Skocz do zawartości

Immortals: Fenyx Rising


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, iluck85 napisał:

Ktoś ciśnie na XSX i ma problem z głosem naszego bohatera? 

Muzyka normalnie, głos narratora normalnie, a głos mojej postaci w zasadzie nie do usłyszenia. Wszystko na maxa, jak ściszę muzykę to też prawie nic nie słychać. Odpaliłem ponownie konsole, grę i to samo. Zacząłem nową grę i to samo. 

 

W innych grach jest ok? Ja po kupnie PS5 tak miałem właśnie w Immortals oraz w Fifie nie było słychać komentarza jak grałem na głośnikach 2.1, na słuchawkach wszystko było ok. Musiałem się pobawić w ustawieniach audio samej konsoli.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, iluck85 napisał:

Ktoś ciśnie na XSX i ma problem z głosem naszego bohatera? 

Muzyka normalnie, głos narratora normalnie, a głos mojej postaci w zasadzie nie do usłyszenia. Wszystko na maxa, jak ściszę muzykę to też prawie nic nie słychać. Odpaliłem ponownie konsole, grę i to samo. Zacząłem nową grę i to samo. 

 

Brzmi jak problem z głośnikiem centralnym w kinie domowym. Ewentualnie kwestia ustawień audio. 

U mnie na XSX nie ma tego problemu, zarówno na kinie domowym jak i na słuchawkach.

 

E: nie zauważyłem nowej strony, widzę że juz ogarnięte

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Może ktoś w 3 zdaniach napisać czym właściwie jest ta gra? To jest siekanka ala diablo czy taki assasin? Bo wszędzie piszą, że to mix wszystkiego i głównie zagadki. A nastawiałem się na coś ala diablo z rozwalaniem przeciwników, albo chociaż God of war.

 

Mała Zelda BOTW z system walki z Assassynów i fajnie opowiedzianą historią :)

 

Z Zeldą mam ten problem, że nie podchodzi mi system walki jaki zaaplikowali (może 3 podejścia i 15h to było za mało, żeby to wyczuć...) i wielki świat do przemierzania. Grałem w to i myślałem "nie no, ja nigdy tego nie skończę...".

 

A Immortals? Okazało się, że to idealna gra dla mnie:

 

• Świat na tyle "mały", że można to ograć w 20-30h zanim wyjdzie kolejna gra, która będzie kusić :D 

• Sektory na mapie nie są duże, ale każdy jest inny i człowiek ma chęć je zbadać.

• Można usiąść na 1-1,5 h i poczuć, że się pograło i jest postęp!

• System walki assassinowy z dodatkiem boskich mocy itp. Prosty, ale na tyle urozmaicony że przyjemnie się eliminuje wrogów. 

• Prosty i czytelny system rozwoju postaci, uzbrojenia i skilli.

• Historia opowiadana z humorem przez dwóch narratorów - świetny patent!

 

Połączyli wiele dobrych elementów w całość i mam tak, że ostatni raz taki zrelaksowany przy graniu to chyba byłem przy Mario Odyssey :) 

 

150 zł to już dobra cena, a lada chwila pewnie będą latać używki/ nówki za 100-120 zł. Ja bardzo polecam sprawdzić tytuł! 3 rozdział RDR2 musi zaczekać :D 

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po cyberbugu to aż dziwnie grać w normalnie działającą grę :każ:

Po 4 godzinach jestem więcej niż zadowolony, naprawdę świetna gra. Świat został świetnie skonstruowany, każdy skrawek świata jest wyraźnie zadbany i nie biegamy po pustych polach. Do tego bajeczna oprawa, co chwila się biega i robi fotki.

Sam gameplay również fajny, trochę zeldy, trochę assasina, samo połączenie wyszło bardzo dobrze. Na tą chwilę nie mogę się do niczego przyczepić, bawię się przednio.

Aha fabuła i klimat przypomina mi trochę przerywniki z the settlers 3.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszystko niby pieknie, ladnie ALE nie rozumiem dlaczego ten"mix pomyslow" z innych gier musial zostac zerzniety tak jeden do jednego. Widzialem tylko kilka urywkow gameplayu i te podnoszenie przedmiotow identyczne jak w Zeldzie, te zagadki gdzie kulka musi wpasc w swoj dolek ktory sie podswietli i aktywuje cos a przepchnieta moze zostac podmuchem wiatru z wiatraka w scianie jeden do jednego wyjete z Zeldy jest kurwa mega slabe. 

Odnosze wrazenie, ze to jest gra ktorej na kazdym kroku trzeba wynaczac brak weny tworcow i przez to jest nieciekawa a jestem swiezutenko po bajecznym Breath of the wild i powiem wam zestawiajac te dwie gry obsrywam Immortals. 

Odnośnik do komentarza

Alez synku, nasladownictwo nie jest niczym zlym, stad zreszta gry like as ale troche kreatywnosci nie zaszkodzi, cos zmienic, cos dodac ale jesli powielamy to co ktos juz zrobil to nie jest pozytywne nasladownictwo a zwykly nedzny plagiat. Ta gra nie stara sie byc" zelda like" ona stara sie pod nia podpiac zacierajac roznice

 

Nie, nie gralem ale tez widzialem zestawienia tych dwoch gier... to plagiat, tania zagrywka chuyowego studia. Alternatywa dla tych ktorzy nie maja switcha ale jednak niesmaczna

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, okens napisał:

Alez synku, nasladownictwo nie jest niczym zlym, stad zreszta gry like as ale troche kreatywnosci nie zaszkodzi, cos zmienic, cos dodac ale jesli powielamy to co ktos juz zrobil to nie jest pozytywne nasladownictwo a zwykly nedzny plagiat. Ta gra nie stara sie byc" zelda like" ona stara sie pod nia podpiac zacierajac roznice

 

Nie, nie gralem ale tez widzialem zestawienia tych dwoch gier... to plagiat, tania zagrywka chuyowego studia. Alternatywa dla tych ktorzy nie maja switcha ale jednak niesmaczna

Przecież dodali:

- bardziej rozbudowane elementy RPG

- lepszy system walki

- jakąś fabułę przynajmniej

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Gość nie grał ale się wypowie że (pipi)owa gra. Wszyscy co grają są zadowoleni i tytuł chwalą. Dziwne to...

 

zacytuj moment w ktorym tak stwierdzam. Stwierdzilem wrecz, ze ze od strony gameplayu wyglada w porzadku a samo kopiowanie niektorych pomyslow 1 do 1 jest mega slabe wiec hmmm. dziwny ten twoj zarzut.

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja nie grałem w Zeldę tylko kilka razy widziałem gameplay w telewizorze, więc dla mnie wszystkie pomysły na zagadki i puzzle w grze Ubi są nowe. Dzięki braku doświadczenia growego w podobno przecierającą szlaki Zeldę oceniam mechaniki Immortals i pomysły twórców jako świeże. I co teraz?;)

Idąc tokiem myślenia pana Okens że podobieństwo mechaniki np. zagadek to plagiat, należy teraz UZNAĆ ZA PLAGIAT wszystkie gry fpp po wydaniu Dooma. Zatem cała seria Cod, CounterStrike, Battlefield i inne first person perspective to nędzny plagiat bo ośmielają się kopiować mechaniki gry z gry Doom gdzie chodzi się ludzikiem i strzela, zabija potwory, wciska przyciski w ścianach i zbiera bonusy :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, easye napisał:

Dla mnie te studio dodalo na tyle duzo, że osobiscie stawiam tą grę wyżej niż Zelde.

Ja również.

 

Ale to chyba przez to, że z wiekiem stałem się paskudnym casualem, który szanuje swoje 60-90 minut na granie wieczorem. I wolę w tym czasie postrzelać w CODa albo ograć świetne Immortalsa niż męczyć mesjasza na Switchu, w którym nie podchodzi mi kilka rzeczy. RDR2 też nie szanuje mojego czasu, ale tam akurat większość mechanik mi podchodzi, więc powoli skończę tego mesjasza :D

 

Wracając do tematu, 6h na liczniku i nadal gra się świetnie. Świat jest tak zbudowany, że zmierzasz do danego punktu, ale w zasięgu wzroku jest tyle rzeczy które chce się sprawdzić, że co chwilę idziesz robić coś innego. Miałem się skupiać na głównym wątku, ale cieżko to idzie :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kochani ale ja nie neguje, ze gra jest dobra, bo pod tym wzgledem na taka wyglada( w koncu pisalem, ze Zelda ktora probuje nasladowac jest wybitna) i tak jak juz wspominalem jesli gra nasladuje mechaniki( jak soulslike, roguelike itd) to nie jest nic zlego. Ale gdy zobaczylem te same przedmioty uzywane w identyczny sposob, przynoszace identyczny skutek to jest to slabe. I jak wspomnialem bo widze, ze macie ciezko to zalapac, dla tych ktorzy nie maja switcha to jest pewnie fajna alternatywa jak sie dobrac do cholernie dobrej gry ale jesli grales juz w zelde to BLEHH

 

Pamietacie jaki byl szum w far cry primal gdy sie okazalo, ze tworcy wzieli mapke z 4? Tu mamy cos podobnego ale na duuzo wieksza skale. 

I kurwa prosze was nie dopisujcie sobie rzeczy ktorych nie powiedzialem bo z tego co widze jako gracze niektorzy maja tu spore zasoby fantazji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...