Skocz do zawartości

Immortals: Fenyx Rising


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ogrywam sobie od tygodnia na mojej PS5 i muszę przyznać, że to zaskakująco przyjemna gierka ;)

Bajkowa grafika, sporo eksploracji (co lubię), wymyślne zagadki środowiskowe (nierzadko chwilę trzeba poświęcić, aby np. odblokować sobie dostęp do skrzyni) i miodna walka.

Do tego duuużo humoru :D

Jest moc :obama:

187372cc7b243-screenshotUrl.thumb.jpg.80dc73dd7bea38bcd5fb024d19b9b6b3.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem w zeszłym roku, to rzeczywiście bardzo sympatyczna gra z przyjemną eksploracją i niezbyt męczącą walką.

Niestety odpadłem gdzieś po około 10 godzinach. Cierpi na typową dla Ubigierek powtarzalność. 

Pod warunkiem że nie gra się w ich tytuły za często i nie ma pierdolca na punkcie pucharów i czyszczenia mapy, to przy tym tytule można spędzić całkiem dobrze czas.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem to co Dalhi napisał raczej tak, że gierkami ubi można się przeżreć najzwyczajniej, a jak się je dawkuje to są spoko. Tak samo jak możesz mieć najsmaczniejsze jedzonko na stole, ale jak zjesz go za dużo to nie będziesz mógł na nie nawet patrzeć. Immortals najwyraźniej nie jest wyjątkiem od tej reguły.

Odnośnik do komentarza

31 godz i końca nie widać :notbad:

jest to ubi rak jednak,aczkolwiek tak dawno nie grałem w nic ubi,ze przy tym tytule bawię się świetnie :shieeet:

Teraz najlepsze,przy tym tytule poczułem nextgena :gayos:

Ładnie, zgrabnie wyglada i rusza sie ta gierka. Trochu mnie oczarowała nawet :wub:. Powiadają, że taka Zelda trochę, nie wiem nie grałem nigdy w żadna Zelde :drakenope:

po 31 godzinach takie 8/10 w skali z lat 90tych :trophy_silver:.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Szajka napisał:

Powiadają, że taka Zelda trochę, nie wiem nie grałem nigdy w żadna Zelde 

To źle powiadają tzn graficznie i stylem podobna trochę do ostatniej Zeldy + otwarty świat (totalnie rożny) + jakieś tam zagadki środowiskowe z wykorzystaniem „fizyki” (w Zeldzie dużo lepsza) i stamina.
Natomiast od reszty Zeld w ogóle bym nie porównywał …

 

No ale żeby nie było, dla mnie to najlepsza gierka Ubi w ostatnich latach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...