Skocz do zawartości

Immortals: Fenyx Rising


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 6.01.2021 o 11:02, Kris77 napisał:

Szybkie pytanie Majstry mam - czy prawdą jest, że gra na Switch wymaga zalogowania do serwerów Ubi i połączenia z netem, żeby ją w ogóle uruchomić? Takie info znalazłem w recenzji na Amazon. Bo jeśli tak, to granie portable odpada i odpuszczam zakup.

 

Aż tak absurdalnie to chyba nie jest. Jeśli grasz bez połączenia wi-fi, to powinno ruszyć bez tego Ubi konta. Więc ludzie albo je zakładają, albo wyłączają wi-fi zanim włączą grę. Trzymasz home, airplane mode, nie trwa to długo. Chyyyba można to też przeklikać w grze i jednak grać bez konta i bez wyłączania online, ale może to spatchowali od tego czasu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem po 12h i jest całkiem przyjemnie no ale niestety do zeldy sporo brakuje. Choć wydaje się, że świat gry jest wypełniony po brzegi zawartością, to niestety poza kilkoma wyjątkami, miejscówki i zadania są wtórne. Eksploracja tez jest utrudniona bo łatwo jest się przez tą powtarzalność pogubić, a niestety korzystając z kompasu cała zabawa z odkrywania świata często kończy się na podążaniu za znacznikiem. Brakuje też ciekawych bosów - w sumie do tej pory żadnego wyróżniającego się bosa nie było XD. Sama historia jest po prostu dobra. Nie nudzi, ale jakoś szczególnie nie zachęca do pozostania z tytułem na dłużej.

Jak dla mnie 8/10. W tym +1 z sympatii do twórców za podjęcie tematu świata open-air i za to że na PS5 śmigając żyleta. Tytuł powinien umilić oczekiwanie na BoTW2 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś by się wahał nad zakupem to dostępne jest demko na Xboxa i PS.

 

https://www.microsoft.com/en-us/p/immortals-fenyx-rising-demo/9npmxh3pfd3l?wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-PPSA02587_00-DEMO000000000000

 

Na XOS waga to 3.76GB, już się ściąga. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, creatinfreak napisał:

Skończyłem demko i gra się całkiem spoko, klimacik i żarciki są. Ale jestem w trakcie przechodzenia valhalli i po nie raczej trzeba sobie zrobić przerwę od kolejnego ubiopenworldu. Kiedyś się kupi w promocji.

Ogra się w gpu jak kiedyś wpadnie. ;)

Odnośnik do komentarza

Niedawno wyszedł jakiś update i kolejna zawartość fabularna z nowym bogiem. Zapewne Ubi będzie dorzucało regularnie nowy content bo panteon bogów greckich jest spory a konstrukcja gry pozwala na dodawanie nowych wątków. Zresztą z przyjemnością wrócę do przygód Fenyx za jakiś czas bo na NewGame+ kusi mnie mocno rozgrywka na maksymalnym poziomie trudności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...