Skocz do zawartości

Immortals: Fenyx Rising


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, okens napisał:

kochani ale ja nie neguje, ze gra jest dobra, bo pod tym wzgledem na taka wyglada( w koncu pisalem, ze Zelda ktora probuje nasladowac jest wybitna) i tak jak juz wspominalem jesli gra nasladuje mechaniki( jak soulslike, roguelike itd) to nie jest nic zlego. Ale gdy zobaczylem te same przedmioty uzywane w identyczny sposob, przynoszace identyczny skutek to jest to slabe. I jak wspomnialem bo widze, ze macie ciezko to zalapac, dla tych ktorzy nie maja switcha to jest pewnie fajna alternatywa jak sie dobrac do cholernie dobrej gry ale jesli grales juz w zelde to BLEHH

 

Pamietacie jaki byl szum w far cry primal gdy sie okazalo, ze tworcy wzieli mapke z 4? Tu mamy cos podobnego ale na duuzo wieksza skale. 

I kurwa prosze was nie dopisujcie sobie rzeczy ktorych nie powiedzialem bo z tego co widze jako gracze niektorzy maja tu spore zasoby fantazji.

Dobra idź płakać gdzie indziej, bo pierdolisz takie głupoty, że aż oczy krwawią.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Hum napisał:

Nie powinny tak mieć. Gierka ma czasami problem z sejwami przy quick resume, ikonka zapisu mieli się w nieskończoność. Jedyne co pomaga, to restart gry. Stan gry oczywiście się nie zapisze, więc sugeruję zwracać na to uwagę, by nie być w plecy jak ja, ponad godzinę gry.

 

Miałem identycznie, co ciekawe biegałem 2h po polach i robiłem dungeony czy jakieś wyzwania i nie robił się autosave więc lepiej zwracać na to uwagę, ewentualnie nie polegać aż tak na quick resume jeśli nie trzeba z tego korzystac. 

Odnośnik do komentarza

Ręczne sejwy to w Immortals podstawa. Sam używałem dwóch slotów na sejwy, na wszelki wypadek. Po cebuli i rozpoczęciu NewGame+ zrobiłem osobny zapis. Co do zagadek i puzzli to one rozwijają sie z prostych, uczących podstaw logiki i mechaniki w grze po coraz to bardziej skomplikowane. Przejście niektórych z nich bedzie możliwe po odblokowaniu pewnych umiejętności. Czasem w niektórych miejscach sam/sama Fenyx mówi że "warto tu wrócić później".

Gra ogólnie cudeńko, mimo dość szybkiego skompletowania uważam ją za jedną z najlepszych (obok Tsushimy) gier jakie wyszły w tym roku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Podpalony waszym hajpem kupiłem wczoraj, pograłem godzinę i wróciłem do Astro. Jakoś przesiadka z Moralesa, Astro na PS5 i niedawno skończona Tsushima zostawiły poprzeczkę oczekiwań dosyć wysoko. O ile mam duży bufor akceptacji co do wizualiów tak tutaj jest bardzo mocno średnio. Nie przekreślam ale pierwsze wrażenie tak 5/10.

Odnośnik do komentarza

Po Cyberpunku czas na Immortals. Jak na razie za mną 5.5 godziny rozgrywki, wpadło kilka ulepszeń, części uzbrojenia i nagród z wyzwań, zamknąłem parę wrót Tartaru, a samą fabułę posunąłem tylko na tyle żeby wyjść z prologu i odkryć nieco mapki.

 

Jestem zaskoczony jak bardzo mi się to podoba. Muzyka też przyjemna dla ucha, a graficznie jest niezwykle czarująco, baśniowo. Sam system walki również na plus, a już w ogóle jak zdobędzie się pierwsze upgrade'y. :)

 

 

yvgudQ4.jpg

 

vq454Jz.jpg

 

g58zjDr.jpg

 

L5zJRV3.jpg

 

zpBD4hw.jpg

 

Zq72P15.jpg

 

KO2fUOA.jpg

 

MjOP012.jpg

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mogę odpowiedzieć jedynie jak jest na Playstation. Na Ps4 myk z tą grą jest taki że jak jesteś podłaczony online, uruchomisz grę do menu głównego to tam wyświetla się panel z zalogowaniem do UbiCom. Jeśli nie masz tam konta i nie chcesz mieć to tego nie "zeskipujesz" bo panel natrętnie będzie się po chwili wyświetlał. Są wtedy dwa wyjścia, założyć konto na UbiCom/UbiPlay czy jak to się tam zwie i mieć profity w grze w postaci aktywnego sklepu oraz Daily Questów od Hermesa. Druga opcja, gdy z jakichś względów bardzo nie chcesz zakładać konta dla Ubi to aby grać - musisz przełączyć konsolę w tryb offline. Panel nie będzie się wyswietlał ale nie skorzystasz ze sklepu a połowa zadań Hermesa (tych czasówek na szczęście niekoniecznych do platyny) będzie niedostępna.

Tak jest w każdym razie na Ps4.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam Państwa, ale właśnie zacząłem przygodę i nurtuje mnie pewna kwestia.

 

Czy tworząc postać, mamy możliwość zrobienia kogoś bardziej męskiego, czy tylko kobietę albo miękką ciotkę?

 

Patrząc na dostępne elementy, to tylko dwie powyższe pozycję da się uzyskać.

 

Trochę słabo :hi:

Odnośnik do komentarza

3 godziny za mną, prolog zrobiony. Jest cudnie. Gra mnie mega wciągnęła. Czemu ta produkcja tak bez echa przeszła? Sam się dowiedziałem o niej przypadkowo, bo ktoś gdzieś napisał, że dobra promocja cenowa jest.

 

Świetnie się w to gra. Podają mi się dialogi, śmiesznie i z jajem jest to prowadzone.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...