-ring-how-to-get-all-endings/

To odpuszczam, przejdę 3 razy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...